• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Editör Başvuruları!

bengu190

Just a human in the World
Sen böyle yaparak editör olcağınmı sanıyorsun? Editör oldum diyelim çoğunluk tarafından sevilmiyorsun olsan bile alınır bir müddet sonra..
sana da bayılanlar yok yani gıcık gıcık konuşmaların sağ olsun. özelden yazılan argolar. çoğu kişi tarafından sevilmiyorsun. ha birde bunun altına boşuna yazma seni herkes seviyor sanki diye ben kendimin çok sevildiğini söylemedim

KollarimiVerin

Editör Adayı
sana da bayılanlar yok yani gıcık gıcık konuşmaların sağ olsun. özelden yazılan argolar. çoğu kişi tarafından sevilmiyorsun. ha birde bunun altına boşuna yazma seni herkes seviyor sanki diye ben kendimin çok sevildiğini söylemedim
Neden @HazretiRookie'ye taktiniz?
Adam'i Yalan Suclamalar ile Batirmaya Calisiyorsunuz?

Boyle yapmaya devam edicekseniz, "Gereksiz Mesaj"
Sikayet etmek, Durumunda Birakacaksiniz Beni.
Ve Bu Konulara Yogun iseniz, "Ozel Mesaj" Yolu İle Tartismaniza Devam edebilirsiniz.
Bos yere Suclama yapmayin, Lutfen.

Ve Bu Konulara Yogun iseniz, "Ozel Mesaj" Yolu İle Tartismaniza Devam edebilirsiniz.
Bunların şöyle bir özelliği var ben özelden samimi konuştum'ki keşke konuşmasaydım şimdi ben bunlarla öyle samimi konuştum diye güya beni ifşaladıklarını sanıyorlar öyle devam etsinler o eren gil falan çok iyi planlarım var onları merak etme. Adam gelip sözünde dur sunucuyu bırak diyor çünki ona tehdit oluşturduğumu biliyor..

xSqTayfa

Go commit die

Gereksiz mesaj değil. Hepsi doğru dediğinin. Sadece arkadaşısın diye böyle yalanlarla milleti kandırmaya çalışıyorsun. Boş konuşma BURADA. Ve doğruları söyle. Ahmet Bey chat loga bakarsa hepinizin o yalanlarını görür kardeşim hadi eyvallah.

xSqTayfa

Go commit die
Diyelim öyle 2-4 kişi falan sevmiyor. Onlarda kıskançlıktan zaten sen sevmesen ne değişcek söylermisin bi? :D
Kıskançlık mı ? Boş konuşma seni seven resmen kimse yok. Küçücük çocuğun tekisin. Ve Editör olmak için kankan ile millete yalan atıyorsun. Kolay gelsin sanada iyi yalanlar.

Kıskançlık mı ? Boş konuşma seni seven resmen kimse yok. Küçücük çocuğun tekisin. Ve Editör olmak için kankan ile millete yalan atıyorsun. Kolay gelsin sanada iyi yalanlar.
Benden nefret ediyorsun senin gibi çopar değilim diye benden nefret ediyorsun benim gibi olamadınız sürekli alehime kullanılcak hizah kullandınız anlaşamıcaz eminim skype o sinirle küfür edebilirdim etmedim aradım açmadın gene sövdün gene sövdün bana burda yalancı ayağına yatma herşey ortada. :)

xSqTayfa

Go commit die
Benden nefret ediyorsun senin gibi çopar değilim diye benden nefret ediyorsun benim gibi olamadınız sürekli alehime kullanılcak hizah kullandınız anlaşamıcaz eminim skype o sinirle küfür edebilirdim etmedim aradım açmadın gene sövdün gene sövdün bana burda yalancı ayağına yatma herşey ortada. :)
Sorguda sorarlar sana ben bilmem. Kolay Gelsin. Boş konuşma burada. Ve herşeye sahibim bende sen değilsin bunu da aklına sok kardeşim.Yanıma bile yaklaşamayacaksın. Maddi durumunla artistlik yapmayı bırak. Bana yapmana bile gerek yok. Yaklaşamayacağını söyledim unutma.

xSqTayfa

Go commit die
Adama bak sen taktı kafayı bana. :D Ne oldu derdin ne boş mesaj yapıyorsun sen öyle düşün daha çok aptal yerine konacaksın. :D
Ve mustafa ile aynı ekipte değilsin kimlerin olduğunu iyi biliyorum.Buralarda da yalan söylüyorsun.Bi Günde seni birisi aricak aç demiştin. Aramadı. Ve arayamiyacakta. Herşeyin boş konuşmak ve yalan söylemekle ilgili sus artık.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.