• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü Kredim Hala gelmedi Bu iş kapanmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sunucuya 125 Türk Lirası (₺) yatırdım lakin maalesef ardında site birden buga girer gibi birşey oldu ve kapandı ama maalesef site tekrar kendine gelince çarıma girdim ve maalesef ortada ne kredi var nede başka birşey. Hemen kartıma baktım ama kartımdada bakiye yok ve bakiye KonyaCraft'a atıldı ...

Not : v150 de böyle oldu , bunda böyle oldu daha nereye kadar?
Parami ya geri verin yada hesabima bakiye olarak atin

ErayKraaL

Süper Üye
Sunucuya 125 Türk Lirası (₺) yatırdım lakin maalesef ardında site birden buga girer gibi birşey oldu ve kapandı ama maalesef site tekrar kendine gelince çarıma girdim ve maalesef ortada ne kredi var nede başka birşey. Hemen kartıma baktım ama kartımdada bakiye yok ve bakiye KonyaCraft'a atıldı ...

Geçmiş olsun ama ne kadar maalesef kullanmışsın okurken nefesim daraldı

Bu tür olaylar son zamanlarda birazda olsa arttı,umarım bu sorunun önüne geçiceklerdir... "Umuyorum"

Bu tür olaylar son zamanlarda birazda olsa arttı,umarım bu sorunun önüne geçiceklerdir... "Umuyorum"
Yan hesaptan da yazmazsın.

Kanıtın varsa yardımcı olurlar.

Diğer konuda cevap verdiğim gibi destek işlemleri forum üzerinden değil, konyacraft.com/destek adresinden yapılır. Teknik bir sorun olduysa sorununuz çözümlenir. Farklı ihtimal yok. Bahsettiğiniz "V150" konusunda herhangi bir bildirim yapılmadı. Burada kötü yönde belirsiz bir olay hakkında ortamı manipüle ediyorsunuz. Kişinin eşyaları kendi sorumluluğundadır. Bunun haricinde bir kayıp yaşaması durumunda telafi edilir. Tekrar söylüyorum, bir sorununuz varsa destekten bildirin. Burada olumsuz manipüle etmeye devam ederseniz kalıcı olarak yasaklanacaksınız.

BİR KİŞİYİ BÖYLE YARGILAYAMAZSIN, İFTİRA ATAMAZSIN.
Bu iftira değil.Tahmin.Boş boş agresif kelimeler kullanma.Yanlışsam özürümü dileyip bırakırım.Yargılarım,bana karışamazsın.Sen nasıl bana karışamazsın diyorsan sen de bana karışamazsın.Tartışma çıkartmaya çalışma yoluna bak.

Aynı kelimeleri ikiniz de çok sık kullanıyorsunuz.Her zaman birbirinizi destekliyorsunuz.Hesaplar aynı gün kurulmuş.Göktürk'ün de v150 si çalındı ve takibinde göktürk var birbirinizi takip ediyorsunuz.
Arkadaşlarıma karşı ben bu forumu paylaşmakta zaten hata etmiştim...
Birdaha paylaşmiyacağım ne haliniz varsa görün.

Hoşlanmıyorsan profilimde engelle butonu var.Ona tıkla arkadaşınla birlikte.Eğer gerçekten agresif bir fikir ise saklarım kendime.Sadece bir tahmin.Bu kadar alınacaksan engelle.
Alınma alakası dahi yok ! Sen burada gelip milleti eleştirirken ben sunucuyla ilgileniyorum tamammı ! Biraz haddini bil ve konuş. Burada "İmla" kurallarına çok değer verip konuşuyorsunuz ama oyunda görüyorum ve herkes diyebilirim ;
"Seni s*****m" veya "Senin an***ı s****m" gibi kelimelerle karşılaşıyorum. Buda kendinizi acınır bir duruma getiriyor ve buna ben çok gülüyorum !

Discord = Göktürk#4562

Alınma alakası dahi yok ! Sen burada gelip milleti eleştirirken ben sunucuyla ilgileniyorum tamammı ! Biraz haddini bil ve konuş. Burada "İmla" kurallarına çok değer verip konuşuyorsunuz ama oyunda görüyorum ve herkes diyebilirim ;
"Seni s*****m" veya "Senin an***ı s****m" gibi kelimelerle karşılaşıyorum. Buda kendinizi acınır bir duruma getiriyor ve buna ben çok gülüyorum !

Discord = Göktürk#4562
Birincisinden başlayalım abiciğim.Haddini bil falan agresif konuşma asabımı bozma benim.Sunucuyla ilgeniyorum diyorsun da kimseye yarar veya zarar sağladığın/verdiğin yok.İmla kurallarına hiç değer vermem ben normalde deftere vb. bir şeye yazmadığım sürece sadece forum kurallarında olduğu için saygı gösterip gereği kadar önemsiyorum.Sen de küfür ediyorsun oyunda ben az görmedim zamanında.Ben sövmüyorum demiyorum.Kurallara saygı gösterdiğim için bu küfür etmemem (çokta küfür etmem açıkçası normalde) veya Türkçe kurallarına uymam.Her önünle gelene agresif konuşmayı da bırak.Aşırı boş ve sinir bozucu.Alınmasan zaten bu kadar cevap vermezdin bana.Milleti eleştirmek kötü bir şey de değil hem iyi hem kötü yanları oluyor ve benim yaptığım "eleştiri" değil tahmin.Sunucuyla ilgilenmen de benim umrumda değil.Sunucuyla ilgilenmekle hava yapma millete.Havalı falan olamazsın böyle.Devam edeceksen özelden yaz "havalı olma çabası için sunucuyla uğraşan mükemmel editör belgesi olmadan editör adayı olan arkadaş".

