• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Gerçek bir Editör nasıl olunur?

Sizce bu söylenenler konusunda haklı mıyım?

• Kullanılan toplam oy
    9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yüzüne karşı da söyleyebilirim Kaan.Bu düşmanlık değil, eleştiri.Senin direk saldırıya geçmen şaşırtıcı.
Hem seni neden boşverelim? Editör adayısın sonuçta.
Saldırı da bir savunmadır bunu biliyorsun dimi ?

AmIMad_

Aktif Üye
Sadece Nisa'dan bahsedilmiyor burada.
Hayır efendim sadece Nisa'dan bahsediliyor.JosephBey, ErenRyz, Maskeli_Fedai, RLxx7765_ ve hatırlayamadığım birkaç kişiye daha sorduğum kadarıyla diyorum.
Birde şunu söyleyeyim eleştiri vardır birde sırf kötülemek.Sanırım bu yazı 3 kişi tarafından kötülemek amaçlı yazılmış.

ben kaanı çoğu zamandan beri taniyorum nisa hariç kimseye böyle bişey yaptığını gormedim + o zaten nisayı çok seviyor şakalaşiyor nisa içinde sorun degil
Kimmiş bu Nisa ? Cidden merak ettim burda garip olaylar dönüyor .

Nrkj

Süper Üye
Hayır efendim sadece Nisa'dan bahsediliyor.JosephBey, ErenRyz, Maskeli_Fedai, RLxx7765_ ve hatırlayamadığım birkaç kişiye daha sorduğum kadarıyla diyorum.
Birde şunu söyleyeyim eleştiri vardır birde sırf kötülemek.Sanırım bu yazı 3 kişi tarafından kötülemek amaçlı yazılmış.
3 kişiden fazla, çünkü son 2-3 aydır gözetliyorum böyle durumları ve bu durumlar da eleştirme kısmına kadar gelmiş bulunmakta.

Osman1414

Süper Üye
bencede sadece nisadan bahsedilyor sen bi tek nisaya karşı öylesin oda sevdiğin için ve şaka amaçlı nisanın da seni sevdiği gün gibi ortada yani sorun yapmıyor böyle şeyleri fakat bu konu da nisa rahatsiz oluyormus gibi gözüktürmeye calısmıslar bence hiç rahatsız degil

Nrkj

Süper Üye
Ayrıca tehditler sadece Nisa üzerinde değil biraz düşün neler var bu tehditlerde.

AmIMad_

Aktif Üye
bencede sadece nisadan bahsedilyor sen bi tek nisaya karşı öylesin oda sevdiğin için ve şaka amaçlı nisanın da seni sevdiği gün gibi ortada yani sorun yapmıyor böyle şeyleri fakat bu konu da nisa rahatsiz oluyormus gibi gözüktürmeye calısmıslar bence hiç rahatsız degil
Nisa'nın sevme durumu haricinde doğru.

Belki de ona hakaret içerecek bir şekilde eleştiriyorsunuzdur , ya da rahatsız oluyordur bu eleştiriden ?
Eleştiriyi okuduysan hakaret ederek eleştirilmemiş olduğunu görebilirsin.
Ek olarak, eleştiriden rahatsız oluyorsa sıkıntı vardır.Eleştirilerden ders çıkarmalıyız, savunmaya geçmemeliyiz.

kanıt ss leriniz varmı nrkj eger varsa size hakli diyebilirim yoksa lütfen bu konuyu uzatmayin bence @AmIMad_ başarılı ve şakacı bir editör forumuda aktif hale getirdi adam foruma katkısı çok
Sunucu için yaptıklarına lafım yok.Hatalarını söyledik o kadar.

Eleştiriyi okuduysan hakaret ederek eleştirilmemiş olduğunu görebilirsin.
Ek olarak, eleştiriden rahatsız oluyorsa sıkıntı vardır.Eleştirilerden ders çıkarmalıyız, savunmaya geçmemeliyiz.
Kardeşim kusura bakma da burda adamı kaç kişi eleştiriyorsunuz adam nisa mıdır kimdir o da rahatsız olmuyor şakalaşmamızdan diyor siz daha çok üstüne gidiyorsunuz. Bak şimdi sana bir tavsiyem asla bir insanın sabrını sınama ...

Nrkj

Süper Üye
Bakın çoğu kişi burda anlamadı ve direk savunma, saldırma durumları oldu. Kabul etmek gerekirse bende o duruma girdim. Benim bunu yazmamın nedeni tekrar ve tekrar söylüyorum "insanın kendini eleştiriden geliştirmesi". Eleştirinin ana amacı her xaman bu olmuştur. Eleştiri kötüyü de iyiyi de tartıştırır ancak insana asıl amacı ders vermektir. Bu konu altına gelip çeşitli tavırlar sergilenmesindense hal ve hareketlerin gelişmesinde öneride bulunulması ve örnek alınmasıdır. Gereksiz yere eleştiriyi eleştiremezsiniz çünkü çok boş bir konuya varırsınız.

Kardeşim kusura bakma da burda adamı kaç kişi eleştiriyorsunuz adam nisa mıdır kimdir o da rahatsız olmuyor şakalaşmamızdan diyor siz daha çok üstüne gidiyorsunuz. Bak şimdi sana bir tavsiyem asla bir insanın sabrını sınama ...
Ne olduğunu biliyor musun Adem? Yoksa savunmak için mi savunuyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.