• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Fiyat Performans.

Sizcede Bu Sistem Alınmalı mıdır?

• Evet

Kullanılan: 4 66,7%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0,0%
  • Bilmem

Kullanılan: 2 33,3%

• Kullanılan toplam oy
    6
Arkadaşlar Size Güzel Bir Bilgisayar Toplamak İçin Site Önereceğim.
Ben Bilgisayarımı Oradan Topladım Ve 8 Sene dayandı ancak parçalarını birbirine uyduramamışım.
Adı BursaBil. Sahibini Bizzat Tanıyorum. Oradan En Uygun Fiyata Bilgisayar Toplayabilirsiniz. Bu Parçaları Kendisinden de alabilirsiniz.
Reklam Gibi Bir Amacım Yoktur. Fakat Ve Lakin Ucuz Masraf İle Güzel bir bilgisayar toplamanız amacım. Özel Mesaja yazıp siteler önerebilirim.

Peki Yaklaşık 4.500 TL bütçeye ne kadar iyi bilgisayar toplanır ?
Bana da parçalar önerirsiniz umarım :)

Bu sistem parçalarının fiyatları normalden daha pahalı. Eğer benden satın alırsan sana güzel bir kıyak çekerim.
Parçaların hepsi birbiri ile uyumlu.​

D34TH

Süper Üye
Merhabalar!
Gün içerisinde aşırı ucuz fakat "Fiyat Performans" bakımından çok iyi bir sistem topladım, özellikle bu sistem geleceğe dönük olduğundan Anakart'a uygun Upgradeler yaparak sisteminizi güçlendirebilirsiniz.

(Bu tür sistem toplama konularını isterseniz, şahsi hesabıma mesaj bırakmayı unutmayınız.)

Gerçek 4 çekirdeğin performansı işte bugün AMD'nin düşük bütçeli fakat yüksek performanslı canavarını çıkartması tüm dünyayı ayağa kaldırdı işte o "RYZEN" serisi...

Öncedende söylemiştim, "Özellikle bu sistem geleceğe dönük olduğundan Anakart'a uygun Upgradeler yaparak sisteminizi güçlendirebilirsiniz."
lafı uzatmaya gerek yok :)

Ram olarak, GSKILL'in Ripjaws Ramini seçmiş bulunmaktayım, bu Ramin frekans değeri 3000 MHz olduğundan bize oyunlarda yüksek performans sunacaktır ve anakartımız 3200 MHz'i desteklediğinden O.C ile 3000 MHz'i 3200'e çıkarıp, Oyun içerisinde yüksek performanslar alabiliriz.

(MUHTAÇ OLMADIK MÜDDETÇE OVERCLOCK'U ASLA YAPMAYINIZ.)

Kasayı biraz fiyattan yana oldum, düşük bütçeli seçtim işinizi görür ATX bir kasa.

(Ek bir güç kaynağına gerek yok Kasanın kendisi 500 Walt güç kaynağı ile geliyor.)

Hani başlıkta demiştim ya, bu sistem tam bir "FİYAT PERFORMANS" ürünü diye işte o'da bu :D GTX 1060'ın gücü GTX 1060 dönemin yeni serisidir içerisinde bulunan "Pascal Mimarisi" şu an piyasadaki tüm Ekran Kartı modellerine kafa vurmaktadır, seçiminiz her zaman GTX 1*** serisinden olsun.

(Ekran Kartımız 2 Fanlıdır GDDR5 tip modeldir.)

Harddisk'in daha ucuzlarıda vardı ama 210Mb/s okuma hızını görünce şok olup, direk SeaGatenin Barracudasını aldım işinizi çok ama çok görür.

Ve gelelim fiyatımıza, böyle bir canavar'da amma velakin bütçemizi yükseltmez isek olmaz bu yüzden, bende size en uygun fiyatı hazırlayarak topladım.
Fiyatımız ise;

Ürünler İtopya.com'dan toplanmıştır ve siz kullanıcılar için en iyi şekilde hazırlanmıştır.
Bir sonraki gün'de görüşmek üzere kendinize iyi bakmak dileğiyle, sağlıcakla kalın, hoşçakalın.

(BU TÜR SİSTEMLERİN DAHA FAZLA GELMESİNİ İSTİYORSANIZ ÖZEL MESAJ YOLU İLE YADA PROFİLİME YAZMAKLADA BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.)

Anlamadım fakat :)

KollarimiVerin

Editör Adayı
Arkadaşlar Size Güzel Bir Bilgisayar Toplamak İçin Site Önereceğim.
Ben Bilgisayarımı Oradan Topladım Ve 8 Sene dayandı ancak parçalarını birbirine uyduramamışım.
Adı BursaBil. Sahibini Bizzat Tanıyorum. Oradan En Uygun Fiyata Bilgisayar Toplayabilirsiniz. Bu Parçaları Kendisinden de alabilirsiniz.
Reklam Gibi Bir Amacım Yoktur. Fakat Ve Lakin Ucuz Masraf İle Güzel bir bilgisayar toplamanız amacım. Özel Mesaja yazıp siteler önerebilirim.
İtopya.com'da "Kendin Topla" sayfası var oraya tıklayıp istediğiniz parçayı ayarlayabiliyorsunuz ve seçtiğiniz parçalar birbirleri ile tamamiyle uyumlu.

KollarimiVerin

Editör Adayı
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.