• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Asuna Adlı Şahısın Hakareti.

Öncelikle şunu dile getirmek istiyorum. Bu "CREATİVE" sunucusu ne kavga yeri, ne evcilik yeri ne de hesap verilecek bir yerdir.
Maalesef dünyada bunu daha kavrayamamış düşük insanlar var.
Birisi de bu arkadaşımız.
İnsan olana lafı bir kere denir. :)

:
Fotoğraflardan önce şunu söylemek istiyorum arkadaşlar.
Sunucuda çoğumuz aynı dini paylaşıyoruz.
Dinimizde kul hakkı diye bir şey vardır ve bunu kimsenin çiğnemeye hakkı yoktur.
Hadi geçtim dini, bazılarımız farklı dinlere sahip.
Aynı sunucunun altında oyun oynuyoruz ve bu sunucuya kayıt olurken sözleşmeyi kabul ediyoruz. Orada yazıyor ben genelde kurallara bakıyorum. Kurallarda "Küfür Etmek, Irkçılık, Hakaret, Reklam..." gibi şeyler yasaktır. Uymak istemiyorsan kurallara, çekip git başka sunucuya. Neyse işte ss'ler
:

Arada benim de hatalarım var kabul fakat çok sıktı beni bu. Şerefsiz kelimesi argo değildir. Argo anlamı da vardır fakat bu "ŞEREFİ OLAMYAN İNSAN, DÜŞÜK İNSAN" manasında kullandım. "SÜRTÜK" kelimesi kullanmıştım onda hatam var ceza yer miyim onu yetkililer bilir.

.....................
Gereğinin Yapılmasını Arz Ederim.

Son düzenleme:
Her ne kadar yaptıkları yanlış olsa dahi başlıkta direkt olarak hakarete geçmişsin.Ve bu yasaktır.Forum kurallarına göre bu konunun silinmesinin gerektiği yazmaktadır.

Fakat yine de bunun es geçilmesinin gerektiğini düşünmekteyim.Gerekli kişilerden ben de şikayetçiyim.Kendilerini birçok kez uyarsam dahi "YETKİLİ MİSİN? DEĞİLSİN SUS O ZAMAN.İSTİYORSAN DA CHATİ KAPAT" gibi çok akıllıca cevaplar almıştım.

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
Hazır olun birazdan @KollarimiVerin gelicek ve haksız olmasına rağmen kendini haklı çıkarmaya çalışacak durmadan bunu yapıcak ve bizde sıkılıp mesaj atmiyacaz, bunuda buraya yazıyorum belki hatasını anlar.

Hazır olun birazdan @KollarimiVerin gelicek ve haksız olmasına rağmen kendini haklı çıkarmaya çalışacak durmadan bunu yapıcak ve bizde sıkılıp mesaj atmiyacaz, bunuda buraya yazıyorum belki hatasını anlar.
Ya adam sen benle satasmayi bi bıraksan
Her girdiğim konuda bana catiyorsun
cidden bak küfür etmeyi bile istemiyorum
Ben hızlı sinirlenirim tamamı psikolojik bir tepkime anlayabiliyormusun
Tatlı dille konuşmak size yetmiyor

Her ne kadar yaptıkları yanlış olsa dahi başlıkta direkt olarak hakarete geçmişsin.Ve bu yasaktır.Forum kurallarına göre bu konunun silinmesinin gerektiği yazmaktadır.

Fakat yine de bunun es geçilmesinin gerektiğini düşünmekteyim.Gerekli kişilerden ben de şikayetçiyim.Kendilerini birçok kez uyarsam dahi "YETKİLİ MİSİN? DEĞİLSİN SUS O ZAMAN.İSTİYORSAN DA CHATİ KAPAT" gibi çok akıllıca cevaplar almıştım.
Aslında hakaret etmiyorum. Eğer düşük insan olmasalardı bunları yapmazdı :).

Fakat dediğin çok doğru ondan başlığı değiştirdim. Her ne kadar olsa da kurallara uymak zorundayız.

Mcanik

Süper Üye
KollarımıVerin denilen arkadaş küfrederek ne kadar yanlış bir harekette yapsa onu böyle kışkırtma hakkım yok.Diğer konulardada adamı kışkırtmıssın.

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
KollarımıVerin denilen arkadaş küfrederek ne kadar yanlış bir harekette yapsa onu böyle kışkırtma hakkım yok.Diğer konulardada adamı kışkırtmıssın.
Kışkırtmışsın diyorsunda benim amacım kışkırtmak değil, eyer kışkırtmak olsaydı benim amacım sinir krizi geçirttirdim.

Kışkırtmışsın diyorsunda benim amacım kışkırtmak değil, eyer kışkırtmak olsaydı benim amacım sinir krizi geçirttirdim.
Amacın ne olursa olsun.Şahıs sana rahatsız olduğunu diyor ve sen ısrarla devam ediyorsun.Bundan dolayı ceza alabilirsin.

Ya adam sen benle satasmayi bi bıraksan
Her girdiğim konuda bana catiyorsun
cidden bak küfür etmeyi bile istemiyorum
Ben hızlı sinirlenirim tamamı psikolojik bir tepkime anlayabiliyormusun
Tatlı dille konuşmak size yetmiyor
Ss'de gördüğün üzere küfür ettiğin bulunmakta ve dahası sunucuya küfür etmişsin. Bunu eleştirmekte bir sorun yok çünkü forum kendi düşüncelerimizi paylaşmak için bir yerdir. Şikayetleri belirtmek için olsaydı hiç uğraşmazlardı rakip sunucular gibi "destek talebi" yeri açarlardı. Ondan hiç atarlanma :D

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
Amacın ne olursa olsun.Şahıs sana rahatsız olduğunu diyor ve sen ısrarla devam ediyorsun.Bundan dolayı ceza alabilirsin.
Ben ne tür ceza verilirse bana razıyım, çünkü bir sebebi vardır ki cezalandırılmışımdır, ama diyer kişi haksızsa onunda cezalandırılması lazım.

Ss'de gördüğün üzere küfür ettiğin bulunmakta ve dahası sunucuya küfür etmişsin. Bunu eleştirmekte bir sorun yok çünkü forum kendi düşüncelerimizi paylaşmak için bir yerdir. Şikayetleri belirtmek için olsaydı hiç uğraşmazlardı rakip sunucular gibi "destek talebi" yeri açarlardı. Ondan hiç atarlanma :D
DOST BEN SUNUCUYA KÜFÜR ETMEDİM Kİ ?
SUNUCUYU ADAMLAR BATIRDI O YÜZDEN BEN O KELİMEYİ KULLANDIM
VE BEN KONYACRAFT SUNUCUSUNA KÜFÜR EDEMEM ÇÜNKÜ
ORANIN DEĞERİ BENDE BAŞKA :D

Çok Agır Argo/kufur İçermektedir Bi Yetkilinin Gidip 1 Gunluk Mute Atması Gerekiyor.
Bu Kufurleri Ederek Çok Buyuk Bi Saygısızlık Yapmıştır!!!
Teşekkürler...

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.