• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Önce Kışkırtıp Sonra SS

evet önce bana güzel bi sövüş ile başlıyorlar ahmete verdiğim sözden dolayı karşılık vermiyeceğimi biliyorlar sonra derin mevzulara giriyorlar anneme babama küfür ediyorlar . tabi bende onlara ediyorum . sonra forumda ünlü oldun el salla diyorlar e tabi ben o öfke ile ss nedir bilmeksizi onlara sövüyorum sonra Ağla Cıldır ***** Bebe Gibisinden sözler edince Benim Öfkem ve sinirim Nirvanaya ulaşıyor ve kendimi kaybediyorum allahıma peygamberime sövüyorum tabi bunlar boş durmuyorlar işte dava mahkeme mevzusuna giriyorlar yok işte bişey yapamassın edemssin gibisinden ben tabi sinir damarlarım yıprandığı için kendimden geçip allaha daha çok yöneliyorum bu sırada yeni ss ler alıp ağlaa cıldır diyorlar . YANİ BENİM YAPICAK BİŞEYİM KALMADIĞI İÇİN USULCA BAN YEMEMİ ARZ EDİYORUM HATAMIN CEZASINI ÇEKİCEĞİM .

Son düzenleme:
Dediğim gibi artık elimden bir şey gelmiyor . yapıcağım bir şey kalmadı. server gelişsin diye 2 bin tl den fazla bağış yaptım sırf oyunculara güzel bi oyun sunabilmek için . ama bunlar bu yaptığım şeyleri kıskandığı için bana kalkınma klanı oluşturup her şekilde beni düşürmeye çalışıyorlar .

evet önce bana güzel bi sövüş ile başlıyorlar ahmete verdiğim sözden dolayı karşılık vermiyeceğimi biliyorlar sonra derin mevzulara giriyorlar anneme babama küfür ediyorlar . tabi bende onlara ediyorum . sonra forumda ünlü oldun el salla diyorlar e tabi ben o öfke ile ss nedir bilmeksizi onlara sövüyorum sonra Ağla Cıldır ***** Bebe Gibisinden sözler edince Benim Öfkem ve sinirim Nirvanaya ulaşıyor ve kendimi kaybediyorum allahıma peygamberime sövüyorum tabi bunlar boş durmuyorlar işte dava mahkeme mevzusuna giriyorlar yok işte bişey yapamassın edemssin gibisinden ben tabi sinir damarlarım yıprandığı için kendimden geçip allaha daha çok yöneliyorum bu sırada yeni ss ler alıp ağlaa cıldır diyorlar . YANİ BENİM YAPICAK BİŞEYİM KALMADIĞI İÇİN USULCA BAN YEMEMİ ARZ EDİYORUM HATAMIN CEZASINI ÇEKİCEĞİM .
Galiba hazreti akımı başlattım sunucuda. Ama ben HazretiYasounun ekibinden olduğum için kullanıyorum bu nicki heryerde. :D Bende 55K takipçisi olan bir sosyal medyada başkaları tarafından tanıtılmış birisiyim.

Lowxy

Süper Üye
Sinirlenmen ve sunucuya 2 bin TL yüklemen seni allaha küfür etmekten kurtaramaz.Bu arkadaşa IP Ban atılmasını talep ediyorum.

Ceza sistemi her kullanıcı için aynıdır!
Ssdeki Bizzat Benim Allahıma Söven Kişiye dik dik bakamazdım içimi tutamayıp sövdüm
Sen sövdüğün için bu konuda sende suçlu çıkacaksın!
Bunları dedikten sonra bende yapınca tabi dik dik bakamazdım allaha sövmem için beni kışkırttınız.
Sana gelirsek seni yoktan vaar eden Alemlerin rabbi olan sana bu nimetleri veren Yarabbime küfürmü ediyorsun? SİZİN DİNİNİZ SİZE!BENİM DİNİM BANA!

Sana gelirsek seni yoktan vaar eden Alemlerin rabbi olan sana bu nimetleri veren Yarabbime küfürmü ediyorsun? SİZİN DİNİNİZ SİZE!BENİM DİNİM BANA!
Çok Doğru, Bir Konuya Değinmişsiniz Hocam.
Cümleleriniz Bir Sürü Anlam, İçeriyor.
Bunu Beğendim.

AmIMad_

Aktif Üye

Bizim dinimiz bize ise kendisine ne kadar alemlerin kralı, yücesi vs. şeyler desen dahi umrunda dahi olmayacaktır.Ayrıca cezai sistem herkese aynıdır.Cezayı zaten alacak kendisi ceza almak için ve durumu anlatmak için açmış konuyu.Umarım anlamışsındır :)

Forumu sadece son konular ve son mesajlar olarak görmemeniz dileğiyle...

Ayriyeten yazım kurallarına dikkat etmenizi tavsiye ederim.Bu da forum kurallarında geçiyor.

Bizim dinimiz bize ise kendisine ne kadar alemlerin kralı, yücesi vs. şeyler desen dahi umrunda dahi olmayacaktır.Ayrıca cezai sistem herkese aynıdır.Cezayı zaten alacak kendisi ceza almak için ve durumu anlatmak için açmış konuyu.Umarım anlamışsındır :)

Forumu sadece son konular ve son mesajlar olarak görmemeniz dileğiyle...

Ayriyeten yazım kurallarına dikkat etmenizi tavsiye ederim.Bu da forum kurallarında geçiyor.
Merak etme ben sunucuda kimseye ayrımcılık yapmıyorum!

Yazım kurallarınada dikkat ediceğim. :)

Cezası Neyse Çekeriz ALLAH'ımıza Laf Söyletmem İnsanlığımı Yaptım.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.