• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Flora_Girl

Senin de her şikayet edilişinde boş boş şeyler yazıp insanları sinir etmeye çalışacağına susup bir şey yazmasan daha iyi olacak.Her şikayet edilişine bakıyorum da bir bahane veya birini sinir edip sonra da ona MORUK SANA UYARI VEYA BAN LAZIM,MORUK İYİ MESAJ KASIY10 demenden ibaret her şey fakat mesaj kasan sensin.Susta cezamı çekerim dedikten sonra bir şey yazma.Yanlış anlayacaksan rapor edebilirsin bildiğin gibi gerçekler acıdır.

Senin de her şikayet edilişinde boş boş şeyler yazıp insanları sinir etmeye çalışacağına susup bir şey yazmasan daha iyi olacak.Her şikayet edilişine bakıyorum da bir bahane veya birini sinir edip sonra da ona MORUK SANA UYARI VEYA BAN LAZIM,MORUK İYİ MESAJ KASIY10 demenden ibaret her şey fakat mesaj kasan sensin.Susta cezamı çekerim dedikten sonra bir şey yazma.Yanlış anlayacaksan rapor edebilirsin bildiğin gibi gerçekler acıdır.
Senin dediğin hiçbir şeyde mantık yok.0 mantık devam et sen.Önce arkadaşın dediği şeye bak.Sonra ne yaparsan yap.Umurumda değilsin yani.See u.(!)

Senin dediğin hiçbir şeyde mantık yok.0 mantık devam et sen.Önce arkadaşın dediği şeye bak.Sonra ne yaparsan yap.Umurumda değilsin yani.See u.(!)
İnsan psikolojisi (kendini hep haklı görme ve üstte tutmak) ve egonun vücut bulmuş halisin.Seninle konuştukça IQ düşüşü yaşıyorum,engelle geç.Arkadaşım da değil hep böyle davranıyorsun millete karşı ve aynaya bak öyle millete laf yetiştir.

Merhametsiz

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Beğeni almak isteyen buraya @herkes Flora_Girl'e laf atan herkes 3+ beğeni alıyor qweqweqweqweqeqweewq
Desenize @Puma007 başka bir hesaptan insanlara sataşıyor.

"Genel" bölümünde bir şikâyet konusunda @Puma007 'ye cezai işlem uygulandığı söylendi.

Ardından kısa bir süre sonra kimsenin tanımadığı @PantolonluMaymun_ foruma katıldı, herkesi tanıyor ve buna göre muammele yapıyor.
Ne kadar da tuhaf?
Anlamak zor değil, en azından yeni hesabında insanlarla aranı bozma.

İnan bana buna değmez, bu kadar kışkırtıcı bir insan olma.
Hayatında bazı pişmanlıklar yaşamak istemiyorsan tabii.

Ayrıca, konuya kurallara aykırı ve tamamen ilgisiz bir cevap yazmış.
Rapor edebilirsiniz arkadaşlar.

Seni okula da mı almışlar vay,bari beyni olan birisini alsalardı düzgün bir yerde okurdu o kişi de.
Öncelikle bir insanın söylediği cümlede mantık olacak.Sende olmayan şey işte.Anlamazsın.Beynim var, çokta güzel kullanabiliyorum.Sen kullanamıyorsun ya, okulda dersleri iyi dinle.Ufak bir mesleğin olabilir evde oyun oynamak yerine belki :x

Öncelikle bir insanın söylediği cümlede mantık olacak.Sende olmayan şey işte.Anlamazsın.Beynim var, çokta güzel kullanabiliyorum.Sen kullanamıyorsun ya, okulda dersleri iyi dinle.Ufak bir mesleğin olabilir evde oyun oynamak yerine belki :x
Aynen moruk o yüzden zamanında teogdan 498 çektim yıl boyunca ders çalışmadan.LGS gibi bir sınavdan 10 boşla çıktığında seni de görürüm ben hadi boş yapacaksan özelden yap IQ düştü düşeceği kadar.Her şikayet edilişinde boş boş inkar ediliyorsun haksız olduğun halde hiçbir şeyi kabullenebilecek bir kapasiten yok.Notlarında 70-80 varken millete ders dinle demeyi kes kendin çalış ilk önce mayınqıraft oynayacağına.

Aynen moruk o yüzden zamanında teogdan 498 çektim yıl boyunca ders çalışmadan.LGS gibi bir sınavdan 10 boşla çıktığında seni de görürüm ben hadi boş yapacaksan özelden yap IQ düştü düşeceği kadar.
KJDKSJFKSJFMSKFKF 498 ÇEKMİŞ ĞDASOFDAKKDNAKSJDKAJDKASJDKADSDJDJJKAYRRJJS Sana kim inanır be

O zaman sen de Death99'un hesabını çalmadığını ''Kanıtlayabilirsin?'' :) Güzel kapak yaptım daha sus yani bir yorum yapsan da anlamı kalmaz.
______________________________________________________________________________________________________

Dünya'daki en kötü şey nedir bilir misin?

-Hesap çalmak.

______________________________________________________________________________________________________

Kapak yapan kişi : oyuncupro27
KAPAK YİYEN KİŞİ : Flora_Girl

Desenize @Puma007 başka bir hesaptan insanlara sataşıyor.

"Genel" bölümünde bir şikâyet konusunda @Puma007 'ye cezai işlem uygulandığı söylendi.

Ardından kısa bir süre sonra kimsenin tanımadığı @PantolonluMaymun_ foruma katıldı, herkesi tanıyor ve buna göre muammele yapıyor.
Ne kadar da tuhaf?
Anlamak zor değil, en azından yeni hesabında insanlarla aranı bozma.

İnan bana buna değmez, bu kadar kışkırtıcı bir insan olma.
Hayatında bazı pişmanlıklar yaşamak istemiyorsan tabii.

Ayrıca, konuya kurallara aykırı ve tamamen ilgisiz bir cevap yazmış.
Rapor edebilirsiniz arkadaşlar.
He ayn boş yapma tm.

O zaman sen de Death99'un hesabını çalmadığını ''Kanıtlayabilirsin?'' :) Güzel kapak yaptım daha sus yani bir yorum yapsan da anlamı kalmaz.

Dünya'daki en kötü şey nedir bilir misin?

-Hesap çalmak.

Kapak yapan kişi : oyuncupro27
KAPAK YİYEN KİŞİ : Flora_Girl
Boş yapıyorsun kapak falan.Yaşın küçük ablam.

Neymiş efendim, "beynin yok", "ilkokula gidiyorsun", "Yaşın küçük" gibi laflar.
Bir rahat bırakmıyorsunuz, iki de bir birbirinizi yemekten başka bir şey yapmıyorsunuz,
size bir faydası mı var da böyle yapıyorsunuz? Laf atıp duruyorsunuz. Yeter, insanın da bir kapasitesi var.
Tüm forum rahatsız oluyor bundan. Üstü kapalı konular konu şikayet konusu ama amacından farklı bir şey olarak kullanılıyor. Dinleseniz kimseye küfür etmeyin herkesle iyi geçinin onlarda şikayet etmesin derdimde. Lütfen konuyu kapatın ve böyle konular açmamaya da özen gösterelim.

Son düzenleme: