• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

VİP olan KyleScott isimli kullanıcı fütulsuzca küfür etti

Biz gangstergirl isimli bir arkadaşımla aile kurmuş oynuyorduk.Biz kimseye sataşmadan oynamaya devam ediyorduk.Birden nicki KyleScott olan (ismi sanırım o değil ama) VİP arkadaşımız gangstergirle nedensizce küfür etmeye başladı.Bizimle oynayan TR_BayTerbiyesiz e de küfür etmeye başladı.VE SONRA ÇIKMAYA YAKINKEN BİZDEN ADRESİMİZİ İSTEDİ.Bize adresimize gelip çok affedersiniz .ikeceğini söyledi.Ama biz onu tanımıyorduk bile.Şu an elimizde kanıt yok fakat bize bugün yarın yeniden gireceğini ve küfür etmeye devam ediceğini söyledi.Arkadaşım ve ben ağladık ya ! Kim bu kadar kötü olur ! SİZDEN SADECE ONU BANLAMANIZI İSTİYORUZ.Yarın gelirse kanıtları çekip size gösterebiliriz.LÜTFEN İNANIN BİZE !

gangstergirl

hani aşk len
Evet kesinlikle haklı biz sadece oyun oynarken bize küfür etmeye başladı ve bizi tehdit etti LÜTFEN bir çaresine bakın sizden yardım istiyoruz çünkü korkuyoruz kadın olarak tehdide uğradık lütfen hakkımızı verin ve Ban atın KyleScott a Ban atın lütfen sizden tek isteğimiz bizi korumanız eğer inanmıyorsanız yarın size kanıtları atarız

AmIMad_

Aktif Üye
Biz gangstergirl isimli bir arkadaşımla aile kurmuş oynuyorduk.Biz kimseye sataşmadan oynamaya devam ediyorduk.Birden nicki KyleScott olan (ismi sanırım o değil ama) VİP arkadaşımız gangstergirle nedensizce küfür etmeye başladı.Bizimle oynayan TR_BayTerbiyesiz e de küfür etmeye başladı.VE SONRA ÇIKMAYA YAKINKEN BİZDEN ADRESİMİZİ İSTEDİ.Bize adresimize gelip çok affedersiniz .ikeceğini söyledi.Ama biz onu tanımıyorduk bile.Şu an elimizde kanıt yok fakat bize bugün yarın yeniden gireceğini ve küfür etmeye devam ediceğini söyledi.Arkadaşım ve ben ağladık ya ! Kim bu kadar kötü olur ! SİZDEN SADECE ONU BANLAMANIZI İSTİYORUZ.Yarın gelirse kanıtları çekip size gösterebiliriz.LÜTFEN İNANIN BİZE !
Evet kesinlikle haklı biz sadece oyun oynarken bize küfür etmeye başladı ve bizi tehdit etti LÜTFEN bir çaresine bakın sizden yardım istiyoruz çünkü korkuyoruz kadın olarak tehdide uğradık lütfen hakkımızı verin ve Ban atın KyleScott a Ban atın lütfen sizden tek isteğimiz bizi korumanız eğer inanmıyorsanız yarın size kanıtları atarız
Kendisinin kullanıcı adı ''KollarimiVerin''.Dediklerinizde yerden göğe kadar haklısınız...Ama bir kanıt sunmadığınız için bu konuda yetkililer bir şey yapmayacaklardır.Yetkililerin müdahale edebilmesi için oyununun ekran fotoğrafını atmanız lazım.Eğer nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız ayarlardan kontrollere bakmanız yeterli olacaktır.

gangstergirl

hani aşk len
Kendisinin kullanıcı adı ''KollarimiVerin''.Dediklerinizde yerden göğe kadar haklısınız...Ama bir kanıt sunmadığınız için bu konuda yetkililer bir şey yapmayacaklardır.Yetkililerin müdahale edebilmesi için oyununun ekran fotoğrafını atmanız lazım.Eğer nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız ayarlardan kontrollere bakmanız yeterli olacaktır.
evet dediğinizi yaptık ve ss aldık önemli12.PNG önemli45.PNG

gangstergirl

hani aşk len
artık lütfen yardımcı olun biz oyuna rahatça girebilmek istiyoruz fakat bu mümkün değil ss i de attık lütfen yardım edin artık ben ona cevap vermedikçe üstüme geliyor ve yazdıklarınıda okumuşsunuzdur korkuyorum gerçekten

AmIMad_

Aktif Üye
Yetkili olmadığım için bu konu için bir şey yapamam.Ayriyeten maalesef yetkili editörler henüz alınmadı.Alındığı vakit editörler konunuzla ilgilenecek, gerekli müdahaleyi yapacaklardır.

KollarimiVerin

Editör Adayı
Anneme Babama küfür ettikleriniz yetmiyor SS alıyorsunuz ya bu serverdeki herkese sorun Kyle Sebebsizce küfür edermi diye gangstergirl niye anneme babama sovdun onunda söyler misin ben sana küfür bile etmemestim millet anama sövüyor siz böyle yapıyorsunuz bekleyin daha bitmedi sizin bana sovdukleriniz (telden yazıyorum)

KollarimiVerin

Editör Adayı
Sizin Benden Özür dilemeniz lazım ve onunda yapmadınız özür borcunuzu bekliyorum ki bende dileyecegim

ErenRyz456

Editör Adayı
Ağladınızmı :qWQWQWQ Çok komiksiniz gerçektende ve küfürün cezası ''ban'' değil ''Susturma'' cezasıdır ama istisnaları var :)

ErenRyz456

Editör Adayı
Kadın olarak tehtide uğradınızda ne oldu neden korkuyorsunuz bu sadece bir oyun :D e küfürün cezası ''ban'' değil ''Susturma'' cezasıdır ama istisnaları var :)

AmIMad_

Aktif Üye
Eren aynı şeyi 2 kere yazmışsın ve küfürün cezası ağır olduğu müddetçe uzaklaştırılma olmalı bence.Ve öyle diye biliyorum.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.