• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Top 5e Girince Ben (BersanPvP Özenti)

Normalde yorum yapmayacaktım fakat uyarmak için yapacağım.Forumda sohbet etmek için konuya yorum atmayınız.Özel mesaj ile konuşun.

Lütfen forumda tartışma yaratmayınız.
Ztn Beni Oynatarak Msj Kasmaya Çalışıyon Ama Bi İşe Yaramıcak Çünkü
Seni Rapor Ettim Bundan Dolayı Saygılı Olmanı İsticem
Ve BersanPVP Nin Dedigi Gibi İnsanları Kandırmayı Burakmanı İstiyom.
Biraz Saygın Varsada Msj Kasmayı Burak.

Ztn Beni Oynatarak Msj Kasmaya Çalışıyon Ama Bi İşe Yaramıcak Çünkü
Seni Rapor Ettim Bundan Dolayı Saygılı Olmanı İsticem
Ve BersanPVP Nin Dedigi Gibi İnsanları Kandırmayı Burakmanı İstiyom.
Biraz Saygın Varsada Msj Kasmayı Burak.
Merhaba. 1. Cisi çalıyon diyil (çalışıyorsun) Denir 2. Cisi burakmanı diyil (Bırakmanı) Denir. Msj kasma çabasında diyilim ve 3. Cüsü gene burak diyil (Bırak) Denir iyi günler..

Bu insanları kandırmakmı oluyor? Peki sen kendini anorolmal birimi zannediyorsun? Forumu gereksiz msj larla doldurmayınız lütfen!
Burda Başka Birine Suç Atıyon Bide Gelmiş Yalan Söylüyon Asıl Boş Laflar Senin.
İmzana Bile LİKE ATARMISINIZ Yazmışşın.
Resmen Editor Adayı Olmak İçin Adamlara Dileniyon.

Evet anormalim.Bunu ayarlıyabiliyoruz.Kendimizi ifade etmek için yapmışlar değil mi ? Fakat senin gibi ''Yalan'' şeyler yazmıyoruz.
Benim fikrim şöyle bersan bey sunucuda küçük yaşta kişilerin durması pek uygun diyil! İmzanıda kaldırmanı isdiyorum reklam yapıyorsun.

Merhaba. 1. Cisi çalıyon diyil (çalışıyorsun) Denir 2. Cisi burakmanı diyil (Bırakmanı) Denir. Msj kasma çabasında diyilim ve 3. Cüsü gene burak diyil (Bırak) Denir iyi günler..
Kardeşim Boş Yazı Yazıyon Bunları Mesaj Kasma Çabası Yapma Yerine Bana ÖzelMesaj Olarak Yazarsan Sevinirim Yoksa Bi Daha Seni Rapor Edecem Ya Özelden Yaz Yada Boş Yazma

Burda Başka Birine Suç Atıyon Bide Gelmiş Yalan Söylüyon Asıl Boş Laflar Senin.
İmzana Bile LİKE ATARMISINIZ Yazmışşın.
Resmen Editor Adayı Olmak İçin Adamlara Dileniyon.
Tekrardan merhaba. Yazım yanlışlarını düzeltip burda benimle mukavele yapmak isdiyorsan öncellikle türkçeyi iyice öğrenmeni tavsiye ediyorum kimsede kötü bi etki bırakmak isdemem.

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Benim fikrim şöyle bersan bey sunucuda küçük yaşta kişilerin durması pek uygun diyil! İmzanıda kaldırmanı isdiyorum reklam yapıyorsun.
Forumda Kanalını paylaşmak , ulaşım adreslerini yazmak yasak değil.Reklam olmuyor bu arada reklam yapıcak olsam oyunda ''Bana abone olun abone olun'' diye spam yapardım :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.