• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

tanıdığınız en şanslı insan kim ?

emrekral

Süper Üye
görkem abim seni deviremedi mi :D :D :D buna inanmamı bekleme
sen karıncasın o fil kim kimi devirir ?
Emin ol karınca filden daha güçlü. Bir fil daha bir ağacı taşıyamazken karınca kendi gibi 25 karıncayı taşıyor. Birini yenmek için illa ezmek değil gösterdiğin güç gösterisi önemli ;)

Emin ol karınca filden daha güçlü. Bir fil daha bir ağacı taşıyamazken karınca kendi gibi 25 karıncayı taşıyor. Birini yenmek için illa ezmek değil gösterdiğini güç gösterisi önemli ;)
öldükten sonra =) fil üstüne basar ezer önemli olan sayı ve teke tek sin inan bana 1 saniyelik iş

emrekral

Süper Üye
öldükten sonra =) fil üstüne basar ezer önemli olan sayı ve teke tek sin inan bana 1 saniyelik iş
Ben tek kişilik orduyum ve bunu bana kavga ettikten sonra Skype gel deneme rağmen skypeden beni engelliyen kişi. Daha kendin beni yenemeden başkalarının beni yenememesine karışma ;)

KimkiO

Süper Üye
Emin ol karınca filden daha güçlü. Bir fil daha bir ağacı taşıyamazken karınca kendi gibi 25 karıncayı taşıyor. Birini yenmek için illa ezmek değil gösterdiğini güç gösterisi önemli ;)
Bir karınca bir fili taşıyamaz, fakat bir fil yüzbinlerce karıncayı taşıyabilir.

Hadi ateistler bunu da açıklasın. (Skkddjdjjsşsls)

Parmaklar aracılığıyla Tapatalk uygulamasından gönderildi.

Ben tek kişilik orduyum ve bunu bana kavga ettikten sonra Skype gel deneme rağmen skypeden beni engelliyen kişi. Daha kendin beni yenemeden başkalarının beni yenememesine karışma ;)
QWE: e.We.qw.eqw:eqw .E WQ bak sen bak :D :D hemen konuyu degiştiriyor bana açıyor olm sen kimsin görkeme baş kaldırıcaksın :D hatta görkem i etiketliyelim görsün @Gorkemozkn12

Hiç mi bilgin yokta konuşuyorsun. Fen dersin ağırlık konusunda bu işlenirdi. Ders dinelemezsen olacağı bu. Ve ayrıca Skype engel kaldır oradan tartışalım.
gel bir fil bulup üstüne agaç koyalım =) ve fen dersi yok bizde eger müfredata yeni eklendiyse böyle bir konu bilmiyorum

sizin fen hocanızı s*/*** yanlış şeyler anlatmış internetten araştırınca Fil, bir yandan hortumu ile söktüğü büyük bir ağacın gövdesini taşıyabilirken, öte yandan bir bezelye tanesini yerden alıp ağzına atabilmektedir. Ayrıca yıkanmak ya da su içmek için 4 litre suyu hortumunda taşıyabilir ve suyu bir fıskiye gibi havaya püskürtebilir.

emrekral

Süper Üye
sizin fen hocanızı s*/*** yanlış şeyler anlatmış internetten araştırınca Fil, bir yandan hortumu ile söktüğü büyük bir ağacın gövdesini taşıyabilirken, öte yandan bir bezelye tanesini yerden alıp ağzına atabilmektedir. Ayrıca yıkanmak ya da su içmek için 4 litre suyu hortumunda taşıyabilir ve suyu bir fıskiye gibi havaya püskürtebilir.
Forumdasın küfür etme + internette her gördüğüne inanma diyorsun daha dünlerde. Dostum gerçekten güldürüyorsun. Konuları bilmeden konuşma. Konu kilit yazsanda cevap vermiycem çünkü boş yapıyorsun. Konuşmak istiyorsan Skype gelirsin..

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.