• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Bilgilendirme [Easy Factions-2] Balkabağı/Kafalık Kullanım İzni Oylaması

[Easy Factions-2] PvP sırasında balkabağı/kafalık kullanımının mümkün olmasını istiyor musunuz ?

• Olumlu (PvP sırasında kullanılmasını istiyorum)

Kullanılan: 65 80,2%
  • Olumsuz (PvP sırasında kullanılmasını istemiyorum)

Kullanılan: 16 19,8%

• Kullanılan toplam oy
    81

Balkabağı/Kafalık

Bir süre önce PvP sırasında balkabağı ve kafalar koruma etkisi basılıp kullanılarak haksız üstünlük sağladığı gerekçesiyle engellenmişti.
Güncelleme sonrasında oyuncuların bir kısmı memnunken azımsanmayacak bir grup bu güncellemenin geri alınmasını istiyor.​

Oylama
Bu konu üzerinden yapılacak oylama yeteri kadar kişi tarafından oylandıktan sonra karar alınarak tekrar güncelleme yayınlanacaktır.
PvP sırasında balkabağı kullanılmasını istiyorsanız "Olumlu" istemiyorsanız "Olumsuz" olarak oy kullanabilirsiniz.
Oylamada herhangi bir hileye başvurulduğu tespit edilmesi durumunda hileye başvuran kişi/kişileri asıl ve yan hesapları olmak üzere cezai işleme tabi tutulacaktır.​

FerdiOfficial

Editör Adayı

Balkabağı/Kafalık

Bir süre önce PvP sırasında balkabağı ve kafalar koruma etkisi basılıp kullanılarak haksız üstünlük sağladığı gerekçesiyle engellenmişti.
Güncelleme sonrasında oyuncuların bir kısmı memnunken azımsanmayacak bir grup bu güncellemenin geri alınmasını istiyor.​

Oylama
Bu konu üzerinden yapılacak oylama yeteri kadar kişi tarafından oylandıktan sonra karar alınarak tekrar güncelleme yayınlanacaktır.
PvP sırasında balkabağı kullanılmasını istiyorsanız "Olumlu" istemiyorsanız "Olumsuz" olarak oy kullanabilirsiniz.
Oylamada herhangi bir hileye başvurulduğu tespit edilmesi durumunda hileye başvuran kişi/kişileri asıl ve yan hesapları olmak üzere cezai işleme tabi tutulacaktır.​
Birçok şahıs istiyordu zaten getirilmesini factions oynamıyorum fakat birçok kişi istediği için olumlu oyunu veriyorum teşekkürler.

Bende Olumlu Oyunu Verdim.
Arkadaşlar İstiyor.
Ben Nadir Oynuyorum Ama
Yine de Balkabağının Gelmesini İsterim.

16 Kişi Olumlu Yönde İstiyor.
4 Kişi Olumsuz Yönde Diyor.
Balkabağı Gelebilir diye düşünüyorum Ankete Bakarsak.
Anketin %80'lik kısmı Olumlu yönde Çünkü.

xSqTayfa

Go commit die
Bir sorum olacaktı da.Bu hesaptan olumlu dedim.Ama Gerçek hesabım @DanteTheDemonSlayer den olumlu veya olumsuz demeyeceğim.Her hangi bir şey olur mu ? Veya Olumlu-Olumsuz oyu versem o hesabın yasağı açıldığında hileye girermi? Girer ise o hesaptan oy vermeyeceğim.

Bir sorum olacaktı da.Bu hesaptan olumlu dedim.Ama Gerçek hesabım @DanteTheDemonSlayer den olumlu veya olumsuz demeyeceğim.Her hangi bir şey olur mu ? Veya Olumlu-Olumsuz oyu versem o hesabın yasağı açıldığında hileye girermi? Girer ise o hesaptan oy vermeyeceğim.
EVET Diger Hesabindan Veremessin Ömer

xSqTayfa

Go commit die
Oy:Olumlu
Sebep:Nostalji olsun,Oldlar falan.
Yorum:Olumlu olmasını istemesine isteriz de.Şöyle bir şey var :) Yan hesaptan hayır verecek birileri var :) Adını vermiyim agelir3 e attım skypeden zaten ssleri.Bakabilirse iyi.Ve Server onlinesi artacak gibime geliyor.Çünkü Çoğu kişi kabak kaldırıldı diye bıraktı(ve newler falan).Ve geri döneceği için tekrar başlayacaklarını söyleyenler var.Yani kısa kesiyorum ben uzatmaya gerek yok.

Oy:Olumlu
Sebep:Nostalji olsun,Oldlar falan.
Yorum:Olumlu olmasını istemesine isteriz de.Şöyle bir şey var :) Yan hesaptan hayır verecek birileri var :) Adını vermiyim agelir3 e attım skypeden zaten ssleri.Bakabilirse iyi.Ve Server onlinesi artacak gibime geliyor.Çünkü Çoğu kişi kabak kaldırıldı diye bıraktı(ve newler falan).Ve geri döneceği için tekrar başlayacaklarını söyleyenler var.Yani kısa kesiyorum ben uzatmaya gerek yok.
Klavye Ahmet Bey'e Uzatıldı.
Son Sözü O Söyleyecek.

Çoğu oyuncu geri gelmesini istiyordu, oylamadan da görüldüğü gibi.İşlevini pek bilmesem de oyuncular için olumlu oy verdim.
Söz sizde Ahmet bey :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.