• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Asuna Adlı Şahısın Hakareti.

Merhaba. Forumda tartışma yaratmaya çalışmayın lütfen! Ben yorumluyorum devam ettirirseniz reportlamak durumunda kalıcağım sizi.
Kardeşim İlk Başta Msj Kasmaya Çalışma Ve
Bende Seni Boş Mesajlardan Forum Yetkililerine Bildirdim.

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
Kollarımı Verini Tanıyorum JRemre ve benim yakın arkadaşım boş boş yazıyosun sanki sen küfür etmiyorsun ve o boş yere küfür etmez !

Öncelikle şunu dile getirmek istiyorum. Bu "CREATİVE" sunucusu ne kavga yeri, ne evcilik yeri ne de hesap verilecek bir yerdir.
Maalesef dünyada bunu daha kavrayamamış düşük insanlar var.
Birisi de bu arkadaşımız.
İnsan olana lafı bir kere denir. :)

:
Fotoğraflardan önce şunu söylemek istiyorum arkadaşlar.
Sunucuda çoğumuz aynı dini paylaşıyoruz.
Dinimizde kul hakkı diye bir şey vardır ve bunu kimsenin çiğnemeye hakkı yoktur.
Hadi geçtim dini, bazılarımız farklı dinlere sahip.
Aynı sunucunun altında oyun oynuyoruz ve bu sunucuya kayıt olurken sözleşmeyi kabul ediyoruz. Orada yazıyor ben genelde kurallara bakıyorum. Kurallarda "Küfür Etmek, Irkçılık, Hakaret, Reklam..." gibi şeyler yasaktır. Uymak istemiyorsan kurallara, çekip git başka sunucuya. Neyse işte ss'ler
:

Arada benim de hatalarım var kabul fakat çok sıktı beni bu. Şerefsiz kelimesi argo değildir. Argo anlamı da vardır fakat bu "ŞEREFİ OLAMYAN İNSAN, DÜŞÜK İNSAN" manasında kullandım. "SÜRTÜK" kelimesi kullanmıştım onda hatam var ceza yer miyim onu yetkililer bilir.

.....................
Gereğinin Yapılmasını Arz Ederim.
Bu terbiyesizliğe açilen bir son verilmesi lazım !

Kollarımı Verini Tanıyorum JRemre ve benim yakın arkadaşım boş boş yazıyosun sanki sen küfür etmiyorsun ve o boş yere küfür etmez !
Bana mi diyon canimin ici.
Ben kimseye ne ailevi ne de dini kufur ettim kardesim. Sunucudaki herkeste bunu biliyor
Sen diyonki sen de kufur ediyon diye cumle kill
Kardeşim boş yere küfür etmez de ney yav ? Burda bir hakaret var annye. Forumda olmasaydık ağzının payını verirdim.
Küfür etmek var sövmek var. Random var hakaret var. Ben kimseyi ailevi ve dini olarak sövmedim kardeşim sunucudaki herkes de buna şahit. Senin gibi çok boş insanlar yüzünden sunucumuz yükselemiyor. Her çözümü konuşmak yerine köpek gibi havlıyorsunuz sövüşerek. Bu bir hakaret değildir sana demedim sadece genel olarak dedim. Burda Asuna Sunucunun kurallarına uymamıştır, kul hakkına girmiştir, kalbimi kırmıştır. Nerden biliyorsunuz ? Belki annesi ile babası sağ olmayan da var bunun hesabını sen mi vercen ?.. Bilsen kaç yazar şöyle yaparsınız "AA ÖZÜR DİLERİM ANNEN ÖLMÜŞ MÜ HEMEN DEĞİŞTİRİYORUM..... SENİN BEN BABANI ************* YAPAYIM" diye devam edersiniz. Çünkü boşsunuz. Eşek bile düştüğü çukara bir daha düşmez be !..

Madem boş yere küfür etmez Asuna ve @KollarimiVerin Gelsin Bu Yazdığım yazının altında sövsün beni ve Osman Sende küfür edeceksin adamsan ?.. Adamsan diyorum küfür edeceksin bu yorumun altına Yedirebiliyorsan kendine....

YETER ARTIK GINA GELDİM GARİ....

Bana mi diyon canimin ici.
Ben kimseye ne ailevi ne de dini kufur ettim kardesim. Sunucudaki herkeste bunu biliyor
Sen diyonki sen de kufur ediyon diye cumle kill

Kardeşim boş yere küfür etmez de ney yav ? Burda bir hakaret var annye. Forumda olmasaydık ağzının payını verirdim.
Küfür etmek var sövmek var. Random var hakaret var. Ben kimseyi ailevi ve dini olarak sövmedim kardeşim sunucudaki herkes de buna şahit. Senin gibi çok boş insanlar yüzünden sunucumuz yükselemiyor. Her çözümü konuşmak yerine köpek gibi havlıyorsunuz sövüşerek. Bu bir hakaret değildir sana demedim sadece genel olarak dedim. Burda Asuna Sunucunun kurallarına uymamıştır, kul hakkına girmiştir, kalbimi kırmıştır. Nerden biliyorsunuz ? Belki annesi ile babası sağ olmayan da var bunun hesabını sen mi vercen ?.. Bilsen kaç yazar şöyle yaparsınız "AA ÖZÜR DİLERİM ANNEN ÖLMÜŞ MÜ HEMEN DEĞİŞTİRİYORUM..... SENİN BEN BABANI ************* YAPAYIM" diye devam edersiniz. Çünkü boşsunuz. Eşek bile düştüğü çukara bir daha düşmez be !..

Madem boş yere küfür etmez Asuna ve @KollarimiVerin Gelsin Bu Yazdığım yazının altında sövsün beni ve Osman Sende küfür edeceksin adamsan ?.. Adamsan diyorum küfür edeceksin bu yorumun altına Yedirebiliyorsan kendine....

YETER ARTIK GINA GELDİM GARİ....
Birader sakin ol içini düktün be :D

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.