• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Küfür ve küfür

Breaksol

Herkesin karıştığı çocuktur kendisi.
Vip bir arkadaş pvp 1.si her kestiğimde hile diyor.Ve ettiği bir küfür var. 2018-03-17_18.18.44.png

Breaksol

Herkesin karıştığı çocuktur kendisi.
Sürekli tehdit ediyor.Hile kullanmadan ban yiceksin.Discorddan Eren'e atıyorum falan filan diyor.DarkLegend34'le birlikte sürekli uğraşıp duruyorlar.***** diyorlar.GhostRapper'in cezalandırılmasını talep ediyorum.Şimdiden teşekkürler.

@Breaksol Hile açıp 6 blok öteden vurduğun için " aq veledi " demiş olabilirmiyim ? Bu arada v3l3d çocuk demek bilmiyorsan . Ve sen kendin beni kışkırtarak, " ağlıyorsun " diyorsun.Sonra seni kesince de susuyorsun ...

FerdiOfficial

Editör Adayı
@Breaksol Hile açıp 6 blok öteden vurduğun için " 4q v3l3di " demiş olabilirmiyim ? Bu arada ***** çocuk demek bilmiyorsan . Ve sen kendin beni kışkırtarak ağlıyorsun diyorsun sonra seni kesince de susuyorsun ...
@GhostRapper Adam bence hile açtığında onu video alsaydın "aq" falan demeseydin iyi olcaktı, Veya açma diye uyarabilirdin[anlamazdı tabi] ama sinirlenmiş olupda söyleyebilrsin o küfürü.

Sürekli tehdit ediyor.Hile kullanmadan ban yiceksin.Discorddan Eren'e atıyorum falan filan diyor.DarkLegend34'le birlikte sürekli uğraşıp duruyorlar.***** diyorlar.GhostRapper'in cezalandırılmasını talep ediyorum.Şimdiden teşekkürler.
Bak şimdi atıp tutmanın hiç mantığı yok dime ? Ben ban yiceksin demedim video ya alıcam ban yersen şaşırma dedim sadece :D. Ve üstelik ben neden seni tehdit edeyim ve ne ile tehdit edebilirim ki ? yalan söyleme bence bu kadarıda fazla ! DarkLegend adlı arkadaşıda tanımıyorum bu arada.

@GhostRapper
"Benim Adım Bomba Soy adım ölüm ulan ! "
Der gibi çıkmışsın :)
Meggers92.;
Mesajlardan kışkırtıcı mesajlar attığın anlaşılıyor.
Lütfen Davranışlarınıza Dikkat Edin.​

S

Silindi_5815

@GhostRapper
"Benim Adım Bomba Soy adım ölüm ulan ! "
Der gibi çıkmışsın :)
Meggers92.;
Mesajlardan kışkırtıcı mesajlar attığın anlaşılıyor.
Lütfen Davranışlarınıza Dikkat Edin.​
Kışkırtıcı mesaj? Ss'lere bakmadan mesajmı yazıyorsun? Onun üstüne gittiği için ağlıyorsun demiş, ardına kışkırtıcı mesaj göremedim. Ve PvP'de editör olmak isteyen arkadaşın küfür etmeside ''ironik''.

@Breaksol Hile açıp 6 blok öteden vurduğun için " aq veledi " demiş olabilirmiyim ? Bu arada v3l3d çocuk demek bilmiyorsan . Ve sen kendin beni kışkırtarak, " ağlıyorsun " diyorsun.Sonra seni kesince de susuyorsun ...
Demen Pek Doğru Değil Açık Söyleyeyim. Umarım Bu Davranışta bulunmazsın.