• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Flora_Girl

Ya cezam neyse çekeyim ama boş yorum yapan arkadaşlara sesleniyorum bir zahmet kesin sesinizi.Sizi ilgilendirmez benim ne dediğim.

ErayKraaL

Süper Üye
Ya cezam neyse çekeyim ama boş yorum yapan arkadaşlara sesleniyorum bir zahmet kesin sesinizi.Sizi ilgilendirmez benim ne dediğim.
OHA CEZAM NEYSE ÇEKEYİM DEDİ İLK DEFA GENÇLER SS ALIN BİDAHA GÖREMEZSİNİZ İLK DEFA BİŞEY BAHANE ETMEDİ !

emrekral

Süper Üye
Yoo ilgilendirir sözlerin bizi rahatsız ediyor. Şu tüm dünya benim havalarını bırak bir zahmet. Ettiğin küfürlerden rahatsız oluyorum, chat boşa dolup taşıyor. Ayrıca ettiğin küfürler belirli bir sebepten olsa, iki gözü çekik ünsüz ünlüler için kavga etmek nedir ??

Yoo ilgilendirir sözlerin bizi rahatsız ediyor. Şu tüm dünya benim havalarını bırak bir zahmet. Ettiğin küfürlerden rahatsız oluyorum, chat boşa dolup taşıyor. Ayrıca ettiğin küfürler belirli bir sebepten olsa, iki gözü çekik ünsüz ünlüler için kavga etmek nedir ??
Ya sen oyunda bile değildin seni neresi ilgilendiriyor Allah aşkına?

Arkadaşlar konuyu uzatmanın bir anlamı yok , daha önce de aynı şekilde size söylemiştim . Bu bir şikayet konusudur . Bir kullanıcı , kural ihlal yapan bir kullanıcıyı şikayet ediyor . Bu konu Yetkili - Şikayet eden kişi - Şikayet edilen kişi 'leri ilgilendirir. Konunun altını gereksiz mesajlarla doldurmanın bir anlamı yok.