• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Gerçek bir Editör nasıl olunur?

Sizce bu söylenenler konusunda haklı mıyım?

• Kullanılan toplam oy
    9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nrkj

Süper Üye
hakkı ile yapmıyan bi tek erenryz deseydin kısaca :D qweqew aynı anlama gelıyor çünkü ama ben tarafsizim bu olaylari tam bilmiyorum gerçi o yuzden zaman gösterir ya
Ki bu yazın da gayet belirtti.

KimkiO

Süper Üye
@Nrkj konuyu kaldır ve @AmIMad_ dan özürdile uzatmayalım
Özür dilenecek bir durum yok ki ortada. Kişisel bir hakaret veya aşağılama da görmedim ben. Sadece eleştiri yapılıyor ki eleştiri doğru yorumlandığında insanı geliştirir.

Parmaklar aracılığıyla Tapatalk uygulamasından gönderildi.

Özür dilenecek bir durum yok ki ortada. Kişisel bir hakaret veya aşağılama da görmedim ben. Sadece eleştiri yapılıyor ki eleştiri doğru yorumlandığında insanı geliştirir.

Ah unutmayalım, birini eleştirirken kanıt da lazım (!)

Nrkj

Süper Üye
"tarafsizim ve bu olayları tam bilmiyorum gerçi"

Nrkj

Süper Üye
Hala daha bilmiyorsun.

Osman1414

Süper Üye
tamam kardesim o zaman bilmiyordum sonra öğrendim o kaç saat önceki mesaj sana diyorum eleştirin gerekli yerlere ulaştımı ulaştı ? ee konu neden duruyor halen

AmIMad_

Aktif Üye
Konu biraz haddini aşmaya başladı.Ben elimden geldiğince birilerine fikirlerini sordum ve hatalı olduğum, gerçekten kanıtlarla beraber hatalı olduğum konuları düzelttim veya düzeltmeye çalışıyorum.Siz bana Osman'ın dediği gibi tabiri caizse insanca yaklaşsanız insanca karşılamasını bilirdim.

İşte, anlamak istemediğin noktaya geri döndük.Bu eleştiri GENEL.Sana yönelik bir şey yok.Arasında benim de hatalarım var deyip kabul ediyorum ancak nedense sen hiçbirini kabul etmiyorsun.Onun yerine seni savunması için Osman ve Adem’i izliyorsun.Ki, Osman eleştiriyi Adem konuyu bilmeden direk seni savunmaya geçiyorlar.
Ben konuyu bilmiyorsam neden anlatmak yerine yargılıyorsunuz ?

Nrkj

Süper Üye
tamam kardesim o zaman bilmiyordum sonra öğrendim o kaç saat önceki mesaj sana diyorum eleştirin gerekli yerlere ulaştımı ulaştı ? ee konu neden duruyor halen
Eleştiri de kimseye bir gönderme yok
1-başlığı oku
2-başlıktan sonra ilk sayfadaki yazıyı oku.

Nrkj

Süper Üye
Hatam varsa affetmek sizin kararınız ancaj şu yazıları düzgün okumadığınız sürece kimse ne olduğunu anlamadan atara savumaya ve saldırıya geçemeye devam etcek. Türkçenizi mi geliştireceksiniz yoksa daha fazla mı kitap okuyacaksınız bilmiyorum ama ana fikiri öğrenmesi gereken kişiler var burada

KimkiO

Süper Üye
yusuf seni kirmak istemiyorum 1 yıl gecirdigim adamsın eleştiri yaptın tm ama yetmezmi bu kadar uzatmak
Bu konuda seninle alakalı bir durum yok ki Osman. Bırak istedikleri gibi konuşsunlar. Kendini boşuna yoruyorsun şuan. :)

Nrkj

Süper Üye
Editör adayı olmak isteyen arkadaşlar sunduğum örneklerden ve eleştiriden yararlanmasını istiyordum bir yandan ama bu mümkün olcak gibi görünmüyor.

Osman1414

Süper Üye
sonuç olarak bu konudaki tartışmaların hepsi boşunadır konu boşunadır hiç açılmasa da olurdu baya bi zaman kaybı yaşadık bu konuyla neyse ii geceler

Bak Adem, iki saattir zaten biz size bunu açıklıyoruz.Siz anlamak istemiyorsunuz.
Yani sizin burda anlatmaya çalıştığınız sey sen forumda küfür etmiyorsan dc dede etmiyeceksin ve her editor kendini padisah sanmicak bu mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.