• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil Haksız Yere 3 Ay Ban Atıldı

GEREĞİ YAPILMIŞ ARDAMC26 İLE SOULPOWER21 ALLAHA KÜFÜR HİLE AİLEVİ KÜFÜR EDİYORDU ŞİMDİ SERVER A SORABİLİRSİNİZ HİÇ KÜFÜR YOK SERVERDA

izmir

Yeni Üye

izmir

Yeni Üye
Konyacraftın kanıt olarak koyduğu kırpılmıs fotoğraf bu kırpılmış SS Ler ne zaman kabul edilmeye başladı kabul edildiyse bile 3ay ban yenilicek bir şey söylenmedi
zaten chat oraya kadar açılıyor

Haksız Yere ArdaMC26 Hesabına Ban Atıldı Kanıt Olarak İse Bu SS ler Konulmuş Burda Hiç Bir Şey Denilmemiş Millet Allaha Sövüyor
kurucu ya Ailevi Küfür Ediliyor Yedikleri ban 1 Ay Bu Server de Bile Oynanmaz Yazmışım 3 Ay Ban Yiyorum Evet Doğru Kurucya küfür ederseniz 1 Ay Ban yiyorsunuz Ama Bu Serverde Oynanmaz Yazarsanız (Eleştirirseniz) 3 Ay Ban Yiye biliyorsunuz Ve Bugün Ageliri Kaç Kere
aradım SMS ten Yazdı Bana Ama 2 kere Yazdı Yardımcı Olmadı Üstüne Numaramı Engelledi İlgilenmedi Bile
Herşeyi de geçtim Kırpılmış Fotoğraf Ve /SS kullanılmamış Kırpılmıs Fotoğraf kabul edilmez /SS siz de kabul edilmiyordu
Kullanılsa Bile Yanlış Birşey Dediğimi Düşünmüyorum Durduk Yere 3 Ay Ban yedim Anlıyacağınız
Arkadaşlar saçma saçma konuşmayın adam hem küfür etmiş hemde eleştiri bir şeyin iyi ve kötü yanlarını insanlar ile paylaşmak bu arkadaşımızın yaptığı şey kötülemek, iyi günler :)

xaropex

Aktif Üye
Haksız Yere ArdaMC26 Hesabına Ban Atıldı Kanıt Olarak İse Bu SS ler Konulmuş Burda Hiç Bir Şey Denilmemiş Millet Allaha Sövüyor
kurucu ya Ailevi Küfür Ediliyor Yedikleri ban 1 Ay Bu Server de Bile Oynanmaz Yazmışım 3 Ay Ban Yiyorum Evet Doğru Kurucya küfür ederseniz 1 Ay Ban yiyorsunuz Ama Bu Serverde Oynanmaz Yazarsanız (Eleştirirseniz) 3 Ay Ban Yiye biliyorsunuz Ve Bugün Ageliri Kaç Kere
aradım SMS ten Yazdı Bana Ama 2 kere Yazdı Yardımcı Olmadı Üstüne Numaramı Engelledi İlgilenmedi Bile
Herşeyi de geçtim Kırpılmış Fotoğraf Ve /SS kullanılmamış Kırpılmıs Fotoğraf kabul edilmez /SS siz de kabul edilmiyordu
Kullanılsa Bile Yanlış Birşey Dediğimi Düşünmüyorum Durduk Yere 3 Ay Ban yedim Anlıyacağınız
ArdaMC26 Ve SoulPower21 E Katılıyorum Ekran Görüntüsünde Belirttiğim Gibi Ahmet Bey Survival Ve PvP İçin GÜncelleme Geleceğini Söyledi 19.02.2021 Tarihinde Fakat Gelen Birşey Yok Son Kontrollerrde Bir Problem Oluştuysa Ertelendiyse Veya Yönetim Ekibi Güncellemeyi İptal Ettiyse Bir Bilgilendirme Olmalı Diye düşünüyorum...

Ekli dosyalar

xaropex

Aktif Üye
Ekran görüntülerinde Belirttiğim Oyuncu Halen Daha KonyaCraftta Oynamaya Devam Ediyor /ss Komutu Yok+ Fotoğraf Kırpılmamış /ss Komutu Kullanılmamış Ve Kırpılmış Görüntülerle Ban Yiyorlar Adalet Nerede?!

Ekli dosyalar

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.