• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Köyden geldim tekrar buradayım.

Aynaya bakarak konuşmadığını hatırlatmak lazım, kısa kes! Türkçeye çevirsinler diye tekrar tercüman tutmak istemiyorum..
Biliyormuş gibi yapma yiğidim öğrende gel SPFMSLMDÖSMDSÖMDLSMD Bir de ayna laflarını ilk okul çağında kullanırdık ben de çelik ayna diyeyim dlfmdlmflsmalmssejwkdlamsş
Hala tartışma çıkartma çabasındasın ne boşsun sen dsfhnmfdöhçsfdd şuna bak :D Hadi işine bak boş yapma.

Konu
'' Arkadaşlık İlişkileri ''
Kısmında açılan bir konu ve arkadaş gibi davranmak yerine aynı kafada boş konu diyorsunuz.
Adı üstünde
''
Arkadaş İlişkileri ''
Kavga Etme yeri de
değil!
Biraz Saygılı Olmayı Öğrenin.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.