• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Düşük yunusreizzz team olursa ...

Bıktım artık yine bir team yunusreizzz team olmuyodun sen kardesim buyur. Bide buna bak
Nickler ;
yunusreizzz
Proytr
MervePvp61
Gereğinin Yapılmasını Arz Ederim .

Ekli dosyalar

İŞTE SONRASINDA ETTİĞİ KÜFÜRDE BURDA BEN para herşeyin kapısını açar dedim sonrada böle dedi ... ben BÖYLE HEP küfür yiceksem bu sunucuda oynamamında bi manası kalmıyor .. Ve ben orda onunla konuşmuyodum bile EFSANESHOT diye bi arkadaşa söyledim. Kusura bakmayın ben böyle küfürleri pek kaldıramıyorum

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Çoğunluk Team, Oluyor Zaten.
Artık, Bir Şeyler Yapamıyoruz Böyle, Oyunculara. :(
Kardesim bunun gibilerle yetkililerin ilgilenmesi gerekmezmi ?
ben adalet yerini bulana kadar bu işin peşini bırakmayacağım.

Kardesim bunun gibilerle yetkililerin ilgilenmesi gerekmezmi ?
Evet.
Fakat, Yetkililer Maalesef, Forum'da Olamayacaklar.
Sizle İletişime En Kısa, Zaman'da Geçiceklerdir.
Yetkilileri Forum'da Görmeyi 4 Gözle Bekliyorum.
Umarım, Muradınıza Erersiniz.

kardeş bize team olmayın diyorsunda ghostrapper iko vip sevgilinle hep team oluyorsun ? birkez bile birbirinize dalmadınız

kardeş bize team olmayın diyorsunda ghostrapper iko vip sevgilinle hep team oluyorsun ? birkez bile birbirinize dalmadınız
yunusreizzz biz artık team olup birilerini kesmiyoruz aramızda söz verdik ... ve kimseninde team olmasını istemiyoruz
benimlede team olmak isteyenler vardı ama hepsine gereken cevabı verdim. bide birbirimize dalmayınca team olmuş sayılmıyoruz birlikte adam kesersek team olmuş oluyoruz .... Bu arada ettigin küfürleri unutmadım.böle yapmaya devam edersen bu sunucunun üst yetkililerine başvuracağım. Durduk yere annye küfür etmekde ne demek ?

Şu Son Bir Kaç Gündür Yunus'un SS'leri Forum'da Çok Dolanıyor.
Ceza, Almalı Bence.
Umarım adalet yerini bulurda cezasını çeker ..Suçsuz yere bi insanın Annesine küfür etmek? Benim Annemin ne suçu var ? Bana ettiği kufurlerin ss ini almadım Ama bu son ettiği küfür benim çok zoruma gitti.

Son düzenleme:
Umarım adalet yerini bulurda cezasını çeker ..Suçsuz yere bi insanın Annesine küfür etmek? Benim Annemin ne suçu var ? Bana ettiği kufurlerin ss ini almadım Ama bu son ettiği küfür benim çok zoruma gitti.
Evet Hocam, Dediğinize Hak, Vermekteyim.

yunusreizzz biz artık team olup birilerini kesmiyoruz aramızda söz verdik ... ve kimseninde team olmasını istemiyoruz
benimlede team olmak isteyenler vardı ama hepsine gereken cevabı verdim. bide birbirimize dalmayınca team olmuş sayılmıyoruz birlikte adam kesersek team olmuş oluyoruz .... Bu arada ettigin küfürleri unutmadım.böle yapmaya devam edersen bu sunucunun üst yetkililerine başvuracağım. Durduk yere annye küfür etmekde ne demek ?
Aynen bizim birlikte adam kestiğimizin ss ini almadan kanıtlıyamazsın, zaten alamazsın çünkü ; Biz bilikte adam KESMİYORUZ.

kollarimiverin bu bikaç günde benim ss lerim var forumda evet ama çogunuz bana kasten yapıyorsunuz sizin ss lerinizi alınca bana inat bir açıgımı bulmaya çalışıyorsunuz adalet yerini bulur diyorsunuz ama kaç aydır adalet yerini bulmuyor ?
yetkililer hala ilgilenmiyor forumla bu büyük bir haksızlık ve ghostrapper birbirinize vurmamanız team olmanız anlamına geliyor

ve nicklerimiz görünmüyor ve benim orda olup olmadıgımı adminler nerden bilecek ? bu iftiraya giriyor ve bak orda melis denen arkadaşımıza yazmışsın ordan çık demekki oda teammış onlarla ? ve orda ben yokum herkez benim skinimi biliyor

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.