• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Selamlar

Lowxy

Süper Üye
Lütfen sunucudaki saçma olayları foruma taşımayınız.Elinizde kanıt olmadığı sürece konu ile ilgilenilmeyecektir.Bu arada konuya saçma sapan mesajlar atıp tartışma yaratıp mesaj kasmaya çalışmayınız.Bu ceza almanıza sebep olabilir.İyi forumlar.

Lütfen sunucudaki saçma olayları foruma taşımayınız.Elinizde kanıt olmadığı sürece konu ile ilgilenilmeyecektir.Bu arada konuya saçma sapan mesajlar atıp tartışma yaratıp mesaj kasmaya çalışmayınız.Bu ceza almanıza sebep olabilir.İyi forumlar.
Saçma? ngkjckvbplvm kanıtlarımda var kendisi kabul ediyor zaten.

AmIMad_

Aktif Üye
Evet konu saçma ama maalesef ki "Arkadaşlık İlişkileri" bölümüne açılmış bu konu. Yani ne kadar saçma olursa olsun kurallara aykırı olmadıkça konuya müdahale edilmez, edilemez. Ayrıca ekstra bir şey daha var. Arkadaşlık İlişkileri bölümünde herhangi bir konuya atılan mesaj sayısı önemli değil. İsterse 1 konuya 50 mesaj atsın yine de o 1 mesaj olarak sayılacaktır.

Xx_VIP_xX

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Zaman kaybı diyene bak :D Boşa bir konuya neden hortlattığını sordum. Kendini yükseklere yakıştırma fazla indirirken canın yanabilir.
"Arkadaşlık İlişkileri"
Bölümünde böyle bir konunu açılmasın da saçma bir şey yok.
Tartışmak için bir sebep aramayın.
Öyle bir konu açtıysa demek ki, bir nedeni var bazıları için bir şey ifade edecek bir konu. Burada açılan konuları fazla yargılamayın lütfen.
Eski konulara mesaj yazmak suç değildir. Orada bir açıklama yapmış olabilir birisine öyle değil mi? Konunun gündemde olması seni rahatsız ediyorsa, forumu takip etmek zorun da değilsin.

emrekral

Süper Üye
"Arkadaşlık İlişkileri"
Bölümünde böyle bir konunu açılmasın da saçma bir şey yok.
Tartışmak için bir sebep aramayın.
Öyle bir konu açtıysa demek ki, bir nedeni var bazıları için bir şey ifade edecek bir konu. Burada açılan konuları fazla yargılamayın lütfen.
Eski konulara mesaj yazmak suç değildir. Orada bir açıklama yapmış olabilir birisine öyle değil mi? Konunun gündemde olması seni rahatsız ediyorsa, forumu takip etmek zorun da değilsin.
'Arkadaşlık İlişkileri' diye her önüne gelen boş boş konu açacaksa diğer önemli konular altta kalarak yöneticilerin görmesini engel olacaktır. Ayrıca önceki mesajlara hort yapılması da buna örnektir, ha bir şey söyleyecektir buradan mesajı alıntılayıp özelden yazabilir bu da mümkün hatırlatırım. Ve tartışma yaratmıyorum sadece neden hortlattığını sordum sen bence lütfen artık aralara girme derim. İyi günler, sağlıcakla..

emrekral

Süper Üye
Pardon.Nirvanadayım az daha konuşsana çok küçük duruyorsun buradan bakıldığında.(Hem seviye hem insanlık olarak.)
Pardon da nirvanada olmak için azıcık beyin gerekmiyormuydu? Ben sende beyin göremiyorum, tek gördüğüm şey seni kaplayan büyük bir ego. Ondan kurtulman dileğiyle.

Pardon da nirvanada olmak için azıcık beyin gerekmiyormuydu? Ben sende beyin göremiyorum, tek gördüğüm şey seni kaplayan büyük bir ego. Ondan kurtulman dileğiyle.
Aynen nirvana da olmak için bir miktar beyin gerekiyor.Bende fazlası var.Ego? dngjdfhjbkfj akşam akşam güldürdün thx.

Xx_VIP_xX

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
@emrekral
'Arkadaşlık İlişkileri' diye her önüne gelen boş boş konu açacaksa...
Sana anlatamıyorum galiba? Konu boş değil açıklamasını yaptım.
konular altta kalarak yöneticilerin görmesini engel olacaktır
Yöneticiler ''Arkadaşlık İlişkileri'' bölümünde ki her konuyu görmek zorunda değiller.
Eğer yöneticilere hitap eden, cevaplamaları istenen bir konu varsa ''İstek ve Önerileriniz'' bölümünde açılmalı.
Ve tartışma yaratmıyorum sadece
Şuan tartışıyorsak, bunun nedeni sensin öyle değil mi? Konuyu kendisi açtı ve konuya verilen cevapları yanıtladı. Bunda bir hata yok.
Ayrıca ''hort'' meselesini çok abartıyorsun. Sanki konu çok eski, zaten bu aralar pek konu açılmıyor.

emrekral

Süper Üye
Sana anlatamıyorum galiba? Konu boş değil açıklamasını yaptım.
'mEğAbA aĞgAdAşLaR bEn GeĞi DöNdüM' cidden boş değil, haklısın.
Şuan tartışıyorsak, bunun nedeni sensin öyle değil mi? Konuyu kendisi açtı ve konuya verilen cevapları yanıtladı. Bunda bir hata yok.
Ayrıca ''hort'' meselesini çok abartıyorsun. Sanki konu çok eski, zaten bu aralar pek konu açılmıyor.
QUOTE]
Konuya sıçrayan sensin ben mi tartışma başlatmış oluyorum. Tamam bak şuan sana sadece şunu diyeceğim 'Boş yapma' ve de 'Her olaya pırt diye atlama' İyi günler, sağlıcakla..

emrekral

Süper Üye
Aynen nirvana da olmak için bir miktar beyin gerekiyor.Bende fazlası var.Ego? dngjdfhjbkfj akşam akşam güldürdün thx.
Aynen işte diyorum ya sende o beyin yok nasıl nirvanada olabiliyorsun?? Kendini nirvanada görebiliyorsan ya körsün ya da şizofren. Ha insan kendini tanımalı buna sende dahil egonun olduğunu fark edip burada laf atmaya çalış, diğer türlü işe yaramıyor çünkü.

Aynen işte diyorum ya sende o beyin yok nasıl nirvanada olabiliyorsun?? Kendini nirvanada görebiliyorsan ya körsün ya da şizofren. Ha insan kendini tanımalı buna sende dahil egonun olduğunu fark edip burada laf atmaya çalış, diğer türlü işe yaramıyor çünkü.
Ya sen işine baksana her olaya girme bence sen.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.