• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv -TheOrder_ KÜFÜR

Ben de bu arkadaşın küfürlerine birçok kez şahit oldum umarım cezasını çekerler , fakat editör alımlarını beklemek zorundayız :/.

S

Silindi_5815

Bu çocuğun 1v1 de kaskını kırdıktan sonra babasının kredi kartıyla yeni p5 aldığını ifşaladığım için böyle diyor :).
Zaten gördüğün üzere bak daha açık iza edeceğim, çocuk daha reşit değil okulunu okuyor değil mi? Gidip işte çalışacak değil sende her gün okul haşlığını babandan alıyorsundur bir şey alacakken ya annenin merhamiyetine sığınıp alıyorsun, yada babandan gelip baba parası yiyor diyip millete küçümseme çabalarına girme!

3 GÜNLÜK ADAMI ÇEKEMİYOSUNUZ ŞU YAPTINIZ HAREKETLERE BAKIN YOK UÇARAK KESİYOMUŞ YOK KÜFÜR EDİYOMUŞ LAN GHOST RAPPER SEN NE ARA ŞAHİT OLDUN LAN 3 GÜNLÜK ADAMA GÖRDÜNÜZ ADAM 3 GÜNDE 500 LVL YAPTI BİYERLERİNİZ TUTUŞTU ELİNİZDEN GELENİ ARDINIZA KOYMAYIN ADAMLINIZDA BU KADAR SİZİN..

Breaksol

Herkesin karıştığı çocuktur kendisi.
3 GÜNLÜK ADAMI ÇEKEMİYOSUNUZ ŞU YAPTINIZ HAREKETLERE BAKIN YOK UÇARAK KESİYOMUŞ YOK KÜFÜR EDİYOMUŞ LAN GHOST RAPPER SEN NE ARA ŞAHİT OLDUN LAN 3 GÜNLÜK ADAMA GÖRDÜNÜZ ADAM 3 GÜNDE 500 LVL YAPTI BİYERLERİNİZ TUTUŞTU ELİNİZDEN GELENİ ARDINIZA KOYMAYIN ADAMLINIZDA BU KADAR SİZİN..
Öncelikle biraz terbiyeli ve saygılı ol.Ondan sonra forumda tartış.500Lvl yaptıysa dünyayı kurtarmadı değil mi? Adamlar sırf onun için mi foruma attılar sanıyosun? Küfürü foruma atması gayet doğru bir davranış.

Adamlık? Pardon Pardon Sen Burada Kimsenin adamlığını ölçemezsin.Atar Yapıp sağa sola çatamazsın.Burası Resmi Forum.

Osman1414

Süper Üye
Levelin 5893 günde 800 veya 700 level kasıyorsan 5893 ü 700 e bölersek ortalama 7-8 gibi bir sayı çıkar bu oyuna 7 gün önce başlamışsın demektir sen kaç gün önce başladın[/QUOTE]

Levelin 5893 günde 800 veya 700 level kasıyorsan 5893 ü 700 e bölersek ortalama 7-8 gibi bir sayı çıkar bu oyuna 7 gün önce başlamışsın demektir sen kaç gün önce başladın
[/QUOTE]
DAHA DÜN 6000 OLDUM BEN Bİ ARALAR OYUNU BIRAKMIŞTIM O YÜZDEN ÇOK LEVEL KASAMADIM 15 TATİLİNDE DÖNDÜM SERVERE TEKRAR