• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Önce Kışkırtıp Sonra SS

Nrkj

Süper Üye
Bu konuya her ne kadar karışmak istemesemde senin küfürlerinin belki bir kısmı haklı olabilir. Ama gelip insanların tek yaratıcısına sövüp daha sonra da beni kışkırttınız demen tamamen senin içindeki duygusuzluk ve inanç eksikliği yüzünden. Üzgünüm Melih ama bunları düzeltmezsen insanlar sana karışmaya her daim devam edecektir.

AmIMad_

Aktif Üye
Son düzenleme:
Eğer bunu yaptıysa yapmış zaten Nisa hanım. Burada paylaşıp sonra Foruma bak deseydin iş buralara düşmezdi.
Sen benim Rabbime ve Anneme Küfür ettin. Buna hakkın yok. Ben sana güzellikle saygılı ol demedim mi Melihcim.
Sen ne dedin ?.. Sövdün bana ben sana ne yaptım. Buranın suçlusu aslında Nisaymış fakat sen bir kıvılcımla tüm ormanı yakıverdin. Bu yüzden senin suçun daha ağır basıyor. Nisa ırkçılık yaptığı için ya 30gün Mute yer veyatta 5 Gün Uzaklaştırılır.

AmIMad_

Aktif Üye
Ben kimseye küfür etmediğim için sen küfür edenlere laf yaparsan sevinirim.
Bu konu tartışmaya açık bir konu değil bence.Saçma konuşmalara gerek yok.İlgili kişi cezasını yer ve dediklerini değerlendirip bahsettiği kişilere de ceza verir...Veya vermez.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.