• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Gerçekten Forumda Kaç Mesajınız Bulunuyor?

Buna özel konuşmalar dahil oluyor mu?

1Melis6

Süper Üye
Hadi bana ödül verelim.

BroAnilBro

Süper Üye
Kendimden Şaşırdım 298 mesajım var bunla 299 oldu ama nasıl 355 mesaj yazdım yuh Moralim Yerine geldi Teşekkürler @KimkiO Bey

KimkiO

Süper Üye
Arkadaşlar bu sayılara nasıl ulaştığımı açıklayayım size derhal.
Öncelikle mesaj sayısını merak ettiğimiz üyenin profiline giriyoruz, ardından "Bilgi" kısmına giriyoruz.

Bu sayfada "Etkileşim" adlı bir bölüm bulunuyor, buradan üyelerin mesajları/konuları hakkında sorgulama yapılabiliyor. Biz mesaj sayısını merak ettiğimiz için "x kullanıcısına ait tüm içeriği bul" seçeneğine tıklıyoruz.

Buraya tıkladıktan sonra en fazla 10 sayfa halinde üyenin konu/profil mesajları karşımıza çıkacaktır.
Sayfanın en altına ilerlediğimizde ise şöyle bir yer karşımıza çıkıyor:

Burada yazan "Toplam: x" sayısı maksimum 10 sayfa içerisine sığdırılabilen mesaj sayısıdır.
Normalde bir sayfaya 20 mesaj sığıyor fakat sanıyorum ki benim 2 mesajım silindiği için bu şekilde görünüyor.
Buradan son sayfaya ilerliyoruz.

(Eğer üyenin 180'den az mesajı bulunuyorsa 10. sayfa olmayacaktır yani direk mesaj sayısı "Toplam: x" kısmında yazdığı gibidir fakat üyenin 180'den fazla mesajı bulunuyorsa 10. sayfaya ilerlememiz gerekiyor.)

Son sayfada "Daha Eski Mesajları Bul" seçeneğini göreceğiz. Buraya tıklayarak üyenin ilk 10 sayfaya sığmayan diğer mesajlarını görebileceğiz. Bu şekilde 10-10-10 olarak sayfa mesaj sayısına bağlı olarak ilerleyecektir.
Eğer mesaj sayısının toplamını merak ediyorsanız her "Daha Eski Mesajları Bul" butonuna basmadan önce "Toplam: x" sayısını bir yere yazın.

Bu uyarıyla karşılaşıncaya kadar aynı yöntemle sayfalar arasında ilerleyin. Bu uyarıyı görünce anlayın ki bir önceki sayfa üyelenin son mesajlarıydı, yazdığınız sayıları toplayın üyenin tüm mesajlarının sayısına ulaşacaksınız.

Görünüş itibariyle biraz zor görünebilir fakat birkaç dakikanızı bile almayacak kadar basit işlemler.
Bir konunun daha sonuna geldik, daha sonra görüşmek üzere!​

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.