• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Ağla konyacraft vol 5000

Off mal olunca ben "SUS ARTIK SUS" ULAN AFSDHMGÖSDFH KAVGAYI SEN BAŞLATIYOSAN SEN BİTİRECEKSİN BEN BİTENE KADAR SUSMAM SMDÖGÇFDSGH ŞUNA BAK SEN DFÖHÇFD
İkinizde aptal aptal kavga etmeyi kesin Esma olayı başlatan sensin insanca bir konu açmış ve ayrıca burası "Arkadaşlık İlişkileri" kısmı burada isteyen istediğini (Abartmadığı sürece) açabilir. Konu seni rahatsız etti diye gaza gelip millete saldırma, bunu daha kaç kere diyeceğim bilmiyorum. Ve tekrar diyorum kavga etmeyi kesin bi konu aşağı inmiyor.

xSqTayfa

Go commit die
İkinizde aptal aptal kavga etmeyi kesin Esma olayı başlatan sensin insanca bir konu açmış ve ayrıca burası "Arkadaşlık İlişkileri" kısmı burada isteyen istediğini (Abartmadığı sürece) açabilir. Konu seni rahatsız etti diye gaza gelip millete saldırma, bunu daha kaç kere diyeceğim bilmiyorum. Ve tekrar diyorum kavga etmeyi kesin bi konu aşağı inmiyor.
Zaten o sesini kestikten sonra ben tepki vermedim.Hayatımdan kaç dakika boşa gitti be moruq...Kanka boşuna demiyorlar bazı lafları ne diyebilirim.Bu arada mesajı düzenle de uyarı alma bizim yüzümüzden.

xSqTayfa

Go commit die
Bana kalırsa konu sahibi sonuna kadar haklı. Ya adam akıllı bir koruma gelecek ve eski kitle tekrardan servere dönecek, ya da bunun gibi çok şey göreceğiz. Yapacağız diyorlar. Lafla peynir gemisi yürümez.
Kardeşim,AAC dan iyisini bul bunun gibi serverlerde git satın al adamlara söyle kursunlar ? Beğenemediysen kendin serverin kopyasını çal yap bakalım daha iyi korumayla oraya geçerler merak etme sen.

Kardeşim,AAC dan iyisini bul bunun gibi serverlerde git satın al adamlara söyle kursunlar ? Beğenemediysen kendin serverin kopyasını çal yap bakalım daha iyi korumayla oraya geçerler merak etme sen.
Gelişmiş serverlerin hack koruması ile konyacraft ın hack korumasını karşılaştırdın mı hiç? Eğer biraz saksıyı çalıştırırsan dünyalar kadar fark olduğunu kavrarsın dostum :p

xSqTayfa

Go commit die
Gelişmiş serverlerin hack koruması ile konyacraft ın hack korumasını karşılaştırdın mı hiç? Eğer biraz saksıyı çalıştırırsan dünyalar kadar fark olduğunu kavrarsın dostum :p
Kardeşim.Bu server zaten Oyunun cracklı hali için açılmış yani herkes oynayabilsin diye anladın mı ? Sen o korumalara iyi diyorsunda Hypixel ve Mineplexte sadece bi anti bot ile aura açınca en az 1-2 saat dayanabiliyorsun.Galiba sende sorun var ? Kardeşim gelişmiş diyorsun burası o kadar da gelişmiş değil yani bildiğin gibi.AAC dan iyisini bulursan burası için satın al millete laf atacağına kendin emeğini göster adamları öyle utandır laf atıp ezmek yerine.Yapamıyorsan da adamlara bir şey demeyeceksin.Ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar sonuçta.Ha bu arada kapı orada gidebilirsin sevmediysen.Bi HiveMC nin koruması güzel bana göre bir de kodlanmış Death diye bi anti-cheat var o kadar.

BİRİDE ÇIKIP KORUMA STABİL DEĞİL DEMİYOR OLUM ANLAMIYORMUSUNUZ KAÇ KEZ SÖYLEDİK?

Birincisi konu başlığını değiştirmenizi tavsiye ediyorum.
İkincisi bu konuya yönelik cevaplar gelmiyor da neden kavga vs. ediyorsunuz ?

BİRİDE ÇIKIP KORUMA STABİL DEĞİL DEMİYOR OLUM ANLAMIYORMUSUNUZ KAÇ KEZ SÖYLEDİK?
Şunu sormak istiyorum bu koruma ne zaman stabil olacak?? 60 yıl sonra mı? Bu yüzden kimse çıkıp bunu söylemiyor, yoksa stabil olmadığını herkes biliyor.
Birincisi konu başlığını değiştirmenizi tavsiye ediyorum.
İkincisi bu konuya yönelik cevaplar gelmiyor da neden kavga vs. ediyorsunuz ?
Konu başlığı bence de değiştirilmeli. 2. Olarakta şunu diyeyim kavga olayını bende anlamadım ama bu konuya yönelik cevaplar asla gelmeyecek neden mi? Çünkü verebileceğimiz tek cevap (Yetkililer başka başka işlerle uğraşıyor meşguller {16 aydır} o yüzden önce şu askıda olan yetkili olayını halledecekler sonra servetle ilgilenecekler {Tabi bu 7 ay sürecek} ) Ve tüm bunlar oldu H.o öldünüz. İyi günler, sağlıcakla.

