• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Hile (EpicGhost_UTC)

AmIMad_

Aktif Üye
Kullandığım bir clientte böyle bir şey oluyordu.
Bilip bilmeden konuşmayalım :)
:D Bir söz vardır. Dün ***tun bugün koktun diye, bilirsin.

Öncelikle AntiAFK'nın anlamını bir bir anlatayım. Hatta daha öncesinde anti ve AFK'yı açıklayayım. Anti, zıt ve karşıt gibi anlamlara geliyor. AFK ise İngilizce "Away From Keyboard" yani klavyeden uzak anlamına gelmektedir. Şimdi şöyle biraz mantıklı düşününce AntiAFK hilesinin amacının birtakım sunucularda bulunan AntiAFK sistemini önlemek olduğunu çok rahat anlayabiliriz. Hilenin yaptığı şey ise arada sırada vurmak, hareket etmek, zıplamak vs. oluyor. Yani demem o ki madem bilmiyorsun ve yeni öğrendin, sus. Birde utanmadan hala laf ebeliği yapıyorsun. :D

Öncelikle AntiAFK'nın anlamını bir bir anlatayım. Hatta daha öncesinde anti ve AFK'yı açıklayayım. Anti, zıt ve karşıt gibi anlamlara geliyor. AFK ise İngilizce "Away From Keyboard" yani klavyeden uzak anlamına gelmektedir. Şimdi şöyle biraz mantıklı düşününce AntiAFK hilesinin amacının birtakım sunucularda bulunan AntiAFK sistemini önlemek olduğunu çok rahat anlayabiliriz. Hilenin yaptığı şey ise arada sırada vurmak, hareket etmek, zıplamak vs. oluyor. Yani demem o ki madem bilmiyorsun ve yeni öğrendin, sus. Birde utanmadan hala laf ebeliği yapıyorsun. :D
Peki madem dediğiniz gibi olsun.

Xx_VIP_xX

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.

Konuya kimse mantık veremeyince, ve oyuncunun hile olduğu ortada olunca tabii ki herkes bununda bir hile olduğunu düşündü. Yani herkes bir bakımdan haklı. Ben dahil bilmeyenlere bu hilenin açıklamasını yapmanız çok iyi oldu. Ama dediğim gibi bir yandan da bu durumda bir hile kullanıldığı ortada. Sadece herkes ne olduğunu tahmin etmeye çalıştı.

AmIMad_

Aktif Üye
Konuya kimse mantık veremeyince, ve oyuncunun hile olduğu ortada olunca tabii ki herkes bununda bir hile olduğunu düşündü. Yani herkes bir bakımdan haklı. Ben dahil bilmeyenlere bu hilenin açıklamasını yapmanız çok iyi oldu. Ama dediğim gibi bir yandan da bu durumda bir hile kullanıldığı ortada. Sadece herkes ne olduğunu tahmin etmeye çalıştı.
Evet ancak bu oyunu oynadığım süreç boyunca böyle bir hileye hiç rastlamadım, çok kullanmak gerek bundan. :D Bence sorulması gereken bir diğer soru oyun sonunda ne oldu? Eğer arkadaş hiçbir şey olmamış gibi oynamaya devam ettiyse evet bir hile söz konusudur. Ancak oyun sonuna kadar hiç hareket etmeden aynen bu şekilde durduysa belki de bir hata meydana gelmiştir, kişinin internetiyle alakalı vs. bir durum olabilir.

Reis Ben Bunu Kaç kere hile videosunu attım kabul edilmedi merak etme yine kabul edilmez :)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Bizim Dünyamız’da Yer Çekimi Denen Bir Olay Var

Ne Zaman Mutluluktan Uçmak istesek

Yerin Dibine Girdik..
download.jpg

Hile için şikayet konusu açılmış, yönetim tarafından konu yanıtlanmış. Benim anlamadığım neden bu tür bir konuda ego savaşına girildiği. Özelden birbirinizi paylayabilirsiniz, gösterişe lüzum yok.