• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil Haksız Yere 3 Ay Ban Atıldı

Haksız Yere ArdaMC26 Hesabına Ban Atıldı Kanıt Olarak İse Bu SS ler Konulmuş Burda Hiç Bir Şey Denilmemiş Millet Allaha Sövüyor
kurucu ya Ailevi Küfür Ediliyor Yedikleri ban 1 Ay Bu Server de Bile Oynanmaz Yazmışım 3 Ay Ban Yiyorum Evet Doğru Kurucya küfür ederseniz 1 Ay Ban yiyorsunuz Ama Bu Serverde Oynanmaz Yazarsanız (Eleştirirseniz) 3 Ay Ban Yiye biliyorsunuz Ve Bugün Ageliri Kaç Kere
aradım SMS ten Yazdı Bana Ama 2 kere Yazdı Yardımcı Olmadı Üstüne Numaramı Engelledi İlgilenmedi Bile
Herşeyi de geçtim Kırpılmış Fotoğraf Ve /SS kullanılmamış Kırpılmıs Fotoğraf kabul edilmez /SS siz de kabul edilmiyordu
Kullanılsa Bile Yanlış Birşey Dediğimi Düşünmüyorum Durduk Yere 3 Ay Ban yedim Anlıyacağınız

Ekli dosyalar

Konyacraftın kanıt olarak koyduğu kırpılmıs fotoğraf bu kırpılmış SS Ler ne zaman kabul edilmeye başladı kabul edildiyse bile 3ay ban yenilicek bir şey söylenmedi

Konyacraftın kanıt olarak koyduğu kırpılmıs fotoğraf bu kırpılmış SS Ler ne zaman kabul edilmeye başladı kabul edildiyse bile 3ay ban yenilicek bir şey söylenmedi
Vallahi şahsen şaşırdım. Bu kırpılmış kanıt ssi nasıl kabul ettiler bende anlayamadım ki eleştiri yapmak sunucuda yasaksa neden biz sunucuda oynuyoruz? Bizim bir eleştiri özgürlüğümüz var ve bunu düzgün bir şekilde yapmak suç değildir.

Haksız Yere ArdaMC26 Hesabına Ban Atıldı Kanıt Olarak İse Bu SS ler Konulmuş Burda Hiç Bir Şey Denilmemiş Millet Allaha Sövüyor
kurucu ya Ailevi Küfür Ediliyor Yedikleri ban 1 Ay Bu Server de Bile Oynanmaz Yazmışım 3 Ay Ban Yiyorum Evet Doğru Kurucya küfür ederseniz 1 Ay Ban yiyorsunuz Ama Bu Serverde Oynanmaz Yazarsanız (Eleştirirseniz) 3 Ay Ban Yiye biliyorsunuz Ve Bugün Ageliri Kaç Kere
aradım SMS ten Yazdı Bana Ama 2 kere Yazdı Yardımcı Olmadı Üstüne Numaramı Engelledi İlgilenmedi Bile
Herşeyi de geçtim Kırpılmış Fotoğraf Ve /SS kullanılmamış Kırpılmıs Fotoğraf kabul edilmez /SS siz de kabul edilmiyordu
Kullanılsa Bile Yanlış Birşey Dediğimi Düşünmüyorum Durduk Yere 3 Ay Ban yedim Anlıyacağınız
/ss komudu bulunmuyor ve kırpılmış fotoğraf kabul ediliyor. O zaman artık bizde yetkiliye küfür edenleri, Allah'a sövenleri vb. kişileri /ss komudu kullanmadan ve fotoğrafı kırparak şikayet edelim.

