• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Gerçek bir Editör nasıl olunur?

Sizce bu söylenenler konusunda haklı mıyım?

• Kullanılan toplam oy
    9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nrkj

Süper Üye
Sonuçta haklılık göreceli bir taraftır. Kimine göre ben kimine göre sensindir haklı olan buna bir.şey diyemem ancak benim amacım her seferinde tekrarladığım cümle olan "insanın kötü yanlarını fark edip onları geliştirmek" olduğunu tekrar söyleyeceğim.

Osman1414

Süper Üye
Arkadaşlar, şimdi bu yazıyı iyi okuyun.

1. Bu eleştiri özellikle Kaan’a değildir.Kendisi sebepsizce üstüne alındı o kadar.

2. Bir insanı eleştirmek için kanıta gerek yoktur.Allah aşkına şikayet başvurusu mu yapıyoruz?

3.Nrkj’nin üstüne konuyu anlamadan gitmeye devam etmeyin.O size açıklamaya çalışıyor.
kanıta gerek yoksa sende atları öldürmüssün öldürme bidaha kanıt göster deme çünkü kanıta gerek yok diyosun

gerçekten siz eleştiriyi ne sanıyorsunuz o zaman bizde elimizde kanıt olmadan onu bunu sizi eleştirebiliriz demi örneğin nrkj atları öldürmüş simo kedileri kaçırmış diyebiliriz ama kanıt yoksa bu eleştiriler hiç bir işe yaramıyan gereksiz şeylerdir o yüzden konuyu uzatmayalım lütfen @AmIMad_ hakli
Eleştiri ile iftirayı karıştırıyorsunuz.

AmIMad_

Aktif Üye
Arkadaşlar, şimdi bu yazıyı iyi okuyun.

1. Bu eleştiri özellikle Kaan’a değildir.Kendisi sebepsizce üstüne alındı o kadar.

2. Bir insanı eleştirmek için kanıta gerek yoktur.Allah aşkına şikayet başvurusu mu yapıyoruz?

3.Nrkj’nin üstüne konuyu anlamadan gitmeye devam etmeyin.O size açıklamaya çalışıyor.
Yanlış eleştirilerle insanları yanlış yönlendirmeye hakkım var mı? Dediğin gibi bu "birazcık" iftira tadı veriyor.

Nrkj

Süper Üye
gerçekten siz eleştiriyi ne sanıyorsunuz o zaman bizde elimizde kanıt olmadan onu bunu sizi eleştirebiliriz demi örneğin nrkj atları öldürmüş simo kedileri kaçırmış diyebiliriz ama kanıt yoksa bu eleştiriler hiç bir işe yaramıyan gereksiz şeylerdir o yüzden konuyu uzatmayalım lütfen @AmIMad_ hakli
Eleştiride hiç bir haklı ya da haksız taraf yoktur gidip internetten araştırılan bilgiler yerine hocalarına danışmanı tavsiye ederim.

Yanlış eleştirilerle insanları yanlış yönlendirmeye hakkım var mı? Dediğin gibi bu "birazcık" iftira tadı veriyor.
Yanlış eleştiri mi? Yani sen hata yapmadın demek oluyor bu?

Osman1414

Süper Üye
Tamam sorununuzu anladım.Eleştiriyi tam bilmediğiniz için iki saattir tartışıyoruz.
bak mesela bir futbolcu gol atmaya çalışırken taça atar taraftarlarar bunu görür ve eleştirir düzgün oyna çok kötü oynuyorsun onu görmeleri bir kanıttır işte eleştiride böyle bu eleştiri adı altında iftira resmen

Tamam sorununuzu anladım.Eleştiriyi tam bilmediğiniz için iki saattir tartışıyoruz.
Tamam diyelimki eleştiri sizin dediğiniz gibi neden bu eleştiriyi 2. Dünya savaşına çevirdiniz bir yandan sen bir yandan @Nrkj eleştiriyor.

bak mesela bir futbolcu gol atmaya çalışırken taça atar taraftarlarar bunu görür ve eleştirir düzgün oyna çok kötü oynuyorsun onu görmeleri bir kanıttır işte eleştiride böyle bu eleştiri adı altında iftira resmen
Ah Osman, eleştiri için kanıt mı istiyorsun?
1655F818-59F7-498F-9E62-57EB47F962D5.png

Tamam diyelimki eleştiri sizin dediğiniz gibi neden bu eleştiriyi 2. Dünya savaşına çevirdiniz bir yandan sen bir yandan @Nrkj eleştiriyor.
Biz iki saattir size olayı anlatmaya çalışıyoruz.Mesajlarımı dikkate alınız.

Tamam beyler, siz anlamıyorsunuz veya ben anlatamıyorum.Uğraşmaktan vazgeçtim.

aynen :Deqweqweqw kanıt dedikleri şeye bak bende bir şey sandım knk qewewqqew
Sende Türkçe (veya Edebiyat) öğretmenine sor bakalım iftira için kanıt gerekiyor muymuş?
İyi akşamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.