• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

tanıdığınız en şanslı insan kim ?

KimkiO

Süper Üye
Tanıdığım en şanslı insan benim.
Bu denli öz güvenim de fazladır. :)

Tommy27743

Don't Be Afraid...
tanıdığım en şanslı insan @everyone (ben hariç herkes)

emrekral

Süper Üye
o benim dedimmi ? :D
ve kendinden büyüklereymiş daha geçenlerde adam 25 yaşında diyodun :D forumda hava atmaya çalışma seni herkes biliyor .
Beni nasıl görmek istiyorsan öyle bil. Adamlar 25 olduğu halde ben adamları o günün sabahı çağrıya çektim senide ekliyecektim "dostumdun" diye eklemedim. Herşeyi ben hallettim adamlar oyuna gelmedi. Tekrar dediğim gibi nasıl görmek isterseniz öyle görün. Hesap günü gelince zaten hak isteyeceksiniz. bana bulaşanlar hakkım haram olsun...!

Beni nasıl görmek istiyorsan öyle bil. Adamlar 25 olduğu halde ben adamları o günün sabahı çağrıya çektim senide ekliyecektim "dostumdun" diye eklemedim. Herşeyi ben hallettim adamlar oyuna gelmedi. Tekrar dediğim gibi nasıl görmek isterseniz öyle görün. Hesap günü gelince zaten hak isteyeceksiniz. bana bulaşanlar hakkım haram olsun...!
ben sana sataşmıyorum
sadece kimse düşüremedi dedigin yalan
çünkü düşüren biri var ve adını söylemiycem tartışma çıkar sonra
konuyu kapatalım

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.