• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Creative üzerinde yenilik

Sizce hangi yenilik daha yatgın ?

• Creative-2 Sunucusu

• Sohbet Odaları

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Nrkj

Süper Üye
Tekrardan merhaba :)
Daha önce server yetkilisiyken Agelir ile bu durumu konuşmuştum ancak daha sonra yanlış hatırlamıyorsam yapmamaya karar vermiştik Creative 2 kısmını belki de açılmaması en doğru şeydir çünkü bu tarzda bir şeyin hiç tutmama ihtimali de var. Örnek olarak Son Oyuncu serverine baktığımızda daha önceden Creative 2 ve 3 açmışlardı ama daha sonra oyuncular arasında oluşan tatsızlıklar ve boş işler sebebiyle kendi ellerinde patlamıştı. Şimdilik diyeceklerim bunlardır. İyi akşamlar dilerim :)

Tekrardan merhaba :)
Daha önce server yetkilisiyken Agelir ile bu durumu konuşmuştum ancak daha sonra yanlış hatırlamıyorsam yapmamaya karar vermiştik Creative 2 kısmını belki de açılmaması en doğru şeydir çünkü bu tarzda bir şeyin hiç tutmama ihtimali de var. Örnek olarak Son Oyuncu serverine baktığımızda daha önceden Creative 2 ve 3 açmışlardı ama daha sonra oyuncular arasında oluşan tatsızlıklar ve boş işler sebebiyle kendi ellerinde patlamıştı. Şimdilik diyeceklerim bunlardır. İyi akşamlar dilerim :)
Konumuza zaten cevap verilmişti yetkililer tarafından :D.Creative-2 yerine Sohbet Odalarına karar verdiler ve oylamaya açıldı.Halen daha duruyor.

Açıkçası Benim Kararım Creative-2. "Creative-1 Build" ve "Creative-2 RP" gibi olursa güzel olur bence. Chat'in %15 i kavga %15 i Sohbet %70 i "Aile Kurulur tp atın", "Skin Yarışması Var Tp atın","Cafe,Otel,Hastane,Banka Kurduk Tp atın" tarzı cümleler var. Ve Creative yeni gelen buildini geliştirmek isteyen bir arkadaş geldiğinde bu tür şeyleri görüp kendiside böyle yapıyor ve Rpci denilen kesimden oluşuyor(Aslında Bunlarda Retarted Rp).Böylece Chat Kirliliği Önlenebilir ve belki gelecekte ikonida mimar olup sunucuya yardım edecek kişiler yetişebilir :) .

İyi günler,
konu hakkında çalışmalarım olmuştu ama sonra vazgeçmiştim.
Eğer çok istek olursa tekrardan gündeme alabiliriz.
Eren Abi Tekrer Düşünürseniz Mutlu Olurum.
Benim İstegim Sohbet Odalarının Gelmesi Ama Siz Karar Vereceksiniz Bişey Diyeme.
:D

Nrkj

Süper Üye
Açıkçası Benim Kararım Creative-2. "Creative-1 Build" ve "Creative-2 RP" gibi olursa güzel olur bence. Chat'in %15 i kavga %15 i Sohbet %70 i "Aile Kurulur tp atın", "Skin Yarışması Var Tp atın","Cafe,Otel,Hastane,Banka Kurduk Tp atın" tarzı cümleler var. Ve Creative yeni gelen buildini geliştirmek isteyen bir arkadaş geldiğinde bu tür şeyleri görüp kendiside böyle yapıyor ve Rpci denilen kesimden oluşuyor(Aslında Bunlarda Retarted Rp).Böylece Chat Kirliliği Önlenebilir ve belki gelecekte ikonida mimar olup sunucuya yardım edecek kişiler yetişebilir :) .
RP ciler terk etmeyecek bunu bil :D

Eski konuyu hortlatmayınız.Konu dikkate alındı ve gerekli cevap verildi.İlk başta sohbet odalarında karar kılmışlardı fakat creative2 fikrine yöneldiler.

ErenRyz456

Editör Adayı
Bu araştîrma benim olsa gerek.

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
Hmm Mantıklı Bir Düşünce...

Desene Creative'yi Factionsa çevirdiler eskiden oynadığım bir MCPE sunucusunda aile vb. Şeyler kurma vardı .

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.