• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv -TheOrder_ KÜFÜR

S

Silindi_5815

Ama sorunda şu ki siz zaten gerçek birer PvP’ci değilsiniz, uçarak pvp oynandığını sanıyorsunuz kendinizi geliştirdiğinizini sanmayın derim.

Ama sorunda şu ki siz zaten gerçek birer PvP’ci değilsiniz, uçarak pvp oynandığını sanıyorsunuz kendinizi geliştirdiğinizini sanmayın derim.
ben uçmuyorum baba vipim sadece dia setim var elimdede kes 3 kılıç adamlar makro açıolar beni dia setle bile alıyolar bende o yüzden baba vip aldım en yakın zamanda p5 set de alacağım

Ve Bu _TheOrder_ ı bi tek ben Şikayet Etmedim yunusreizz de Şikayet etti takım Oldukları için bide Ikonıa vip Bende Küfür ettiği için şikayet ettim Ona bakarsan Ömer SqTayfa uçarak adam keserkene Onu Videoya almış şimdi bu adam suçsuzmu ? Daha bi sürü Küfürü Var Herkez Şikayetçi bu Adamdan

S

Silindi_5815

Baya oturmadığım yer...Tanıyanlar var illaha :) Yine aynaya bakarak laflarını söylemişsin klasik.Just funny.Sana kıskan veya ağla demedim senin seçimindi o ;)
Mesajları birazdan sileceğim ama şunu demedende geçemeyeceğim, seni kıskanacağım bir özelliğini söyler misin bana? Gördüğüm üzere tipim var saçlarım omuzlarıma kadar gelir oldu ınstagramda binlerce kişi mesaj atıyor mod, plugin kodlamayı biliyorum üst düzey server hazırlamayı. Şimdi bana seni kıskanacağım bir şey söyle.

Kendin düşün :) Tabi insan psikolojisi sen ne kadar insana benzemesende kendini her daim haklı görür kusur bulamaz kendinde doğru. Hele senin gibi rookie kate falan hiç bulamaz ego tavan :) Bi gün adam olunca büyüyünce öğrenirsin :) Beynin gelişince yani.
Güzel Mesaj Kasma
Ve Bu _TheOrder_ ı bi tek ben Şikayet Etmedim yunusreizz de Şikayet etti takım Oldukları için bide Ikonıa vip Bende Küfür ettiği için şikayet ettim Ona bakarsan Ömer SqTayfa uçarak adam keserkene Onu Videoya almış şimdi bu adam suçsuzmu ? Daha bi sürü Küfürü Var Herkez Şikayetçi bu Adamdan
Güzel Mesaj Kasma
Güzel Mesaj Kasma.
özel mesaj yolu ile konuşursanız bildirimlerimiz çatlamaz.

D34TH

Süper Üye
Küfür etmiş ? herkesin (ben hariç) yaptığı bir şey .d

[AlvinTR][TurkMen]

Denizi seviyorsan dalgalarına"da Katlanacan.
3 GÜNLÜK ADAMI ÇEKEMİYOSUNUZ ŞU YAPTINIZ HAREKETLERE BAKIN YOK UÇARAK KESİYOMUŞ YOK KÜFÜR EDİYOMUŞ LAN GHOST RAPPER SEN NE ARA ŞAHİT OLDUN LAN 3 GÜNLÜK ADAMA GÖRDÜNÜZ ADAM 3 GÜNDE 500 LVL YAPTI BİYERLERİNİZ TUTUŞTU ELİNİZDEN GELENİ ARDINIZA KOYMAYIN ADAMLINIZDA BU KADAR SİZİN..
Caps Locu Kapa :)

3 GÜNLÜK ADAMI ÇEKEMİYOSUNUZ ŞU YAPTINIZ HAREKETLERE BAKIN YOK UÇARAK KESİYOMUŞ YOK KÜFÜR EDİYOMUŞ LAN GHOST RAPPER SEN NE ARA ŞAHİT OLDUN LAN 3 GÜNLÜK ADAMA GÖRDÜNÜZ ADAM 3 GÜNDE 500 LVL YAPTI BİYERLERİNİZ TUTUŞTU ELİNİZDEN GELENİ ARDINIZA KOYMAYIN ADAMLINIZDA BU KADAR SİZİN..
Kardeşim adamın level kasılmasına birşey demiyorum ve ayrıca burda 3 günlük adamla 8 aylık adamı ayırt edemezsin haksızsa haksızdır. Ben fly la kesilmenin yasak olduğunu öğrendiğim günden beri 1 kere bile fly la oyuncu kesmedim.Bu arkadaşı yan hesabımla gördüm herkesin sunucuda 1 hesabı olcak diye birşey de yok...

Son düzenleme:
Konu yanlış yere doğru sürükleniyor.
Konu küfür. Ve konuşmalar konunun dışında kalıyor.
Konu hakkında fikriniz var ise söyleyin sadece.

+ Mesaj kasmak gibi olmasın ama ;
ŞUAN İTİBARİ İLE ŞİKAYETLER BAKILMAMAKTADIR.
SİZDEN RİCAMIZ FORUMUH GÜNCELLENMESİNİ BEKLEMEK VE ŞİKAYETLERİNİZİ O ZAMAN GÖNDERMEYE BAŞLAMAK.
İYİ OYUNLAR. :)

+ Mesaj kasmak gibi olmasın ama ;
ŞUAN İTİBARİ İLE ŞİKAYETLER BAKILMAMAKTADIR.
SİZDEN RİCAMIZ FORUMUH GÜNCELLENMESİNİ BEKLEMEK VE ŞİKAYETLERİNİZİ O ZAMAN GÖNDERMEYE BAŞLAMAK.
İYİ OYUNLAR. :)
Usta onun yerine önceki attığın mesajı düzenleyip altına bu notu bırakabilirdin (çok zekiyim lanet olsun :)).

Usta onun yerine önceki attığın mesajı düzenleyip altına bu notu bırakabilirdin (çok zekiyim lanet olsun :)).
Haklısınız kalfa ;)
Ama telefonda sıkıntı var.
Düzenlemeye girdiğim anda Google yanıt vermiyor. -,-