xSqTayfa

Go commit die
Yorma kendini yüzsüzün tekidir bu, cahile karşı sessiz ol işe yarar susmaz böyle cahiller.
Kanka, o yüzden kaç aydır boş yapmanı devam ettiriyosun.Tartışmayı tekrar başlatma çabalarında güzelmiş.Allah beyin versin.Yüzsüz olsam zaten söylerim.En azından Maskeli değilim ve yalanlarla yaşamıyorum.Cahile karşı sessiz olunacaksa neden senle kimse konuşmuyor anlayabiliyorum.

tritontivi_

Gereksiz.
Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
djfıxjıxzjcızjcookdnxkc Komiksin.Zamanın mı değerli? Öhh o yüzden boş tartışma yaratıyorsundur tabii.Ayrıca forumda ''Seviyemi düşürmek istemiyorum.'' diyen kişilerin seviyelerinin düşük olduğunu biliyorsundur yani değil mi? Bunun yanı sıra lütfen fontunu değiştir gözümü alıyor djxxıcxkck.
son derece haklısın yeri gelince haklı ve ciddi gibi davranmaya çalışsada burada bizi trollemeye çalıştığı ortada.

tritontivi_

Gereksiz.
Kanka, o yüzden kaç aydır boş yapmanı devam ettiriyosun.Tartışmayı tekrar başlatma çabalarında güzelmiş.Allah beyin versin.Yüzsüz olsam zaten söylerim.En azından Maskeli değilim ve yalanlarla yaşamıyorum.Cahile karşı sessiz olunacaksa neden senle kimse konuşmuyor anlayabiliyorum.
bence anlamamızın nedeni arkadaş kendi çapında bir kabile oluşturmuş ve kabileye ait bir dille konuşuyor anlamayanlar rahat olsun çünkü anlamamanız gayet normal konuşmayacağını uğraşamayacağını söylememesine rağmen hiç bir şey değişmiyor davranışlarında.

Son düzenleme:

tritontivi_

Gereksiz.
Hmm.Güzel soru Anneni neden karıştırıyorum.Cevaplayayım.
İnsanın zekası Annesinden gelir.Ve ben bundan dolayı değil Bilgisayarını enişten falan kaldırmayacak veya yasaklayamayacak ondan dedim.
Beni rahatsız etme diyip olayı başlatıp lafların altında kaldıktan sonra hatta yok olduktan sonra ortadan kaçmak daha da mantıklı bir seçenek aslında.Allah beyin versin.Bye kelimesinin anlamını bilmeden kullanmakta ayrı bir dünya.Sen internetten bakmadan cevaplayayım görüşürüz/Hoşçakal demek.
eğer böyle düşünceler doğru ise annen hakkında düşüncelerimizi bilmek istemezsin dostum.
herkes senden nefret ediyor ve kimsenin umurunda değilsin arada bir cevaplasakda senin gibi cahillerle uğraşmak insanı rahatlatıyor emin ol.

tritontivi_

Gereksiz.
Hmm.Güzel soru Anneni neden karıştırıyorum.Cevaplayayım.
İnsanın zekası Annesinden gelir.Ve ben bundan dolayı değil Bilgisayarını enişten falan kaldırmayacak veya yasaklayamayacak ondan dedim.
Beni rahatsız etme diyip olayı başlatıp lafların altında kaldıktan sonra hatta yok olduktan sonra ortadan kaçmak daha da mantıklı bir seçenek aslında.Allah beyin versin.Bye kelimesinin anlamını bilmeden kullanmakta ayrı bir dünya.Sen internetten bakmadan cevaplayayım görüşürüz/Hoşçakal demek.
bu tür mesajları anlamaman ayrı bir komik. 'bye' diyor, evet. çünkü;
seni kâle almıyor artık bunu demek istesede...
seni şu cümleyle aydınlatayım
" ne kadar bilirsen bil söylediklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır
"
kim söylemiş bunu biliyormusun?
evet sende bunu esmaya yapmışsın ama daha küçük durumdasın bende sana yapayım çıldır.
devam edeyim beyaz soruya;
ya da dur sen internetten bakmadan ben söyleyeyim. 'Mevlana' olucaktı cevap sen bilememişsindir. bence artık konuşma.

tritontivi_

Gereksiz.
bence artık oksijen alma vaktin geldi dostum.
"laf olsun torba dolsun"

senin mantığın bu işte.
onunla kimsenin konuşmadığını düşünüyorsun, kendinin yüzsüz olduğunu söyleyenlere kendini savunuyorsun, ve maskeli değilim diyorsun acaba okuma yazman varmı fedai ne demek biliyormusun ya da maskeli fedai ne demek biliyormusun?
evet, bilmiyorsun sana anlatacak kadar profösyonel psikolok değilim git internetten anlamaya çalış.turuncu yazıdan devam ediyorum bu düşünceler seni şuan rezil etti ve ya açıkcası 'saf' olduğunu ortaya çıkardı.

LoysXD

EggWars Sürücüsü
bence artık oksijen alma vaktin geldi dostum.
"laf olsun torba dolsun"

senin mantığın bu işte.
onunla kimsenin konuşmadığını düşünüyorsun, kendinin yüzsüz olduğunu söyleyenlere kendini savunuyorsun, ve maskeli değilim diyorsun acaba okuma yazman varmı fedai ne demek biliyormusun ya da maskeli fedai ne demek biliyormusun?
evet, bilmiyorsun sana anlatacak kadar profösyonel psikolok değilim git internetten anlamaya çalış.turuncu yazıdan devam ediyorum bu düşünceler seni şuan rezil etti ve ya açıkcası 'saf' olduğunu ortaya çıkardı.
OLUM SEN NABIYON

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.