• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Gerçek bir Editör nasıl olunur?

Sizce bu söylenenler konusunda haklı mıyım?

• Kullanılan toplam oy
    9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AmIMad_

Aktif Üye
Sunucu için yaptıklarına lafım yok.Hatalarını söyledik o kadar.
Merak etme benim düşüncem bu yönlü değil.Hazır bu konu açılmış neden demiyorsun ki beni sevmediğini? Eleştiri dediğin biraz daha saf ve saygılı olmalı arkadaşın dediği gibi edep adap önemlidir.

Ne olduğunu biliyor musun Adem? Yoksa savunmak için mi savunuyorsun?
Benim açılan şu konu da gördüğüm tek şey biraz baskı ... Onun dışında nasıl bir olay döndüğünü bilmiyorum . Gördüğüm tabloda içimden geçen ilk şey adamı tek mi buldunuz lafıydı .

Nrkj

Süper Üye
bu eleştirilerinizin veya sözlerinizin @AmIMad_ ı güçsüz duruma getirceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz
Burda her hangi birini güçsüz duruma getirmeye değil daha da güçlendirmeye çalışıyoruz. Saçma sapan bir şekilde anlayacağına düzgünce oku şu yazıları.

Merak etme benim düşüncem bu yönlü değil.Hazır bu konu açılmış neden demiyorsun ki beni sevmediğini? Eleştiri dediğin biraz daha saf ve saygılı olmalı arkadaşın dediği gibi edep adap önemlidir.
Seni sevmiyorum demedim.Sürekli bunu söyleyip durma.Ben senin hareketlerini eleştirdim.Çarpıtma.

AmIMad_

Aktif Üye
Seni sevmiyorum demedim.Sürekli bunu söyleyip durma.Ben senin hareketlerini eleştirdim.Çarpıtma.
Çarpıtmıyorum.Bir bildiğim var ki konuşuyorum.Bilgisayarda olsaydım biraz daha detaylı söyleyebilirdim ancak maalesef.

+1 aga kanıt olmadan eleştirilyorlar bos bos :D
Beyler, beyler.Siz olayı hiç anlamadan Nisa yüzünden Kaan’ı eleştirdiğimizi sanıyorsunuz.Bu hatalarından sadece biriydi.Nisa sorun yok demiş diye geçiştirmeyin.

Osman1414

Süper Üye
Burda her hangi birini güçsüz duruma getirmeye değil daha da güçlendirmeye çalışıyoruz. Saçma sapan bir şekilde anlayacağına düzgünce oku şu yazıları.
güçlendirmeye mi :D allah aşkına güçlendirmek istesen özelden özel mesajl yoluyla bu eleştirileri yapabilirdin kendisine zamanında bende onu güçsüzleştirmek istedim ama daha da güçlendi ve tabi hata ettim ben sende şuan hata ediyorsun bunu bil özel mesajla bu eleştiriyi yapabilirdin burda adminler filan görsün diyemi buraya yazdın :D alalh aşkına

Peki, sonra pişman olmayacaksan sıkıntı yok.
Ben neden pişman olayımki ? Kimin hatası varsa onu olumsuz yönde eleştirin ama ortada bi kanıt yok bende anlamadım olayı,herkes bulmaca gibi konuşuyor.Gerekli kanıtları sunduktan sonra daha rahat bir şekilde eleştirirsin bence.

Nrkj

Süper Üye
Osman olayı yanlış anladıkca iyice yanlış anlıyorsun. Neden kimse şu yazılanları düzgün okumuyor da direk saldırı durumuna geçiyor anlamıyorum. Biraz düzgün okuyun lütfen. Amaç bir kaç kişinin kötü yanlarını gösterip onlara nasıl daha iyi olabileceklerini göstermekti. Konuyu sapıtmayın olay çıkartmaya doğru götürtmeyin şu konuyu.

Ben neden pişman olayımki ? Kimin hatası varsa onu olumsuz yönde eleştirin ama ortada bi kanıt yok bende anlamadım olayı,herkes bulmaca gibi konuşuyor.Gerekli kanıtları sunduktan sonra daha rahat bir şekilde eleştirirsin bence.
Tamam Adem, neyse.

Ben şu ana kadar oyun içinde ve Discord'ta @AmIMad_ adlı arkadaşımızın olumsuz bir haraketini görmedim cidden .

Osman1414

Süper Üye
Osman olayı yanlış anladıkca iyice yanlış anlıyorsun. Neden kimse şu yazılanları düzgün okumuyor da direk saldırı durumuna geçiyor anlamıyorum. Biraz düzgün okuyun lütfen. Amaç bir kaç kişinin kötü yanlarını gösterip onlara nasıl daha iyi olabileceklerini göstermekti. Konuyu sapıtmayın olay çıkartmaya doğru götürtmeyin şu konuyu.
tamam bunu özel mesaj yoluyla yapabilirdin ekin soyak emin özçelik kavgası gibi oldu bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.