• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

VİP olan KyleScott isimli kullanıcı fütulsuzca küfür etti

gangstergirl

hani aşk len
SİZİN VİCDANINIZ BUNA NASIL EL VERİYO BU RESMEN YALANCILIK VE HAKSIZLIK KOLLARIMIVERİN SEN BANA KÜFÜR ETMEYE BAŞLADIN BUNU İNKAR EDEMEZSİN TAMAM BENDE KENDİMİ SAVUNMAK İÇİN ETTİM FAKAT SEN OLAYI BAŞLATTIN ŞİMDİ BURDAN GELİPTE BANA SUÇ ATAMAZSIN SİZ KİME HAK VERİRSENİZZ VERİN AMA SEN Bİ YALANCISIN VE BUNUN CEZASINI ÇEKECEKSİN EN AZINDAN BURDA OLMASADA...

yani ben artık susuyorum ya.hani nerede adalet hepiniz burada erkeksiniz ve gangstergirl ile kız olduğumuz için bizi eziyorsunuz.ağladık diye dalga geçmek nedir.bir daha ikonia networkte oynamayacağım.ve gelipte bana ohh iyi oldu diyenlere cevabım sizin yüzünüzden değil burada oluşan haksızlıktan dolayı.nerede kadın hakları? belki 12 13 14 yaşındayız veya 16 17... her şekilde haklarımız var ve siz bize adaletli davranmak ve haklarımıza saygı duymak yerine gelip bize küfür etmeniz veya aşağılamanız hiç hoş değil.zaten artık bir kadın neyi rahat yapabiliyor ki ? yazıklar olsun size ve kylescott ben sana küfür etmedim ve benden istediğin özrü asla alamayacaksın.

AYRICA KIRPMA VAR DEDİĞİNİZ FOTOĞRAFIN TAMAMI DA ALTLARINDA VAR HEPİNİZ İFTİRA ATMAKTA BİRİİNCİSİNİZ HELAL OLSUN SİZE :mad::(

Gangster Ben Eve Geldim mı Özelden Konuşuruz Ve Sen bana Küfür Ettin Yalan Söyleme Aksi Takdirde Dava Açacağım Sana Ki Bu Sana Bir Ders Olsun. Anneme Sovdun Yalan Söyleme

Bakın madem siz küfür etmediğinizi söylüyorsunuz ss lerin kırpılmamış halini atın KyleScot neden size durduk yere sövsün?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.