• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Asuna Adlı Şahısın Hakareti.

1 Gün Benim Tahminim.
Ben Senin Kararınada Saygı Duyarım.
Ama Kararı Yetkililer Verecektir. :D
Neden msj kasma çabasındasınız? Eren bey atılan msj ları okuyacaktır dikkatli konuşarak ve özen göstererek birilerini bilgilendirirsen eğer editör adayı olabilirsin.

Mcanik

Süper Üye
Biraz sakin ol :D

Burası eleştiri yeri değildir.Burası oyuncuların birbirine yardım etme yeridir.Eleştiri de yapılabilir tabii fakat boş yorumlar yaparak değil.
Bazen sinirlerime hakim olamıyorum. Kendini bilmezler saçma bir şekilde konuşması beni sinir ediyor cidden... :D

Biraz sakin ol :D

Burası eleştiri yeri değildir.Burası oyuncuların birbirine yardım etme yeridir.Eleştiri de yapılabilir tabii fakat boş yorumlar yaparak değil.
Peki nasıl yardım etmeyi dusunuyon sen mi cezasını kesiyon? Farkındaysan herkes kendi görüşünü söylüyor ve buna da eleştiri denir.
Mute atma veyatta ban yetkin varsa söyle sorunumu çöz...

Mcanik

Süper Üye
Peki nasıl yardım etmeyi dusunuyon sen mi cezasını kesiyon? Farkındaysan herkes kendi görüşünü söylüyor ve buna da eleştiri denir.
Mute atma veyatta ban yetkin varsa söyle sorunumu çöz...
Eleştiri düşünceyi söylemek değil bir ürün hakkında iyi veya kötü yorum yapmaktır.Forumda şifresini kaybedenlere yardım etmek,diğer oyuncularla iletişime geçmek,atılan bir hack veya küfür kanıtının altına alabilecekleri cezayı tahmin etmek vs. eleştiri ye girmez.
Sözlükteki anlamı:
Bir insanı, bir konuyu, bir yapıtı, doğru ve yanlış yönlerini bulup göstermek ereğiyle inceleme işi.

Neden msj kasma çabasındasınız? Eren bey atılan msj ları okuyacaktır dikkatli konuşarak ve özen göstererek birilerini bilgilendirirsen eğer editör adayı olabilirsin.
Ben Mesaj Kasma Çabasında Deilim Bu Konuları Çozme Çabasındayım Mesaj Kasma Çabasında Olsaydım Bu Konu 4 Sayfalıktı.
BİRAZ YAYGI LÜTFEN !!!

Ben Mesaj Kasma Çabasında Deilim Bu Konuları Çozme Çabasındayım Mesaj Kasma Çabasında Olsaydım Bu Konu 4 Sayfalıktı.
BİRAZ YAYGI LÜTFEN !!!
Öncelikle Çozme diyil ÇÖZME* 2. Cisi YAYGI diyil SAYGI* Yazmayı öğrenirsen sevinirim.

Eleştiri düşünceyi söylemek değil bir ürün hakkında iyi veya kötü yorum yapmaktır.Forumda şifresini kaybedenlere yardım etmek,diğer oyuncularla iletişime geçmek,atılan bir hack veya küfür kanıtının altına alabilecekleri cezayı tahmin etmek vs. eleştiri ye girmez.
Sözlükteki anlamı:
Bir insanı, bir konuyu, bir yapıtı, doğru ve yanlış yönlerini bulup göstermek ereğiyle inceleme işi.
ne gerek var şifresini kaybettiyse ?..
zaten sitede yazıyor böyle böyle yapcan diye şifremi unuttum butonu var.

Hem Herzaman Yapıyor Hem Küfür edip ardarda yazıyor Chati Gereksiz Şeylerle Doldurup Hakaret Kavga Çıkarma vs işler yapıyor Kavga Çıkarmanın Cezasını Herkes bilir Öyle Değilmi? .)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.