• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Gerçek bir Editör nasıl olunur?

Sizce bu söylenenler konusunda haklı mıyım?

• Kullanılan toplam oy
    9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Osman1414

Süper Üye
Yani sizin burda anlatmaya çalıştığınız sey sen forumda küfür etmiyorsan dc dede etmiyeceksin ve her editor kendini padisah sanmicak bu mu?
attıkları ss tende gözüktüğü gibi bu galiba çünkü eğer orda mantıklı bir ss atılsa sende bende özürdilerdik doğru degilmi adem ama böyle olunca tabi neyse ii geceler usta

AmIMad_

Aktif Üye
Hatam varsa affetmek sizin kararınız ancaj şu yazıları düzgün okumadığınız sürece kimse ne olduğunu anlamadan atara savumaya ve saldırıya geçemeye devam etcek. Türkçenizi mi geliştireceksiniz yoksa daha fazla mı kitap okuyacaksınız bilmiyorum ama ana fikiri öğrenmesi gereken kişiler var burada
Madem durum böyle neden benimle özel olarak görüşmüyorsun? Ben seni düşman olarak görmüyorum hemde hiç.Ancak Görkem biraz fazla düşman gibi yaklaşıyor gibime geldi.Konuyu uzatmayalım, hem seninle bir konu hakkında daha konuşacaktık eğer hatırlıyorsan :D.

Madem durum böyle neden benimle özel olarak görüşmüyorsun? Ben seni düşman olarak görmüyorum hemde hiç.Ancak Görkem biraz fazla düşman gibi yaklaşıyor gibime geldi.Konuyu uzatmayalım, hem seninle bir konu hakkında daha konuşacaktık eğer hatırlıyorsan :D.
Düşman mı? :D
İyi geceler konuyu kapatalım.

Osman1414

Süper Üye
işte demek istediğimde bu iki saatir bunu anlatıyorum

Nrkj

Süper Üye
Bak seninle düşman bir yanım yok benim ben defalarca tekrar ettim sözleri ancak eleştiride örnekleme yaptım ve kötü yönlerini fark ettirip iyileştirmeye çalışırsın diye defalarca dedim. Ayrıca konuşacağımız konu neydi?

S

Silindi_5815

hakkı ile yapmıyan bi tek erenryz deseydin kısaca :D qweqew aynı anlama gelıyor çünkü ama ben tarafsizim bu olaylari tam bilmiyorum gerçi o yuzden zaman gösterir ya
Ya şimdi şöyle ben bu kişilerin bu işi gerçekten anladığını gördüm @KimkiO Kodlardan anlıyor, @KatilKing Kodlardan ve Pluginlerden anlıyor, @AmIMad_ Sistemi kavramış olgunluğu ile oyuncuları dizginleyebilecek biri. Ama diğer şahısın sadece başkalarını tersleyip bir şey de bilmediğini gördüm.

Nrkj

Süper Üye
Arkadaşlar konu olduğunca başka yere saptı lütfen herkes metinleri ve yazılanları okuyabilir mi? Eleştiri ve öneri yazısı bu daha fazla tartışma yaratmaya gerek yok.

Hak edenler haftada 1 değil de hergün online olanlar. @KimkiO @AmIMad_ @simo benim görüşüm budur. Olursa @FerdiOfficial da olsun beğeniyorum forumunu.
Ben hiç aktif değilim yani ? :)

Ya şimdi şöyle ben bu kişilerin bu işi gerçekten anladığını gördüm @KimkiO Kodlardan anlıyor, @KatilKing Kodlardan ve Pluginlerden anlıyor, @AmIMad_ Sistemi kavramış olgunluğu ile oyuncuları dizginleyebilecek biri. Ama diğer şahısın sadece başkalarını tersleyip bir şey de bilmediğini gördüm.
Birde, dün yapmaya çalıştığım minigamesi bitirmek üzereyim. Harita için yardım etmen güzel olabilir.

Ben bu konuyu editörler yerine direkt kendi üzerime alıyorum.Ve söylemeyeceğim bir arkadaşa daha.
Normalde ben bir yazı yazıp seni eleştirirdim(hatta çok ağır şekilde) ancak bu sefer gerek duymuyorum.Ayrıca burada yazdığın şeyleri sadece Nisa yani @damacanakola arkadaşımıza yapıyorum.Hatta veyahutta kendisiyle konuştum bir sorun oluyor mu sana böyle böyle demem diye.Sorun olmadığını söyledi ancak yanlış olan birkaç şey olduğunu da söyledi.Yüksek derece düzelttiğimi düşünüyorum kendisi de onaylıyorsa.
Ayrıca insanlar ilk eleştiriyi kendine yapmalıdır.
Bu Yazılan Yazı bizzat kendi şahsım tarafından onaylanmıştır.
Herkes istediği gibi davranabilir ahlak sınırına gelene kadar. Ben Kırılmam Sadece Ha Veyahut Rahatsız olursam ki olmuyorum ahlak sınırını geçmeyenlere. Bana sıkıntı olursa ki yüzüne bunu zaten söylerim. Bana böyle davranan tek o değil zaten.

