• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Ağla konyacraft vol 5000

xSqTayfa

Go commit die
Test etmeme gerek yok.Her şey ortada ayrıca dizi yok izleyecek :c
İzleyecek dizi olup olmayacağını sormadım ama hadi neyse sormuşum gibi yapayım.Galiba sen hayatında hiç bir şeyi denememişsin de bu hale gelmisşin.Hani test etmene gerek yok ya bir şeyi ondan diyorum fazla akıllısın.Güldürmeye devam edeceksen özelden devam edebilirsin işin bitince söylerim ben sirkine dönersin merak etme.Sırf bana kin besliyosun diye de fake diye ağlayacak halim yok bu arada onu da belirteyim hemen bahane olarak kullanırsın dfmhösdfh

İzleyecek dizi olup olmayacağını sormadım ama hadi neyse sormuşum gibi yapayım.Galiba sen hayatında hiç bir şeyi denememişsin de bu hale gelmisşin.Hani test etmene gerek yok ya bir şeyi ondan diyorum fazla akıllısın.Güldürmeye devam edeceksen özelden devam edebilirsin işin bitince söylerim ben sirkine dönersin merak etme.Sırf bana kin besliyosun diye de fake diye ağlayacak halim yok bu arada onu da belirteyim hemen bahane olarak kullanırsın dfmhösdfh
Kin beslemiyorum sadece yazdığın mesajların bazıları ''ANLAMSIZ.''

xSqTayfa

Go commit die
Kullandığın siteyi veya siteleri öğrenmeme gerek yoktu.Lafın altında kalınca galiba bütün herkes senin gibi boş yapmaya başlıyor.Vay be.Galiba çok kullanmışsında bu siteyi 1. sınıf lafı olduğunu biliyorsun.Amcan yaşındaki adam bile bunu der ama neyse hadi yine gülmeye devam.
Djfızjckzxckjxz Benim sitem değil senin kullandığın site o site jxjcozxlcozco 1 defa bile girmemişimdir güldürdün thanks.

xSqTayfa

Go commit die
Öğretmenim laflarına girdi yine.En son 2. sınıfta sınıfın en beyin eksikliği olan çocuğu demişti birisine...Allah beyin versin harbiden ne diyebilirim başka ? Fikrin varsa söyle bari.Millete ortaya karışma diyip ortaya karışıyorsun o da iyidir.Zaten sana kimse karışamaz dokunulmazlığın var nasıl olsa da.Şuna beyin nakli yapın olmadı.Bi de bana çocuk lafları diyor yazık oldu.

Öğretmenim laflarına girdi yine.En son 2. sınıfta sınıfın en beyin eksikliği olan çocuğu demişti birisine...Allah beyin versin harbiden ne diyebilirim başka ? Fikrin varsa söyle bari.Millete ortaya karışma diyip ortaya karışıyorsun o da iyidir.Zaten sana kimse karışamaz dokunulmazlığın var nasıl olsa da.Şuna beyin nakli yapın olmadı.Bi de bana çocuk lafları diyor yazık oldu.
DJSICJIZCNZXICOPZPXKKNCJZKLXCÖM KOMİK GÜLDÜRDÜN THX.

Sağ ol,sen de.Hadi biraz büyü bari.Minecraftını oyna.Okullar açıldığında annen bilgisayara girmene izin vermeyecek zaten tadını çıkar.
Djzjxcoxjoc İstediğim zaman oynarım sana ne? Ayrıca annemi niye katıyorsun ? Ve mc'yi bıraktım kendi isteğim ile.Son olarak benim ile sıkıntın varsa rapor edebilirsin diyecek bir şey kalmadı iyi geceler mümkün ise beni bir da ''rahatsız'' etme.Bye Bye!

xSqTayfa

Go commit die
Djzjxcoxjoc İstediğim zaman oynarım sana ne? Ayrıca annemi niye katıyorsun ? Ve mc'yi bıraktım kendi isteğim ile.Son olarak benim ile sıkıntın varsa rapor edebilirsin diyecek bir şey kalmadı iyi geceler mümkün ise beni bir da ''rahatsız'' etme.Bye Bye!
Hmm.Güzel soru Anneni neden karıştırıyorum.Cevaplayayım.
İnsanın zekası Annesinden gelir.Ve ben bundan dolayı değil Bilgisayarını enişten falan kaldırmayacak veya yasaklayamayacak ondan dedim.
Beni rahatsız etme diyip olayı başlatıp lafların altında kaldıktan sonra hatta yok olduktan sonra ortadan kaçmak daha da mantıklı bir seçenek aslında.Allah beyin versin.Bye kelimesinin anlamını bilmeden kullanmakta ayrı bir dünya.Sen internetten bakmadan cevaplayayım görüşürüz/Hoşçakal demek.

Hmm.Güzel soru Anneni neden karıştırıyorum.Cevaplayayım.
İnsanın zekası Annesinden gelir.Ve ben bundan dolayı değil Bilgisayarını enişten falan kaldırmayacak veya yasaklayamayacak ondan dedim.
Beni rahatsız etme diyip olayı başlatıp lafların altında kaldıktan sonra hatta yok olduktan sonra ortadan kaçmak daha da mantıklı bir seçenek aslında.Allah beyin versin.
Sus artık sus.

xSqTayfa

Go commit die
Tm seviyem üstün kalsın senden.Bundan sonra cevap vermeyeceğim sana bye bye!
Hmmm.Beynin olmadığından dolayı aklını kast etmediğini anladım.Mallık seviyenin üstünde kalmasını beğendim.O kadar mal olmamışım demek ki o da iyidir.Hadi köyüne.Milletin yazım hatasına laf atıp "TM" gibi 2006 kısaltmaları kullanmak.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.