• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Köyden geldim tekrar buradayım.

Hâlâ tartışma çıkarma çabasındasın. Ne boşsun sen (random) şuna bak, (gülücük) Haydi işine! Bak boş yapma.

Öğrende gel yiğidim. ALDMSLÖDSÇDÖŞAMDÖSMDÇS
TDK'dan kontrol edip boş yapmalarınla uğraşmayacağımı biliyosundur umarım.Yazım kurallarını sence kendi ellerimle bi deftere veya başka bir şeye yazmadığım için umrunda değil.Hala tartışma çabası :D ve random diye çevrilmez o Türkçe'ye boş yapmana devam et sonra mesajlarını silersin zaten.Sakata saygı.Ağlamandan sel olucak yakında devam et böyle.Yalanlarınla yaşa hadi.Daha boş yapmalarına cevap vermekle uğraşamam.Bundan sonra da bütçemin çoğunu kaliteli kondomlara yatırırım zaten XD

Aynen ingizlice Almanca biliyorum diyorsun gel sesli konuşalım denildiğinde gelmeyip ben kimseye ses vermedim de- pardon heykırsın sen gizlersin kendini Almanya çağır bir de sesli gelemeyip klavyeden artislenmek ne alaka bir de Almanya Almanya deme sen önce ses vermeye cesaret et 10 yaşında olup tanıdığım herkes Almanya’da yaşıyordu sknfsödmsldmsmmd​
HEYKIRSIN GİZLE KENDİNİ NE LA ASDMGÖDASGSÇ hala boş yapıyosun.Sen bi yalanlarından kurtul ben gidip yeni kulaklık alıp gelirim merak etme sen :) Daha da cevap yok sana :) Bütçemin yarısını kaliteli kondoma yatırayımda çocuğum senin gibi olmasın ASDGMNDÖSÇH Kendinden üstünleri kıskanmana bir şey diyemem koçum kolay gelsin.

Soru sorduğum kişilerin senin en fazla 12 yaşında olduğunu söyleyip mesaj yazma gereği duyulmayacak yeni nesil kişilerine özenen ergenden başka bir şey olmadığını söylüyor da neyse aklında bulunsun diye diyorum.:)
Kendinden üstünleri kıskanmaya devam et aynen öyle devam et :D Ben senin ne mal olup olmadığını biliyorum.Ondan dolayı tepki vermeme bile gerek yok.Yalanlarından kurtul ilk önce.Boş yazı yazmalarına sadece bu cevabı vericeğimi bil.Tartışmayla uğraşmak istemiyorum.IQ'mu düşürme sonra.Cevabım sadece "kendinden üstünleri kıskanmaya devam et" olucak ve ne mal olduğunu biliyorum unutma bunu.Uzatırsan uzat azıcık umrumda değil.Zaten kıskandığından dolayı her zaman bana gönderme yapmaya çalışıyorsun :) Hiç boş yapma ben biliyor muyum biliyorum benim için önemli olan benim bilmemdir hadi eyvallah.

FerdiOfficial

Editör Adayı
Kendinden üstünleri kıskanmaya devam et aynen öyle devam et :D Ben senin ne mal olup olmadığını biliyorum.Ondan dolayı tepki vermeme bile gerek yok.Yalanlarından kurtul ilk önce.Boş yazı yazmalarına sadece bu cevabı vericeğimi bil.Tartışmayla uğraşmak istemiyorum.IQ'mu düşürme sonra.Cevabım sadece "kendinden üstünleri kıskanmaya devam et" olucak ve ne mal olduğunu biliyorum unutma bunu.Uzatırsan uzat azıcık umrumda değil.Zaten kıskandığından dolayı her zaman bana gönderme yapmaya çalışıyorsun :) Hiç boş yapma ben biliyor muyum biliyorum benim için önemli olan benim bilmemdir hadi eyvallah.
ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXD

AmIMad_

Aktif Üye
Bilet satın almayı unuttunuz ey lunapark severler...

Gereksiz Konulara Artık DUR denmeli!
Affedersin de, gereksiz bir konu değil bu ayrıca çocuk gitmiş 3-4 ay gelmemiş burada olan biten şeyleri söylememizi istiyor bunun yanı sıra mesaj kasmıyor ve ''Arkadaşlık İlişkileri'' bölümünde açmış.Bence sende ''Gereksiz'' mesaj yazma.Teşekkürler.

FelsEFE

Süper Üye
Hiçbir Mesajı Okumadım Ama Köyden Geldim Adlı Bir Konuya Nasıl 2 Sayfa Mesaj Yazıldı Arkadaş . Şaka mı Bu?

@KacdebuffTR gerekli bilgiyi lazım bilgiyi vermiş.
Siz daha tartışmaya devam etmişsiniz, uyarılmalarına rağmen devam eden kişiler, bolca uyarı puanını hak etti.
Konu Kilit!

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.