Haa... Ayrıyeten siz forumdakiler size çağrışım yapıyorum; @simo @Osman1414 @Nrkj @KimkiO @GhostRapper Vs..
1.Ben Zaten Alınsaydım DİLE GETİRİRDİM.
2.Yüzüne Vururdum.
3.Burada herkes eşit fakat gözümde büyük yer kaplayan insanlar var;Eylem,şevval vb.
4.Kin Tutarım Arkadaşlık olarak düşman gözüyle değildir.
5.Bu Konu Geniş kapsamlı gibi ama sadece kendimi gördüm.
6.Bu Konuyla Bir daha bağdaşmak istemiyorum ki ben gerekçe sunmadıkça.
7.Gelip bana ahlaki olarak rahatsız edenler var mı? Evet Ve Kimseye Gönderme yapmıyorum. Alınmayın.
8.Benim Görüşümü size anlatayım;
Hiçbir şekilde rahatsızlık duymuyorum.Yoldan biri geçip bunu yapsa da şapka çıkartır eğilirim.Bu Konuda 4 Kişi ele alınmıştır. 3'üne gönerme bir tanesine ise yarım gönderme yapılmıştır.

HİÇBİR ZAMAN BENİM ADIMA ASLA VE ASLA KONUŞMAYIN. EĞER ŞAHİT OLAN YADA KONUŞTUĞUM KİŞİLER EMİN OLABİLİR. YOK NİSA BÖYLE İSTER,ŞÖYLE İSTER,KIZ ACABA NE DÜŞÜNÜYOR? GİBİSİNDEN DEĞİL.
ŞAHSIMA KONUŞMAYIN.

Biraz daha sakin konuşmak istiyorum;
Ben bu konu ile bağımsızım,
"Nisayı savunayım da biraz birilerini eleştireyim"
"Nisayı karıştırayım ne ki o mağdur"
Kısaca sizler tüm forum üyeleri bu konu hakkındaki size tek cevabım;

Size ne? sizi ne ilgilendirir? Sana Ne?
Rahatsız olsam ben çözerim sorunları...
Burada Amacım ne birini savunmak,ne birini düşürmek,ne birisini yargılamakta bulunmaktır.
Eğer Bu Tip Konularda beni karıştırırsanız;
Karıştıran kişileri,Konuyu Uzatanlar,Beni savunmaya geçirenler, vs..
Kalbinizi kırarım.

ŞUDUR Kİ;
Asla benim adıma konuşup benden habersiz rahatsız olduğum ya da olmadığım konuları açarsanız bozuşuruz.

Fazla uzatmadan KENDİ çapımda konuya kilit vurmak istiyorum. Bu Mesajımı yanıtlayıp bana gönderme yapan özele gelen,ya da bu konu hususunda beni karıştıran olursa kalbinizi kırarım.

KimkiO

Süper Üye
Haa... Ayrıyeten siz forumdakiler size çağrışım yapıyorum; @simo @Osman1414 @Nrkj @KimkiO @GhostRapper Vs..
1.Ben Zaten Alınsaydım DİLE GETİRİRDİM.
2.Yüzüne Vururdum.
3.Burada herkes eşit fakat gözümde büyük yer kaplayan insanlar var;Eylem,şevval vb.
4.Kin Tutarım Arkadaşlık olarak düşman gözüyle değildir.
5.Bu Konu Geniş kapsamlı gibi ama sadece kendimi gördüm.
6.Bu Konuyla Bir daha bağdaşmak istemiyorum ki ben gerekçe sunmadıkça.
7.Gelip bana ahlaki olarak rahatsız edenler var mı? Evet Ve Kimseye Gönderme yapmıyorum. Alınmayın.
8.Benim Görüşümü size anlatayım;
Hiçbir şekilde rahatsızlık duymuyorum.Yoldan biri geçip bunu yapsa da şapka çıkartır eğilirim.Bu Konuda 4 Kişi ele alınmıştır. 3'üne gönerme bir tanesine ise yarım gönderme yapılmıştır.

HİÇBİR ZAMAN BENİM ADIMA ASLA VE ASLA KONUŞMAYIN. EĞER ŞAHİT OLAN YADA KONUŞTUĞUM KİŞİLER EMİN OLABİLİR. YOK NİSA BÖYLE İSTER,ŞÖYLE İSTER,KIZ ACABA NE DÜŞÜNÜYOR? GİBİSİNDEN DEĞİL.
ŞAHSIMA KONUŞMAYIN.

