• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Emek Hırsızlığı

Banlatılmasını İsteyenler

• Banla

Kullanılan: 9 75,0%
  • Banlama

Kullanılan: 3 25,0%

• Kullanılan toplam oy
    12
Arkadaşlar Babamın Emekle Kazandığı Parayla Aldığım Spawneri thai065 Çaldı. Paraya ihtiyacım vardı. Önce At Vericem Dedi, Yemin Etti. Arkadaşımdı Güvendim. Spawneri Verdiğimde Adasına Koydu ve Beni Adadan Attı. Lütfen Banlatalım Onu. Allah Belanısını Versin. thai065 = Blinkin88 = KF132 = MehmetEfeHD aynı kişi. SS lere iyi bakın. Blink58 De aynı kişi kendi söylüyor.

EDİT: Spawnerimi geri aldım. Adam geri vermek zorunda kaldı. Ama KF132 hesabı çalıntıymış adam birinin vip hesabını çalmış. Konu burda kalsın. Belki Bakar Yetkililer. Ben spawnerimi aldım belki adam hesabını alır.
SS ler yetersiz malesef !!!

Ya Siz Malmisiniz Onu Banlatin bunu Banlatin ASil Sen Benlanmalisin. Orada kos koca Ikonia Duyuru Geciyo Site Haricinde Spawner Almak Ve y Satmak Kesinlikle Yasaktir. Ve Sende Satiyon Ve Bu Bi Aptallik Ss leri foruma atman aptallik sen kendin banlanmalisin
Iyi Forumlar.......
Bir kanıtın varmı? Herkesi kafana göre suçlayamazsın!

Ya Siz Malmisiniz Onu Banlatin bunu Banlatin ASil Sen Benlanmalisin. Orada kos koca Ikonia Duyuru Geciyo Site Haricinde Spawner Almak Ve y Satmak Kesinlikle Yasaktir. Ve Sende Satiyon Ve Bu Bi Aptallik Ss leri foruma atman aptallik sen kendin banlanmalisin
Iyi Forumlar.......
Ne Demek İstiyorsun?
Adam, Dolandırıldığını Öne Sürüyor.
Bu Vaka, Sende Olsa Forum'da "DOLANDIRILDIM YARDIM EDİN" Demeyeceğin Yer Kalmazdı.
Dua, Et'de Senin Başına Gelmesin.
Şahıs, Açıkca Belirtiyor Dolandırıldığını Ve Sen Bunun Üzerine Ters Tepki, Veriyorsun.

Mcanik

Süper Üye
Eğer bir kişinin adasına girip Spawner koymuşsanız.Veya ona siz attıysanız.
Yapılacak bir şey yoktur.
Zaten spawner satmak , almak yasak.
Oyuna yatıracak paran var ise kıyafet alacak paranda vardır.Dolayısıyla burada suç değil kötülük var.Aynı şey değil ilk başta kendi isteğin ile atmışsın , bu tür olaylarda karşındakinin güvenirliğini sorgulamanız lazım.Eğer hack,bug vb. bir şey ile alsaydı spawnerini , banlanırdı.
Zaten sunucuda oyuncular arasındaki iş ve arkadaşlık ilişkileri yetkilileri ilgilendirmez.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.