• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv -TheOrder_ KÜFÜR

öncelikle ben normalde küfür etmeyen birisiyim :) küfürü cenabetle muhabbet ederken özelden atmışım gördün gibi CENABET te beni güzel tuzağa çekmiş saolsun sohbet esnasında ss almış :)) ve ben o SgTAYFA saygısızında sslerini aldım en yakın zamanda o Ağzı Bozuk herifin ss lerinide atıcam hal ve hareketlerinize dikkat edin BURASI ÇOCUK PARKI deil Kimseninde Arkasından atıp tutmayın Beni BANLIYA BİLİRSİNİZ BENİ ŞİKAYET EDEBİLİRSİNİZ SERBEST AMA BENDEN KURTULAMAZSINIZ AASDASDAS :D 10 ÇAR AÇIP YİNE VİP ALIRIM BEN YAN ÇARLARINIZLA GİRİP NE KADAR SS ALMAYA DEVAM EDİCEKSİNİZ BAKALIM K.G SİZE :)

öncelikle ben normalde küfür etmeyen birisiyim :) küfürü cenabetle muhabbet ederken özelden atmışım gördün gibi CENABET te beni güzel tuzağa çekmiş saolsun sohbet esnasında ss almış :)) ve ben o SgTAYFA saygısızında sslerini aldım en yakın zamanda o Ağzı Bozuk herifin ss lerinide atıcam hal ve hareketlerinize dikkat edin BURASI ÇOCUK PARKI deil Kimseninde Arkasından atıp tutmayın Beni BANLIYA BİLİRSİNİZ BENİ ŞİKAYET EDEBİLİRSİNİZ SERBEST AMA BENDEN KURTULAMAZSINIZ AASDASDAS :D 10 ÇAR AÇIP YİNE VİP ALIRIM BEN YAN ÇARLARINIZLA GİRİP NE KADAR SS ALMAYA DEVAM EDİCEKSİNİZ BAKALIM K.G SİZE :)
At bakiyim sende bi güzel ban yiceksin zaten flyla milleti kesmekten :) Babanın kredi kartıyla alırsan tabi alırsın :) Dua et almanya nın ödeme metodları kabul edilmiyor yoksa ben durmadan yan çarlara vip alıp sövüş başlatırdım merak etme.Daha yaşın küçük bilmezsin annene babana güvenme büyüyünce kendin geçiniceksin xd.Ve ssi atmasını ben söyledim kendi mesleğinide benimkiyle karıştırma hadi bak işine.