/ss komudu bulunmuyor ve kırpılmış fotoğraf kabul ediliyor. O zaman artık bizde yetkiliye küfür edenleri, Allah'a sövenleri vb. kişileri /ss komudu kullanmadan ve fotoğrafı kırparak şikayet edelim.
Her şeyi geçtim burada ban yedirticek ne söylemişim onu çözemedim konyacraft ekibi kötü yönde manipülasyon suçundan bunu kanıt olarak koymuş küfür yok hakaret yok başka bir şey yok 3 ay ban yedim durduk yere

Ve ek olarak şunu eklemek istiyorum. Sunucuda onlarca hile, onlarca kural ihlali yapan oyuncular var ve üstüne oyuna EDİTÖRler az girdiği için bu oyuncular türemeye devam ediyor. Biri geliyor bana karşı ciddi bir şekilde küfürlü kelime kullanıyor fakat şikayet etsek bakan olur mu bilmiyoruz. EDİTÖRler hilelere nedense ban atmıyor bu da şaşırtıcı.

Bu mesaj forum kurallarını ihlal ettiği için kaldırıldı.
-Eyüp || KatilKing

Moderatörün son düzenlenenleri:
ArdaMC26 Hesabının Banını açın ****** çocukları a gelir kafani sikiyim mal evladı ananla sucuk yiyim tofaşla yanlarken teyip den müzik açim toroman ****** cocu
Mesela bunun gibileri biz "Toxic" olarak adlandırıyoruz. Bunun gibiler sunucuda aşırı derecede fazla. Önlem alınması gerek.

Siz sunucuyu eleştirmiyorsunuz, direk kötülüyorsunuz. Sadece Kötülemenizden değil hile, argo ve üst yetkili rahatsız etme sebeplerinden yaptırım uygulandığını düşünüyorum. Örneğin siz ilk; 3 gün ban yediniz, daha sonra aynı veya başka bir suçtan 5 gün banlanırsınız. Aynı suçu/suçları yapmaya devam ederseniz yaptırım daha çok büyür. Sizin kural ihlali raporlarınız Forum arşivinde mevcut. Bu sebeple 3 ay yaptırım uygulanmıştır.

Kırpılmış fotoğraf karesini yetkililer kabul etmiyordu, ancak sizin işlediğiniz suç sunucu kitlesini etkileyen bir faktör.
Dediğim gibi; daha önceden suç işlemizsiniz, bu yüzden bir daha kural ihlalini gerçekleştirmemeniz durumunda yaptırımınız daha çok büyüyecek.

Daha hiç sunucu yapmayı düşünmeyen/beceremeyen siz, bu sunucuyu kötülüyorsunuz. Bu kadar kötüleyecekseniz hiç oynamayın daha iyi, sizi zorla burada tutmuyoruz!

Usta bir ressamın öğrencisi eğitimini tamamlamış.
Büyük usta, öğrencisini uğurlamış.
Çırağına ”Yaptığın son resmi, şehrin en kalabalık meydanına koyar mısın?” demiş.

“Resmin yanına bir de kırmızı kalem bırak.
İnsanlara, resmin beğenmedikleri yerlerine bir çarpı koymalarını rica eden bir yazı
iliştirmeyi de unutma” diye ilave etmiş.

Öğrenci, birkaç gün sonra resme bakmaya gitmiş.
Resmin çarpılar içinde olduğunu görmüş. Üzüntüyle ustasının yanına dönmüş.
Usta ressam, üzülmeden yeniden resme devam etmesini tavsiye etmiş.

Öğrenci resmi yeniden yapmış. Usta, yine resmi şehrin en kalabalık meydanına
bırakmasını istemiş.

Fakat bu kez yanına bir palet dolusu çeşitli renklerde boya ile birkaç fırça
koymasını söylemiş.

Yanına da, insanlardan beğenmedikleri yerleri düzeltmesini rica eden bir yazı
bırakmasını önermiş. Öğrenci denileni yapmış. Birkaç gün sonra bakmış ki,
resmine hiç dokunulmamış. Sevinçle ustasına koşmuş.

Usta ressam şöyle demiş:

“İlkinde, insanlara fırsat verildiğinde ne kadar acımasız bir eleştiri sağanağı ile
karşılaşılabileceğini gördün. Hayatında resim yapmamış insanlar dahi gelip senin resmini karaladı.