Biraz daha sakin konuşmak istiyorum;
Ben bu konu ile bağımsızım,
"Nisayı savunayım da biraz birilerini eleştireyim"
"Nisayı karıştırayım ne ki o mağdur"
Kısaca sizler tüm forum üyeleri bu konu hakkındaki size tek cevabım;

Size ne? sizi ne ilgilendirir? Sana Ne?
Rahatsız olsam ben çözerim sorunları...
Burada Amacım ne birini savunmak,ne birini düşürmek,ne birisini yargılamakta bulunmaktır.
Eğer Bu Tip Konularda beni karıştırırsanız;
Karıştıran kişileri,Konuyu Uzatanlar,Beni savunmaya geçirenler, vs..
Kalbinizi kırarım.

ŞUDUR Kİ;
Asla benim adıma konuşup benden habersiz rahatsız olduğum ya da olmadığım konuları açarsanız bozuşuruz.

Fazla uzatmadan KENDİ çapımda konuya kilit vurmak istiyorum. Bu Mesajımı yanıtlayıp bana gönderme yapan özele gelen,ya da bu konu hususunda beni karıştıran olursa kalbinizi kırarım.
Senin adına bir şey konuştuğum yok, daha detaylı incelemeni öneriyorum mesajlarımı.
Ayrıca seni savunmak vs. gibi bir derdim de yok. Ne istiyorsan onu desinler sana.

Şunu da söyleyeyim sana hakaret edilmesinden hoşlanıyor musun bilmiyorum ama bazı kişiler senin hakarete uğramaman için çabalıyorsa bil ki bu insanlar sana değer veriyorlar. Sen ise onlara gereksizce tepki gösteriyorsun.

Ayrıca konu senin üzerine dönmüyor şuan, bazı kişiler sadece görüşlerini paylaşmışlar ki bunu yapmaya hakları var. Eğer rahatsız olduğun bir mesaj varsa mesaj sahibine bunu iletebilirsin. Buraya mesaj yazdıktan sonra "Bu mesaja cevap yazmayın, bana özel mesaj atmayın bununla alakalı." tarzında cümleler kurmamalısın. Sonuçta bir forum ortamındayız ve herkes kendi görüşlerini paylaşıyor ki bunu yapmaya hakları var.

Son düzenleme:
Senin adına bir şey konuştuğum yok, daha detaylı incelemeni öneriyorum mesajlarımı.
Ayrıca seni savunmak vs. gibi bir derdim de yok. Ne istiyorsan onu desinler sana.

Şunu da söyleyeyim sana hakaret edilmesinden hoşlanıyor musun bilmiyorum ama bazı kişiler senin hakarete uğramaman için çabalıyorsa bil ki bu insanlar sana değer veriyorlar. Sen ise onlara gereksizce tepki gösteriyorsun.
Konu Kilit demiştim değil mi?
Sizi DAHA ÇOK ÖN PLANDA gördüğüm için etiketledim.
Bana Hakaret edenler umruma sorsana bir? Umrumda mı değil mi?
İstediğiniz kadar hakaret edin umrumda olmadığı sürece...
Yanıt veririm şaka amaçlı bende hakaret ederim ama altı çizili ŞAKA.

KimkiO

Süper Üye
Konu Kilit demiştim değil mi?
Sizi DAHA ÇOK ÖN PLANDA gördüğüm için etiketledim.
Bana Hakaret edenler umruma sorsana bir? Umrumda mı değil mi?
İstediğiniz kadar hakaret edin umrumda olmadığı sürece...
Yanıt veririm şaka amaçlı bende hakaret ederim ama altı çizili ŞAKA.
Bazı kişileri etiketleyip onlar hakkında şikayetlerini dile getirdikten sonra "Konu kilit." dedin diye ne yazık ki konu sonlanmıyor. Eğer hakkımda olmayan bir şey yazıyorsan cevabını da alacaksın, eğer cevabıma cevap yazmak istersen de bu senin bileceğin iş. Benim için konu hala -kilit- değil.

Bazı kişileri etiketleyip onlar hakkında şikayetlerini dile getirdikten sonra "Konu kilit." dedin diye ne yazık ki konu sonlanmıyor. Eğer hakkımda olmayan bir şey yazıyorsan cevabını da alacaksın, eğer cevabıma cevap yazmak istersen de bu senin bileceğin iş. Benim için konu hala -kilit- değil.
Senin İçin Konu Kilit değilse benim için konu kilit çünkü,Şahsi Olarak Eleştiri alıyorum.
Hakkında olan bir şeyi ve bu konuyu SİZLERİN daha da uzatmaması için etiketledim.
Ve ayrıca bu bir çağrışım girişimi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.