• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

En iyi dost

Lowxy

Süper Üye

Eski konuları genelde " Hortlatılmaz " Aramıza yeni geldin, Hoşgeldin kurallara bakmanı tavsiye ederim.
Bu bahsettiğiniz hortlatma meselesi şikayet geçerliliği yitirilmiş konular için geçerli diye biliyorum. (ayrıca kuralları inceledim fakat hortlatmak ile ilgili bir kurala rastlayamadım.) Arkadaşlık ilişkileri başlığında eski konuları ön plana çıkarılması sorun yaratmaz.

ErenRyz456

Editör Adayı
Kimsenin listesine girmek için uğraşmadım. Kimseye de beni yazmadığı için kızmadım, veya öyle bir mesaj atmadım. İnsan dostlarında seçici davranmalıdır. Bu arada konu da en iyi dost demiş. Dostlarınız dememiş. Dost çok vardır, en iyisi sadece bir tanesidir. Zaten çok dostunun olması seni iyi bir kişi yapmaz. Unutmayın, dostu az olan kişilerin nitelikli dostları vardır. Benim en iyi dostum brni hiç bir zaman yalnız bırakmayan @KaganAltn dir. Selamlarım ve sevgilerim ile.

Kimsenin listesine girmek için uğraşmadım. Kimseye de beni yazmadığı için kızmadım, veya öyle bir mesaj atmadım. İnsan dostlarında seçici davranmalıdır. Bu arada konu da en iyi dost demiş. Dostlarınız dememiş. Dost çok vardır, en iyisi sadece bir tanesidir. Zaten çok dostunun olması seni iyi bir kişi yapmaz. Unutmayın, dostu az olan kişilerin nitelikli dostları vardır. Benim en iyi dostum brni hiç bir zaman yalnız bırakmayan @KaganAltn dir. Selamlarım ve sevgilerim ile.
Sen her zaman her yerde benim en iyi dostumsun @ErenRyz456

Moderatörün son düzenlenenleri:
Son düzenleme:
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.