İkincisinde, onlardan müspet, yapıcı, olumlu olmalarını istedin. Yapıcı olmak eğitim gerektirir.
Hiç kimse bilmediği bir konuyu düzeltmeye cesaret edemedi.”

Hikaye Kaynağı: Tıkla!

'/ss' komutu kural ihlali saptandığında, tarih ve zamanı belirginleştirmek içindir. Genellikle oyuncular konuyu yanlış kategoride açtıkları için raporlar reddediliyor. Survival oyununda da sağ bilgi kutucuğunda tarih ve zaman belirgindir. Yanlış kategoride ki konu olursa reddediliyor.
Kırpılmış fotoğraflar ise kural ihlalinin gerçek olduğunu kanıtlamak içindir.
Ayrıca Editörler daha tam yetki almadılar, tagları yok. Bir kişi küfür etti ve siz de küfür edene karşı küfür ediyorsunuz. O zaman küfür eden kişi ile aranızda bir fark olmuyor. Ciddi bir tartışma yoksa '/ignore' komutu ile tartışmaya hiç girmeyebilirsiniz. Eğer ki ciddi ise; Forum sayfasının en altında ki 'iletşim' butonuyla ya da siteden destek talebi oluşturarak, yönetim ekibine ulaşabilirsiniz. Ancak ilk Forum üzerinden konu açmalı ve Editörlere bildirmelisiniz. Tabii ciddi bir konu ile karşılaşırsanız yönetim ekibine danışabilirsiniz.
Yetkili sayısı az biliyoruz ama sizin gibi bir küfüre küfürle karşılık verecek oyuncu sayısı aşırı derecede fazla olduğundan dolayı Editör seçmekte yönetim ekibi zorlanıyor. Marazi kişiliğe sahip kişiler, genellikle çevre faktörlerinden etkilenerek, bu kişiliğe bürünmüşlerdir.
Bir de Yönetici 21 yaşında, sizin çocuksu tartışmalarınızla mı ilgileneceğini düşünüyorsunuz? Hiç sanmıyorum!
Kanıtın var mı benim daha önce ban yediğine dair konuşuyorsun burda kim haklı kim haksız onu tartışıyoruz eleştirmek herkesin hakkı burada sende beni eleştirmişsin bir şey diyor muyum ?

Siz sunucuyu eleştirmiyorsunuz, direk kötülüyorsunuz. Sadece Kötülemenizden değil hile, argo ve üst yetkili rahatsız etme sebeplerinden yaptırım uygulandığını düşünüyorum. Örneğin siz ilk; 3 gün ban yediniz, daha sonra aynı veya başka bir suçtan 5 gün banlanırsınız. Aynı suçu/suçları yapmaya devam ederseniz yaptırım daha çok büyür. Sizin kural ihlali raporlarınız Forum arşivinde mevcut. Bu sebeple 3 ay yaptırım uygulanmıştır.

Kırpılmış fotoğraf karesini yetkililer kabul etmiyordu, ancak sizin işlediğiniz suç sunucu kitlesini etkileyen bir faktör.
Dediğim gibi; daha önceden suç işlemizsiniz, bu yüzden bir daha kural ihlalini gerçekleştirmemeniz durumunda yaptırımınız daha çok büyüyecek.

Daha hiç sunucu yapmayı düşünmeyen/beceremeyen siz, bu sunucuyu kötülüyorsunuz. Bu kadar kötüleyecekseniz hiç oynamayın daha iyi, sizi zorla burada tutmuyoruz!

Usta bir ressamın öğrencisi eğitimini tamamlamış.
Büyük usta, öğrencisini uğurlamış.
Çırağına ”Yaptığın son resmi, şehrin en kalabalık meydanına koyar mısın?” demiş.