Birincisinden başlayalım abiciğim.Haddini bil falan agresif konuşma asabımı bozma benim.Sunucuyla ilgeniyorum diyorsun da kimseye yarar veya zarar sağladığın/verdiğin yok.İmla kurallarına hiç değer vermem ben normalde deftere vb. bir şeye yazmadığım sürece sadece forum kurallarında olduğu için saygı gösterip gereği kadar önemsiyorum.Sen de küfür ediyorsun oyunda ben az görmedim zamanında.Ben sövmüyorum demiyorum.Kurallara saygı gösterdiğim için bu küfür etmemem (çokta küfür etmem açıkçası normalde) veya Türkçe kurallarına uymam.Her önünle gelene agresif konuşmayı da bırak.Aşırı boş ve sinir bozucu.Alınmasan zaten bu kadar cevap vermezdin bana.Milleti eleştirmek kötü bir şey de değil hem iyi hem kötü yanları oluyor ve benim yaptığım "eleştiri" değil tahmin.Sunucuyla ilgilenmen de benim umrumda değil.Sunucuyla ilgilenmekle hava yapma millete.Havalı falan olamazsın böyle.Devam edeceksen özelden yaz "havalı olma çabası için sunucuyla uğraşan mükemmel editör belgesi olmadan editör adayı olan arkadaş".
Ben sadece 17 yaşında küçük bir insanım boyum 1.87 evet haklısın ben küçüğüm ama bu birşeyi değiştirmez.
Ben neden sinirliyim forumda ? Hemen cevapliyayım dostum ;
-Oyunda hiçbir ses çıkaramazken neden Forum üstünde abilik taslamaya çalışıyorsunuz ?
-Oyun içi daha nickiniz dahi tanınmıyor evet bu bir gerçek kimse inkarda edemez bu umrumdamı ? Hayır...
-Birdaha beni eleştirmessen sevinirim çünki ben senin eleştirmeni istemiyorum tamammı @Dante The Demon Slayer !!!

Ben sadece 17 yaşında küçük bir insanım boyum 1.87 evet haklısın ben küçüğüm ama bu birşeyi değiştirmez.
Ben neden sinirliyim forumda ? Hemen cevapliyayım dostum ;
-Oyunda hiçbir ses çıkaramazken neden Forum üstünde abilik taslamaya çalışıyorsunuz ?
-Oyun içi daha nickiniz dahi tanınmıyor evet bu bir gerçek kimse inkarda edemez bu umrumdamı ? Hayır...
-Birdaha beni eleştirmessen sevinirim çünki ben senin eleştirmeni istemiyorum tamammı @Dante The Demon Slayer !!!
SqTayfa ben.Oyun içinde beni tanıyor forumdaki çoğu kişi.Eleştirmek değil bu azıcık öğrensen.Eleştiriye açık değilsen de engelle umrumda değil.Oyunda ses neden çıkartamayım onu da sormak lazım.Her şey eleştiriye açıktır bu dünyada.Eleştiriyi kötü bir şey olarak algılıyorsan lütfen hemen bir psikoloğa görün çünkü aklî dengende bir sorun olabilir.Eleştiri ne demek diye bakmadın hiç galiba sadece siyaset takip ediyorsun.
Eleştiri:Bir şeyi,bir sanat eserini,Şiiri,vb. hem İYİ hem KÖTÜ yönlerini belirtmek.Bu yaptığım şey eleştiri de değildi.Lütfen forumda da asgari Türkçe kullan.Forumda neden abilik taslamaya çalışayım hem ? Havalı görünme çabasındasın.Sen eleştiri yaparken ben sunucuyla ilgileniyorum ne abi ? :D Eleştiri değil bu tekrar söylüyorum ve eleştiri gerçekten tarafsızlık gerektiren bir şey.Eleştiri bir sanat ama "sunucu" sadece sanal alem.Eleştiri gerçekten yapabilen birisi sunucuyla ilgilenmekten daha iyi bir iş yapmış olur.Oyunu eleştiri gibi bir tarafsız,önemli yazı sanatından üstün görüyorsan cidden gitmen lazım psikoloğa.Son kez diyorum devam edeceksen özelden yaz bana bir daha buraya yazarsan cevap vermeyeceğim.

Bu mesaj forum kurallarını ihlal ettiği için kaldırılmıştır.
Moderatörün son düzenlenenleri:
Bende meggers92 Ömer ciğim. Bu tür aptallıklarnıa son ver artık tamammı bana karşın birdaha birşey yazma diyorum lakin hayla anlamamış gibi gelip hayla eleştirmeye çalışıyorsun evet buna gülüyorum hem kendini gülünç duruma getiriyorsun hemde beni güldürüyorsun bu konuda bana çok güzel moral sağlıyorsun.Eleştirebilirsin bunu ben birşey demiyorum ama bu Forum üzerinde hep kötü eleştiri yapıyorlar... Oyun içi neden ses çıkartamıyorlar bunuda sormak istiyorum ? Forum da mı sadece yürek vs. yetiyor ?
Biliyorum.Türkçe'de yazı sanatlarını ve yazım kurallarını da öğrenmen lazım ne yazık ki.Eleştirmiyorum ama.Tek yaptığım şey kimin kim olduğunu tahmin etmek.Oyuniçini bilemem oyunu oynamıyorum çünkü.Gülmekten çok sinir olduğunu herkes biliyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.