• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Forumu aktifleştirelim biraz :)

Selam,
Bildiğiniz üzere forum artık çok gerilemeye başladı.Oyuncu kaybetmeye yani.Şimdi bu tarz konular açmaya özen gösterelim.Eğlence amaçlı yani yanlış anlamayın.Ve lütfen ama lütfen boş ve saçma yorum yapmayın.Oyunumuzu anlatayım;
Şimdi herkes en çok utanç verici hikayesini anlatacak ve altına bir soru soracak mesela örnek olarak; Sizce anne mi baba mı? veya Sizce Söz dizisi mi Çukur dizisi mi? bu şekilde yani.Şimdi diyelim ki birisi en çok utanç verici hikayesini anlattı.Ve diğer bir arkadaşın sorduğu soruya cevap verdi ve kendisi de soru sordu.

Ben başlıyorum.
2 sene önce okuldayken hoca ders anlatıyordu.Ben ise çok sıkılmıştım.Sıra arkadaşıma ayakkabı bağcıklarımı bağlamasını söylemiştim.O bağlarken ben su şişemi açıp arkadaşımın kafasına su dökmüştüm.Sonra o bağırdı.Hocaya söyledi.Sonra ben o an yalan söyledim yapmadım falan dedim.Ve herkes şahit olunca hoca da benim kafama su dökmüştü.O an çok utanmıştım cidden.:oops:
Ve ben sorumu soruyorum; Sizce lahmacun mu sarma mı? dlaskflsdkfdsms @Solucan

Otobüste kızın üstüne kızın üstüne kusmuştum. Kız allahtan anlayışla karşıladı....

Son düzenleme:

AloneYigit

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Ben başlıyorum.
2 sene önce okuldayken hoca ders anlatıyordu.Ben ise çok sıkılmıştım.Sıra arkadaşıma ayakkabı bağcıklarımı bağlamasını söylemiştim.O bağlarken ben su şişemi açıp arkadaşımın kafasına su dökmüştüm.Sonra o bağırdı.Hocaya söyledi.Sonra ben o an yalan söyledim yapmadım falan dedim.Ve herkes şahit olunca hoca da benim kafama su dökmüştü.O an çok utanmıştım cidden.:oops:
Ve ben sorumu soruyorum; Sizce lahmacun mu sarma mı? dlaskflsdkfdsms @Solucan
Sarma.
Selam,
Bildiğiniz üzere forum artık çok gerilemeye başladı.Oyuncu kaybetmeye yani.Şimdi bu tarz konular açmaya özen gösterelim.Eğlence amaçlı yani yanlış anlamayın.Ve lütfen ama lütfen boş ve saçma yorum yapmayın.Oyunumuzu anlatayım;
Şimdi herkes en çok utanç verici hikayesini anlatacak ve altına bir soru soracak mesela örnek olarak; Sizce anne mi baba mı? veya Sizce Söz dizisi mi Çukur dizisi mi? bu şekilde yani.Şimdi diyelim ki birisi en çok utanç verici hikayesini anlattı.Ve diğer bir arkadaşın sorduğu soruya cevap verdi ve kendisi de soru sordu.
Hayatımda ilk girdiğim deneme sınavında kodlamayı ne olduğunu anlamadığım için sallamıştım , 34 doğru 36 yanlış hiç unutamam o sonucu. Dalga geçmeleri sonuçtan daha önemli aslında.

Hikâye okumak mı , yoksa roman okumak mı daha mantıklı?

ErenRyz456

Editör Adayı
Forumun gerilediği falan yok, aksine kullanıcı sayısı artıyor. Kış sezonunda böyle gel-git ler normal sayılır.

o_0

Broken Life
Utanç duyduğum bir durum hatırlamıyorum.
Çok gezen mi bilir? Çok okuyan mı?

ErenRyz456

Editör Adayı
Şöyle bir anım var;
Geçtiğimiz yaz LGS Lise Tercih sonuçları açıklanırken, geçen yıl LGS ye girmiş komşunun kızı geldi. Ve birlikte sonuçlar sayfasını açtık sayfa yüklenirken aynen şu şekilde dedi "Çağlak a gelmede." dedi. Sonuçlar yüklendikten sonra baktık ki Ankara Fen Lisesine yerleşmişim kendisi 300 puanlık beyni ile oturdu kaldı.

Şöyle bir anım var;
Geçtiğimiz yaz LGS Lise Tercih sonuçları açıklanırken, geçen yıl LGS ye girmiş komşunun kızı geldi. Ve birlikte sonuçlar sayfasını açtık sayfa yüklenirken aynen şu şekilde dedi "Çağlak a gelmede." dedi. Sonuçlar yüklendikten sonra baktık ki Ankara Fen Lisesine yerleşmişim kendisi 300 puanlık beyni ile oturdu kaldı.
Soru sormadınız.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.