“Resmin yanına bir de kırmızı kalem bırak.
İnsanlara, resmin beğenmedikleri yerlerine bir çarpı koymalarını rica eden bir yazı
iliştirmeyi de unutma” diye ilave etmiş.

Öğrenci, birkaç gün sonra resme bakmaya gitmiş.
Resmin çarpılar içinde olduğunu görmüş. Üzüntüyle ustasının yanına dönmüş.
Usta ressam, üzülmeden yeniden resme devam etmesini tavsiye etmiş.

Öğrenci resmi yeniden yapmış. Usta, yine resmi şehrin en kalabalık meydanına
bırakmasını istemiş.

Fakat bu kez yanına bir palet dolusu çeşitli renklerde boya ile birkaç fırça
koymasını söylemiş.

Yanına da, insanlardan beğenmedikleri yerleri düzeltmesini rica eden bir yazı
bırakmasını önermiş. Öğrenci denileni yapmış. Birkaç gün sonra bakmış ki,
resmine hiç dokunulmamış. Sevinçle ustasına koşmuş.

Usta ressam şöyle demiş:

“İlkinde, insanlara fırsat verildiğinde ne kadar acımasız bir eleştiri sağanağı ile
karşılaşılabileceğini gördün. Hayatında resim yapmamış insanlar dahi gelip senin resmini karaladı.

İkincisinde, onlardan müspet, yapıcı, olumlu olmalarını istedin. Yapıcı olmak eğitim gerektirir.
Hiç kimse bilmediği bir konuyu düzeltmeye cesaret edemedi.”

Hikaye Kaynağı: Tıkla!

'/ss' komutu kural ihlali saptandığında, tarih ve zamanı belirginleştirmek içindir. Genellikle oyuncular konuyu yanlış kategoride açtıkları için raporlar reddediliyor. Survival oyununda da sağ bilgi kutucuğunda tarih ve zaman belirgindir. Yanlış kategoride ki konu olursa reddediliyor.
Kırpılmış fotoğraflar ise kural ihlalinin gerçek olduğunu kanıtlamak içindir.
Ayrıca Editörler daha tam yetki almadılar, tagları yok. Bir kişi küfür etti ve siz de küfür edene karşı küfür ediyorsunuz. O zaman küfür eden kişi ile aranızda bir fark olmuyor. Ciddi bir tartışma yoksa '/ignore' komutu ile tartışmaya hiç girmeyebilirsiniz. Eğer ki ciddi ise; Forum sayfasının en altında ki 'iletşim' butonuyla ya da siteden destek talebi oluşturarak, yönetim ekibine ulaşabilirsiniz. Ancak ilk Forum üzerinden konu açmalı ve Editörlere bildirmelisiniz. Tabii ciddi bir konu ile karşılaşırsanız yönetim ekibine danışabilirsiniz.
Yetkili sayısı az biliyoruz ama sizin gibi bir küfüre küfürle karşılık verecek oyuncu sayısı aşırı derecede fazla olduğundan dolayı Editör seçmekte yönetim ekibi zorlanıyor. Marazi kişiliğe sahip kişiler, genellikle çevre faktörlerinden etkilenerek, bu kişiliğe bürünmüşlerdir.
Bir de Yönetici 21 yaşında, sizin çocuksu tartışmalarınızla mı ilgileneceğini düşünüyorsunuz? Hiç sanmıyorum!
Bu SS te benim sunucuyu kötülediğime dair ne gördün ayrıca onu çok merak ettim o kadar konuşmuşsun da boş konuşmuşsun ?

Tommy27743

Don't Be Afraid...
Bunu ben bilemem.Beni alakadar da etmez ban sebebi.Ben sadece cezanın büyümesi konusunda yorum yaptım.
1 ton cezası olup 1 hafta ban yiyenler var Allaha sövenler var ban yemiyor ben eleştiri yapmışım 3 ay ban yiyorum madem gelişmek istiyorlar eleştiriye açık olucaklar yoksa bişey olucagı yok

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.