• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü Kredim Hala gelmedi Bu iş kapanmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biliyorum.Türkçe'de yazı sanatlarını ve yazım kurallarını da öğrenmen lazım ne yazık ki.Eleştirmiyorum ama.Tek yaptığım şey kimin kim olduğunu tahmin etmek.Oyuniçini bilemem oyunu oynamıyorum çünkü.Gülmekten çok sinir olduğunu herkes biliyor.
Bu arada seninde oyun içerisinde eskiden nasıl küfür ettiğini daha bunlar 3 4 ay önce yaşanmış şeyler biliyorsun ki zaten 3 4 ay önce sunucuya kimse girmez oldu. Şimdi Forum üzerine gelince neden imla kurallarına dikkat etmeye başlıyorsunuz açıkçası çok merak ediyorum. Forum da kuzu gibiler ama oyun içerisinde tam bir serseri tipi var ...

İşte bak ben buyum ;
Bu hayatta ;
Çoğu insana gerektiği kadar bilgimi paylaştım. Pişmanmıyım ? Hayır.
Bu hayatta o kadar adamım gibi duran kişiler sattılarmı ? Evet. Pişmanmıyım ? Hayır.
Bu hayatta her zaman kaybettim ama hiç gam yedimmi ? Hayır.
Çok darbe aldım. Yıkıldımmı peki ? Hayır.
Bana zamanında düşman gibi duranlar şimdi nerede ? Hepsi kaçmak için bir delik arıyor.
Klan kapandı dedim ne oldu ? Hepsi sanki hayatında ilk defa kız görmüş gibi koşup , gittiler.

**İşte ben buyum. Eğer beğenmiyorsan yapıcak birşey yok kendimi sana karşı zorla hayran bıraktıramam ama şunada dikkat et ; Zaman geçince tekrar kapıma gelince işte o zaman acılır duruma geçmelisin.**

Bu arada seninde oyun içerisinde eskiden nasıl küfür ettiğini daha bunlar 3 4 ay önce yaşanmış şeyler biliyorsun ki zaten 3 4 ay önce sunucuya kimse girmez oldu. Şimdi Forum üzerine gelince neden imla kurallarına dikkat etmeye başlıyorsunuz açıkçası çok merak ediyorum. Forum da kuzu gibiler ama oyun içerisinde tam bir serseri tipi var ...

İşte bak ben buyum ;
Bu hayatta ;
Çoğu insana gerektiği kadar bilgimi paylaştım. Pişmanmıyım ? Hayır.
Bu hayatta o kadar adamım gibi duran kişiler sattılarmı ? Evet. Pişmanmıyım ? Hayır.
Bu hayatta her zaman kaybettim ama hiç gam yedimmi ? Hayır.
Çok darbe aldım. Yıkıldımmı peki ? Hayır.
Bana zamanında düşman gibi duranlar şimdi nerede ? Hepsi kaçmak için bir delik arıyor.
Klan kapandı dedim ne oldu ? Hepsi sanki hayatında ilk defa kız görmüş gibi koşup , gittiler.

**İşte ben buyum. Eğer beğenmiyorsan yapıcak birşey yok kendimi sana karşı zorla hayran bıraktıramam ama şunada dikkat et ; Zaman geçince tekrar kapıma gelince işte o zaman acılır duruma geçmelisin.**
Küfür etmiyorum demiyorum.Kapına hiçbir zaman gelmem merak etme :( Söylediğin yalanları da unutmadık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.