• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Editör Başvuruları!

AmIMad_

Aktif Üye
Şansım yok? Kaan merak etme ben senin gibi sunucuda kızın birisine santaj yapmıyorum öğrenmedim sanma sende biliyorsun onu banada anlattı zaten sende bir yetkili değilsin kafana göre olamazsın şansın yok gibi teşislerde koyamassın evet 500 mesaj 250 beyenim yok yavaş yavaş oluyor ama merak etme. :)
Şantaj yazmasını bile bilmeyen birisi mi dedi bunu bana? Sevgili oldum şantaj ettim.Neden dava açmasın ki o zaman.
Şansın yok çünkü bu forumda farklı hesaplar açıp başkası gibi davranmak yasak.Kafana estiği gibi her konuyu tartışma alanına çevirmek yasak.Birçok kuralı çiğnediğin bariz.Ondan dolayı tartışmaya gerek yok.

xSqTayfa

Go commit die
Bunu biliyorum! Oyunda değil forum üzerinden sadece kurucuya bildirmekle yükümlüler ha şunuda söyleyim.

Ssler falan da yok sende yalanda söyleme boşa. Adam benim anama sövdüğü halde ben laf etmedim uyardım bu kadar yalanda fazla.
Sorguda meleklere de öyle dersin kardeşim hadi kolay gelsin az yalan söyle. Ve evet pvpde seni seven yok. Eggwarsta da hepsi arkadaşların seni sevenlerin. Nedenide belli kardeşim Hadi eyvallah.

ErenRyz456

Editör Adayı
Forumda editör başvuruları olmadan önce sadece Kaan ile ikimiz oyunculara samimi yardım ediyorduk forumda son zamanlarda trendlere girmiş mensuplarında bu konudan sonra ortaya çıkması çok ironik değilmi?

BRAUM31

İts Muffin Time !
Eğer EggWars'da editör olmak istiyorsan bil ki EggWars'ın %70'i tarafından sevilmiyosun.
bunu söyleyen çok sevilen sayılan bir kişi olsa keşke :/ serverde seni seven 4 kisi felan çıkarmı ya sanal alemde sevgili yapan çocuk seni

Tommy27743

Don't Be Afraid...
Kardeş eggwars ta editör olmaya hak kazandıysa olur yani sırf sen sevmiyorsun diye editör olamayacak değil
ayrıca serverin %70 i sevmiyor değil sallama yani

Lowxy

Süper Üye
bunu söyleyen çok sevilen sayılan bir kişi olsa keşke :/ serverde seni seven 4 kisi felan çıkarmı ya sanal alemde sevgili yapan çocuk seni
2 yıldır sunucuda oynuyorum serverin %85'i beni tanır,eggwarsta da beni seven kişiler var.En azından bazıları gibi paranın köpeği olmadım,ve arkadaşlarımda param için yanımda değil.

Mcanik

Süper Üye
Anlamıyorum paranın yanında olmak , herkesin sizi sevmesi filan . Bu küplerden oluşan bir oyun bu tür kavramları oyuna yüklemeyin lütfen.
Sizi seven veya sevmeyen kişiler olabilir ama sanki siyasi bir partiymiş gibi burada laf yapmayınız.

KollarimiVerin

Editör Adayı
Bence boşuna uğraşma,oyunda ettiğin küfürlerden dolayı editör seçilmiyeceksin.
Dostum, Sanane?
"Küfür Ediyorsun Editör, Olamazsın" Diye Bir Cümle, Varmı?
Sırf Küfür'den Dolayı Editör, Olamayacaksın Veya Olamayacağız Diye Bir Şey, Yok.
Küfür'le Editörlüğü Bir Tutmayın, Tutturmayın.
Yaptığınız, Hoş Görülecek Bir Tavır, Değil.

Lowxy

Süper Üye
Dostum, Sanane?
"Küfür Ediyorsun Editör, Olamazsın" Diye Bir Cümle, Varmı?
Sırf Küfür'den Dolayı Editör, Olamayacaksın Veya Olamayacağız Diye Bir Şey, Yok.
Küfür'le Editörlüğü Bir Tutmayın, Tutturmayın.
Yaptığınız, Hoş Görülecek Bir Tavır, Değil.
Editör olmak için belirli kurallar var,bunların içinde de küfür etmenin yasak olduğu yazıyor.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.