• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Emek Hırsızlığı

Banlatılmasını İsteyenler

• Banla

Kullanılan: 9 75,0%
  • Banlama

Kullanılan: 3 25,0%

• Kullanılan toplam oy
    12

2004

Yeni Üye
Arkadaşlar Babamın Emekle Kazandığı Parayla Aldığım Spawneri thai065 Çaldı. Paraya ihtiyacım vardı. Önce At Vericem Dedi, Yemin Etti. Arkadaşımdı Güvendim. Spawneri Verdiğimde Adasına Koydu ve Beni Adadan Attı. Lütfen Banlatalım Onu. Allah Belanısını Versin. thai065 = Blinkin88 = KF132 = MehmetEfeHD aynı kişi. SS lere iyi bakın. Blink58 De aynı kişi kendi söylüyor.

EDİT: Spawnerimi geri aldım. Adam geri vermek zorunda kaldı. Ama KF132 hesabı çalıntıymış adam birinin vip hesabını çalmış. Konu burda kalsın. Belki Bakar Yetkililer. Ben spawnerimi aldım belki adam hesabını alır.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

toastgirl

Yeni Üye Olmayan
ss ler yetmemiş olabilir yetkililer icin herkes diyor takas vb olduğunda video alın diye fakat gercekse banlanır zaten

Arkadaşlar Babamın Emekle Kazandığı Parayla Aldığım Spawneri thai065 Çaldı. Paraya ihtiyacım vardı. Önce At Vericem Dedi, Yemin Etti. Arkadaşımdı Güvendim. Spawneri Verdiğimde Adasına Koydu ve Beni Adadan Attı. Lütfen Banlatalım Onu. Allah Belanısını Versin.
Buraya, Atmanız Cidden İyi, Olmuş.
Yetkililer Erken, Bir Vakit'de Sizinle İlgilenir.
Öyle OLMASA BİLE BEN ÖYLE UMUYORUM.
Yaşadığınız Vaka Cidden, Akıllara Durgunluk Veren Olaylardan.

ErenRyz456

Editör Adayı
Arsanıza kendiniz almışsınız ve tüm hakları siz vermişsiniz yetkililer buna birşey yapamaz iyi günler...

Lowxy

Süper Üye
Bu iki arkadaşımızın takas yapıcağı sslerde çok açık gösteriliyor.Ama diğeri bu arkadaşımızı dolandırmış bunun cezası ban olucaktır.İyi günler dilerim.

ErenRyz456

Editör Adayı
Gorevlilerin gorevli bizi buna karşı korumak. Gerekli SS ler var. İlgilenmek zorundalar işin içinde para var emek var.
Görevlilerin görevi sizi korumak değildir. Sözleşme'dede olduğu gibi ''Herkes kendini korumakla yükümlüdür.'' Adanızı kendiniz korumalıydınız.

Kardeş geçmiş olsun güvenmeseydin artık insanlar değişti. biz tanıdığımız insanlar zaman geçtikçe kötü olabiliyorlar. nediyim inşallah banlanır

Bence banlanmalı. Yeterli delil var. Zaten bu kişinin vukuatları arttı bu aralar. Emek bu kadar kolay çalınmamalı.

Ya Siz Malmisiniz Onu Banlatin bunu Banlatin ASil Sen Benlanmalisin. Orada kos koca Ikonia Duyuru Geciyo Site Haricinde Spawner Almak Ve y Satmak Kesinlikle Yasaktir. Ve Sende Satiyon Ve Bu Bi Aptallik Ss leri foruma atman aptallik sen kendin banlanmalisin
Iyi Forumlar.......

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.