• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Bilgilendirme [Easy Factions-2] Balkabağı/Kafalık Kullanım İzni Oylaması

[Easy Factions-2] PvP sırasında balkabağı/kafalık kullanımının mümkün olmasını istiyor musunuz ?

• Olumlu (PvP sırasında kullanılmasını istiyorum)

Kullanılan: 65 80,2%
  • Olumsuz (PvP sırasında kullanılmasını istemiyorum)

Kullanılan: 16 19,8%

• Kullanılan toplam oy
    81

xSqTayfa

Go commit die
Çoğu oyuncu geri gelmesini istiyordu, oylamadan da görüldüğü gibi.İşlevini pek bilmesem de oyuncular için olumlu oy verdim.
Söz sizde Ahmet bey :)
Dikenler olduğundan bildiğiniz dikenler etkisini gösteriyordu.
Ve koruma 4 ü olduğu için kırılmayacak bir elmas kask işlevi vardı ama hasarı azaltmıyordu elmas kask kadar.
Ve dikenler etkisi dediğimde vurduğunda karşıdakininde canı gidiyor.Ve zırhının canı da gidiyor.İşlevi bu.Ve kask gerektirmiyor yani envanterde boşluk olmasında yer alıyor vslerde genellikle full göğüs pant gidiyorlar.

Bence Konuya Cevap verilmeli.
Konuya Oy Verenlerin hepsi tek kullanıcılar mı yoksa Yan hesaplar mı ?
diye kontrol edilmeli.
Arkadaşlar Cevap bekliyor .
Factions oyuncuları Pusuda !
:D

Bence Konuya Cevap verilmeli.
Konuya Oy Verenlerin hepsi tek kullanıcılar mı yoksa Yan hesaplar mı ?
diye kontrol edilmeli.
Arkadaşlar Cevap bekliyor .
Factions oyuncuları Pusuda !
:D
Ahmet şuan Creative-1 ile ilgilendiğini söyledi.Creative-1 hallolduktan sonra buraya göz atacaktır, merak etme.

Hayır sormadım.Ancak bir tarih verebileceğini sanmıyorum.

Oylamadanda görüldüğü gibi bende içinde oyuncuların %80 i balkabağının geri gelmesini istiyoruz zaten Balkabagı kalktığından beri bu konu sürekli tartışılıyordu bügün gelicek dediniz ama hala gelmedi merakla bekliyoruz.

---------------JokerMaster--------------

Oylamadanda görüldüğü gibi bende içinde oyuncuların %80 i balkabağının geri gelmesini istiyoruz zaten Balkabagı kalktığından beri bu konu sürekli tartışılıyordu bügün gelicek dediniz ama hala gelmedi merakla bekliyoruz.

---------------JokerMaster--------------
HAKLISIN KARDEŞİM AHMET GELİR HERŞEYİ YAPIYORDA KABAK GETİRMİYOR 2023 TE GELİR GALİBA :/

HAKLISIN KARDEŞİM AHMET GELİR HERŞEYİ YAPIYORDA KABAK GETİRMİYOR 2023 TE GELİR GALİBA :/
Yahu yeter ama artık ne kabakmış , siz sunucu yönetim işlerini kolay sanıyorsunuz . Adamlar 1 sunucuyla ilgilenmiyor , 7-8 sunucuyla ilgileniyor . Lütfen gereksiz gereksiz mesaj atmayın , eğer beğenmiyorsanız da çıkın gidin başka sunucuda oynayın !

Yahu yeter ama artık ne kabakmış , siz sunucu yönetim işlerini kolay sanıyorsunuz . Adamlar 1 sunucuyla ilgilenmiyor , 7-8 sunucuyla ilgileniyor . Lütfen gereksiz gereksiz mesaj atmayın , eğer beğenmiyorsanız da çıkın gidin başka sunucuda oynayın !
KARDEŞİM ASIL SİZE YETER KAÇ AY GEÇTİ HALA GETİRMEDİNİZ YETER DA SANKİ YENİ WARP İSTİYOZ

ErenRyz456

Editör Adayı
Kabakta kabakmış ha :D

Cir0x

Aktif Üye
@JosephBey , çıkışın çok sert oldu bence böyle konuşmalar yapmaman gerektiğinin yönündeyim. CT-1'e gelirsek dostlarım JosephBey'in dediği gibi sunucu işleri kolay değil bu adamlar kaç sunucuyla birden ilgileniyor bizim isteğimiz üzerine CT-1 açılıyor ve bizimde beklememiz gerekiyor. Kabak gerçekten çoğu oyuncular tarafından istenen bir şey fakat sabırla beklememiz gerek tabiri caizse Sabrın sonu selamettir. İyi forumlar.

@JosephBey , çıkışın çok sert oldu bence böyle konuşmalar yapmaman gerektiğinin yönündeyim. CT-1'e gelirsek dostlarım JosephBey'in dediği gibi sunucu işleri kolay değil bu adamlar kaç sunucuyla birden ilgileniyor bizim isteğimiz üzerine CT-1 açılıyor ve bizimde beklememiz gerekiyor. Kabak gerçekten çoğu oyuncular tarafından istenen bir şey fakat sabırla beklememiz gerek tabiri caizse Sabrın sonu selamettir. İyi forumlar.
Ben genelde sakin birisiyimdir , fakat yeter yani kabak da kabak . Gelecek biraz sabır lütfen .

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.