• Duyuru ve bilgilendirmeleri Facebook sayfamız www.facebook.com/ikonianetwork adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

En iyi dost

Kimsenin listesine girmek için uğraşmadım. Kimseye de beni yazmadığı için kızmadım, veya öyle bir mesaj atmadım. İnsan dostlarında seçici davranmalıdır. Bu arada konu da en iyi dost demiş. Dostlarınız dememiş. Dost çok vardır, en iyisi sadece bir tanesidir. Zaten çok dostunun olması seni iyi bir kişi yapmaz. Unutmayın, dostu az olan kişilerin nitelikli dostları vardır. Benim en iyi dostum brni hiç bir zaman yalnız bırakmayan @KaganAltn dir. Selamlarım ve sevgilerim ile.
Sen her zaman her yerde benim en iyi dostumsun @ErenRyz456

Moderatörün son düzenlenenleri:
Son düzenleme:
Şimdi size dostlarımı yazaceğum.(with their game usernames) @iRuustyy_V2 @RLxx7765 @EmreKerim_3 @Tuna_King @KacdebuffTR @BersanPvP @TubItoTR @Solucan @Alone_Berat @Death99 @Death06 @Eyüp || KatilKing ve hatırlayamadığım onlarca güzel insan ( sakın unuttun beni demeyin aylardır yokum server da gayet normaldir.Hiçbir sıra ile düzenlenmeyip tüm hakları saklıdır.

Yağız Şimdi Sana Desem Ben Kimşm Tanımazsın afdbjklfdjağ

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.