• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Creative üzerinde yenilik

Sizce hangi yenilik daha yatgın ?

• Creative-2 Sunucusu

• Sohbet Odaları

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

AmIMad_

Aktif Üye
Merhabalar yetkili kadro.Sizlerden bu sefer dileyeceğim enteresan bir şey var.Creative sunucusu üzerinde VIP sayısı gerçekten arttığı için sohbet içerisinde kimin ne yazdığını görmek gerçekten çok zorlaşmaya başladı.Özellikle VIP'lerin oyuncuların yazılarını engellemesi gibi bir durum var.Bu yüzden sizlerden dileyeceğim 2 şey var.Birini yapmanız dahi büyük etki yaratacaktır diye düşünüyorum.Tabi ilk diyeceğim daha makul gibi durmakta...

Creative-2 Sunucusu
SkyWars, EggWars gibi oyunlarda olduğu gibi Creative için de karmaşıklığı düzeltmek amaçlı yeni bir sunucu oluşturmanız.Böylece 2 sunucuya da daha az kişi düşecek ve dolayısıyla sohbet karmaşıklığı bir nebze giderilmiş olacak.

Sohbet Odaları
Bu yeniliği getiriyordunuz fakat yarıda kaldı sanırsam.''./oda'' komutuyla beraber sohbet odalarına girilecek ve diğer kişilerin yazıları yani creative sohbetinin gözükmesi durdurulacak.Sadece bu oda da olan kişilerin yazıları gözükecek.Ve odadan çıkıldığı vakit tekrar creative sohbeti görünür hale gelecek.

Umarım bu dediklerimi dikkate alır hatta bir sonraki güncellemede getirirsiniz.

AmIMad_

Aktif Üye
Sohbet Odaları Daha Mantıklı Bence.. Bende Sohbet Odolarının Gelmesi Taraftarıyım.Chatte Cok Karısıklık Oluyor :/
Eğer asıl sohbet gözükmeyecek şekilde getirilecek olursa bende sohbet odası taraftarıyım...Fakat yarıda kaldığı vakit odaya girildiğinde normal creative sohbeti de gözükmekteydi.

Buna kesinlikle katılmıyorum böyle olunca çok saçma ve kötü olacaktır oda sistemi ile +18 odalar kuruluyor ve sunucudan 60-70 küsür bi oyuncu kaybı yaşayabilirsiniz lütfen bu konuyu silin ve kapatın şuan gayet güzeldir böyle şeyler vakit kaybı İyi Günler....

AmIMad_

Aktif Üye
Buna kesinlikle katılmıyorum böyle olunca çok saçma ve kötü olacaktır oda sistemi ile +18 odalar kuruluyor ve sunucudan 60-70 küsür bi oyuncu kaybı yaşayabilirsiniz lütfen bu konuyu silin ve kapatın şuan gayet güzeldir böyle şeyler vakit kaybı İyi Günler....
Böyle düşünmenizin sebebi nedir acaba? Normal sohbet içerisinde +18 konuşan bir çok VIP oyuncu ve de normal oyuncu var.Dediğinizin tam tersine bunu oda içerisinde yapmaları diğer oyuncuları bu pislikten barındırmış olacaktır.Tabi ''yapmaları iyi'' gibi bir şey demek istemiyorum.

Görüşüne Saygı Duyarız Fakat Konuyu Neden Silelim Biz Burda Diğer Oyuncuların Görüşlerinide Almaya Çalışıyoruz..

Merhabalar yetkili kadro.Sizlerden bu sefer dileyeceğim enteresan bir şey var.Creative sunucusu üzerinde VIP sayısı gerçekten arttığı için sohbet içerisinde kimin ne yazdığını görmek gerçekten çok zorlaşmaya başladı.Özellikle VIP'lerin oyuncuların yazılarını engellemesi gibi bir durum var.Bu yüzden sizlerden dileyeceğim 2 şey var.Birini yapmanız dahi büyük etki yaratacaktır diye düşünüyorum.Tabi ilk diyeceğim daha makul gibi durmakta...

Creative-2 Sunucusu
SkyWars, EggWars gibi oyunlarda olduğu gibi Creative için de karmaşıklığı düzeltmek amaçlı yeni bir sunucu oluşturmanız.Böylece 2 sunucuya da daha az kişi düşecek ve dolayısıyla sohbet karmaşıklığı bir nebze giderilmiş olacak.

Sohbet Odaları
Bu yeniliği getiriyordunuz fakat yarıda kaldı sanırsam.''./oda'' komutuyla beraber sohbet odalarına girilecek ve diğer kişilerin yazıları yani creative sohbetinin gözükmesi durdurulacak.Sadece bu oda da olan kişilerin yazıları gözükecek.Ve odadan çıkıldığı vakit tekrar creative sohbeti görünür hale gelecek.

Umarım bu dediklerimi dikkate alır hatta bir sonraki güncellemede getirirsiniz.
Bence Creative 2 Daha İyi Özel Üye'ler Creative'de Takılsın Bencede!

creative 2 olsa dahi viplerle normal oyuncuları ayırmayın haksızlık olur ayrıca vipler normal oyuncular ile arkadaş aynı şekilde normal oyuncular da viplerle arkadaş ayrı kalır konuşamazlar

bencede katılıyorum bazı vipler vip aldıkları için vip olmayanları adeta eziyor ben ezilenleri koruyorum :) sonuçta onlar da kardeşimiz
ezenleri anlayamıyorum

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.