• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Ağla konyacraft vol 5000

LoysXD

EggWars Sürücüsü
Merhaba,
Konyacraft'ın hack korumasına dahil yeni bir video hazırladım.
Video mizah amaçlıdır üstelik korumayı bir görün istedim.
Yakında düzeltin.
Üstelik videoda konyacraft'a yapılmış özel müzik bulunuyor dinleyiniz sesli :D
Video altta!

A büyük kel wqğrşasüşfüsaüğhşfdsüğşhğüfdh.iÇb.vcişnvnşcvlbnvicnvcnvcnvc

Sen boyle insan olduktan sonra herkes dalga geçer senle kendini düzelt insan dışı canavvrarrrrrr
Kel? kendine bunu yakıştırıyorsan bir şey demiyorum.İnat için böyle yazacağım bundan sonra.Ayrıca Canavvvarrrrrr ne yahu açıkla lütfen.

xSqTayfa

Go commit die
Böyle bir müzik koydun çünki milletin beni bir şey sansın hıle açtın millete boş yaptın, şimdi adamım diye dolaşırsın.
Kendin hiç kullanmıyorsun zaten tamam inanıyoruz kanka.Kanıtla diye boş yapmanı dinlemek bile istemiyorum.
YESSSSSSSSSSSSSSSSSSS DE
MÜZİK KOYDUN DİYON AMA KENDİM SÖLEDİM O MÜZİĞİ KENDİM YAPTIM EMEK VAR EMEKKK
NEYSE GGGGGGGGGG
Kanka müzikte emek vardır da gameplayde yoktur bence çünkü fazla kolay smdfhöçfsdf

xSqTayfa

Go commit die
SLDMSMMDMSMDMSMSLSNSLSSLRMWLMDŞAMSAŞMSDŞENFŞSMDLFMAÖFMÖSMDLSMDSÖDMSÖFMÖSDÖÖSMDÖSMDSÖDMSÖÖDÖSMDÖSMDÖSMSŞQÖWŞÖSSŞ Küçük çocukların yalanları gene.
Kanka,Türkçe anlıyorum kusura bakma.Tercüman tutamadım bu sefer.Noktayı tekrar koydum fake fotoğraf koyup hava yapıcakken ifşaladığımda başkasınınkini koydum diye laf yiyorum diye sıvışırsın başka bir şey diyecekken.Hiç uğraşamam bana yalancı diyenin yaşadığı saliseden çok yalanı var be yak yak.Yazık oldu.Hadi uzatma.

Kanka,Türkçe anlıyorum kusura bakma.Tercüman tutamadım bu sefer.Noktayı tekrar koydum fake fotoğraf koyup hava yapıcakken ifşaladığımda başkasınınkini koydum diye laf yiyorum diye sıvışırsın başka bir şey diyecekken.Hiç uğraşamam bana yalancı diyenin yaşadığı saliseden çok yalanı var be yak yak.Yazık oldu.Hadi uzatma.
Uğraşamayınca ''HADİ UZATMA'' oluyor değil mi? djxjcjzxcnzxlc

Yok zamanım değerli ondan.Ve seviyemi düşürmek istemiyorum.
djfıxjıxzjcızjcookdnxkc Komiksin.Zamanın mı değerli? Öhh o yüzden boş tartışma yaratıyorsundur tabii.Ayrıca forumda ''Seviyemi düşürmek istemiyorum.'' diyen kişilerin seviyelerinin düşük olduğunu biliyorsundur yani değil mi? Bunun yanı sıra lütfen fontunu değiştir gözümü alıyor djxxıcxkck.

xSqTayfa

Go commit die
djfıxjıxzjcızjcookdnxkc Komiksin.Zamanın mı değerli? Öhh o yüzden boş tartışma yaratıyorsundur tabii.Ayrıca forumda ''Seviyemi düşürmek istemiyorum.'' diyen kişilerin seviyelerinin düşük olduğunu biliyorsundur yani değil mi? Bunun yanı sıra lütfen fontunu değiştir gözümü alıyor djxxıcxkck.
Böyle bir şeyi biliyorsan test ettin demek ki diyebilecek bir şeyim yok.Hadi dizini izle sesini zor duyuyorum zaten o kadar altta değilim.Neyse en azından tercümanım var yanımda bu sefer.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.