• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Düşük yunusreizzz team olursa ...

ve nicklerimiz görünmüyor ve benim orda olup olmadıgımı adminler nerden bilecek ? bu iftiraya giriyor ve bak orda melis denen arkadaşımıza yazmışsın ordan çık demekki oda teammış onlarla ? ve orda ben yokum herkez benim skinimi biliyor
Orda biz team olmadık ... Sizi kesiyodu sizde birlik olup ona dalıyodunuz .. bende ordan çıkta ss lerini alıyim dedim.

ve işte yunusreizzden sunucu yetkililerine tepki ve orda kasten küfür ettiğini net bir şekilde belirtiyor yetkililer nerdesiniz ???
Zaten Küfür Edenler Ban Yemiyor Mute Yiyor Ama Kurucuya Veya Servere Hakaret,Küfür Ban

Orda sunucuya ve yetkililere küfür etmedim haksız yere konular atmayalım anlıyorum yaşınız küçük ama insanda biraz akıl olur orada sunucuya küfür etmedim dikkatli bak

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Orda sunucuya ve yetkililere küfür etmedim haksız yere konular atmayalım anlıyorum yaşınız küçük ama insanda biraz akıl olur orada sunucuya küfür etmedim dikkatli bak
Bakın bu konu fazla uzamış.Gereken cezayı vereceklerdir zaten emin olun bundan vede @yunusreizzz @0_Soulfly_0 adlı arkadaşımız orda sana ''Yetkiliye küfür ettin!'' demiyor dikkatli okumalısın.Orda ''Zaten Küfür Edenler Ban Yemiyor Mute Yiyor Ama Kurucuya Veya Servere Hakaret,Küfür Ban.'' yazıyor,burda gereksiz suçlamaya gerek yok,bir kere hatayı kendinizde arayın lütfen!

Bıktım artık yine bir team yunusreizzz team olmuyodun sen kardesim buyur. Bide buna bak
Nickler ;
yunusreizzz
Proytr
MervePvp61
Gereğinin Yapılmasını Arz Ederim .
Bıktım artık yine bir team yunusreizzz team olmuyodun sen kardesim buyur. Bide buna bak
Nickler ;
yunusreizzz
Proytr
MervePvp61
Umarım gereği yapılır tahminim 1-2 gün mute yer .

GhostRapper

Süper Üye
ben yetkililere küfür ettin demedim benim anneme durduk yere küfür ettigini net bir sekilde belirttin ... orda yetkililere verdigin tepkiyide söylemek istedim ... ! Bu arada 17 yaşındayım .

GhostRapper

Süper Üye
2017-10-07_09.42.57.png 2017-10-07_09.43.06.png 2017-10-07_09.56.29.png
Nickler ;
yunusreizzz
Proytr
MervePvp61
utanmadan yan hesap açıp küfür ediyor böle insanları sunucudan uzaklaştırmanız gerekli hatta bunun gibilere insan bile denilemez ... 2017-10-07_09.42.57.png 2017-10-07_09.43.06.png

Son düzenleme:

ErenRyz456

Editör Adayı
Böylelerin haline acınabilir. Bir şikayet konusuna 30 adet mesaj gelmesi çok ironik.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.