• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Forumu aktifleştirelim biraz :)

Sen sesini kes bence.5 hesapla daha bir milleti kandıramıyorsun.Milletin fotoğraflarını ÇALIP BAK ÇALIP diyorum kendinsin gibi gösteriyorsun.Bu fotoğrafların sahibi sana tazminat davası açsa şuan ailen iflas etmiş durumdaydı.Böyle bir şey olmadığına şükret.Millete hakaret edeceğine git kendine yalan söylediğin için et.Büyüklerine saygı göstermiyorsan BUNU İNTERNETTE YAPAMAZSIN KLAVYE BORDOBERELİSİ seni.Cesaretin burada yeter zaten.Gerçekte annene,babana,senden büyüklere böyle atarlı matarlı konuşursan mezarını bulamazlar bil bunu da.

Utanç verici durum : Forumda boş,yalancı 11 yaşında olupta millete klavye bordobereliği yapan biriyle uğraşmam
Soru : 6x124x5x982x1512x718x10x432x28731356x0x2431

S

Silindi_5815

Sunucunun oyuncu kitlesi öldü yeni oyuncular göremiyoruz artık herkes farkındadır zaten değil mi?
Bu yüzden Forumda yavaş yavaş ölmeye başladı Forumda da aynı şekilde tanıdığımız kişiler konu açıyor hep topu topuna 30 kişi max aktif oluyor forumda sunucu desen 600-100 kişi gören sunucu okul zamanı bile şimdi 100 kişi zor görmeye başladı. Ben denedim zamanında aktifliğin olması için.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.