• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Randyoğulları inşaat

Sizce nasıl

• Bence güzel

Kullanılan: 5 71,4%
  • fena değil

Kullanılan: 0 0,0%
  • beğenmedim

Kullanılan: 0 0,0%
  • berbat

Kullanılan: 2 28,6%

• Kullanılan toplam oy
    7
Yorum Kasmakla Elimize Bişey Geçmiyor Arkadaşımız Bi Rekabet İçinde Galiba O Yüzden Prim Olarak Anlamış .))
Rekabet pek doğru olmaz ama başardığım zaman kendimi diğer insanlardan ayırma vakti gelmiştir demektir.

Konu neydi diye basa donme ihtiyaci hissettim. Uzatmis ve sacmalamissiniz.
Arkadaşımızın Benim Yorum Kasmak İçin Çabalaığım Hakkında ortaya idda attı asla öyle bir amacım olmadı rekabet içinde asla değilim Beni Gereksiz yere Reportlamış Bende Hakkımı Bal Gibi İsterim .) Kendisi ile karıştırdı beni .)

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Arkadaşımızın Benim Yorum Kasmak İçin Çabalaığım Hakkında ortaya idda attı asla öyle bir amacım olmadı rekabet içinde asla değilim Beni Gereksiz yere Reportlamış Bende Hakkımı Bal Gibi İsterim .) Kendisi ile karıştırdı beni .)
Reportlama sebebi bana anormal gibi kelimeleri kullanmandı ;)

@BersanPvP Yorum kasmak için bir cümleyi 3 mesajda söylüyor...
Yorum kasma saçmalığını kim çıkardı bilmiyorum fakat editörlük belirli koşulları yerine getirince verilmiyor.O sadece alıma katılmak için bir koşul.Mantıksız şeyler yapıyorsa yetkililer fark eder ve gereğini yapar.
Ve "konuyla alakasız mesajlar atmayınız lütfen".

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.