• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Selamlar

eeeccee

Yeni Üye
Merhaba,
Ben Flora_Girl.Öncelik ile siz az çok bilirsiniz belki ben bıraktım demiştim dayanamayıp çekip gitmiştim.Ama bazı bana ''değer'' veren insanlar 2 aydan beri ısrar ediyorlar.Gelmek istedim... Ve... EceNur5 Adlı vatandaş.. Ben Flora_Girl 'üm diye dolaşmış baya.Zaten o EceNur5 Adlı vatandaşımızın kim olduğunu çokta iyi tahmin edebilirsiniz diye düşünüyorum.Ayrıca bu bana göre bir suçtur.Baya küfür ediyor.. Baya hile kullanıyor... biliyorum elimde kanıt yok oyuna giremiyorum.Ama bunu herkes biliyordur diye düşünüyorum.. Umarım gereken ceza 'yı alır.Yoksa çok üzülürüm cidden.Düşünebilir misiniz 1 dakikanızı ayırıp.. Gözyaşlarıyla terk ediyorsunuz server 'i sonra bir bakmışsınız ki.. birisi sizin taklidinizi yapıyor.. herkes ona inanıyor.. Umarım beni anlamışsınızdır.. Okumaya zaman tanıdığınız için sonsuz teşekkürler..

Son düzenleme:

XCILGINX

Süper Üye
Böyle yapmana gerek yoktu direk hesabına girip ''BEN BIRAKMADIM'' diyebilirdin florağ.

AmIMad_

Aktif Üye
Gözyaşlarıyla terk ediyorsunuz server 'i sonra bir bakmışsınız ki.. birisi sizin taklidinizi yapıyor.. herkes ona inanıyor.. Umarım beni anlamışsınızdır..
Okudum ve düşündüm. Bu yüzden dikkate alınmaması gereken biri olduğunu düşünmeye başladım. Gerçi ne yalan söyleyeyim zaten öyle düşünüyordum ama belirtmek istedim. Özellikle de alıntıladığım kısım. Hadi başkalarının sizin yerinize utanmasını düşünmüyorsunuz bari kendinizi düşünün de böyle küçük düşmeyin. XD

Son düzenleme:

eeeccee

Yeni Üye
Okudum ve düşündüm. Bu yüzden dikkate alınmaması gereken biri olduğunu düşünmeye başladım. Gerçi ne yalan söyleyeyim zaten öyle düşünüyordum ama belirtmek istedim. Özellikle de alıntıladığım kısım. Hadi başkalarının sizin yerinize utanmasını düşünmüyorsunuz bari kendinizi düşünün de böyle küçük düşmeyin. XD
Komiksin Kaan.

Xx_VIP_xX

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Ağzınızda yemek varken konuşmayın lütfen. :p

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.